Ansök
Om oss

Medarbetare

Ingela Björkgren

Koordinator

073-366 75 42

08-510 083 60

ingela.bjorkgren@kunskapsskolan.se

Maria Edvinsson

Skolsköterska

08-510 083 63

maria.edvinsson@kunskapsskolan.se

Sofie Arvidsson

Kurator

sofie.arvidsson@kunskapsskolan.se

Sari Ahonen

Fritidspedagog

Klubbansvar åk 4-5

sari.ahonen@kunskapsskolan.se

Martin Howe

Speciallärare

martin.howe@kunskapsskolan.se

Viktoria Kilstadius

Trivselvärdinna

viktoria.kilstadius@kunskapsskolan.se

Mauro Visconti

Trivselvärd

Lokalvård

Mauro.Visconti@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Sebastian Ahl

Lärare

sebastian.ahl@kunskapsskolan.se

Sebastian Ahl

Lärare

sebastian.ahl@kunskapsskolan.se

Merna Bakestani

Lärare

merna.bakestani@kunskapsskolan.se

Nicola Barker

Lärare

nicola.barker@kunskapsskolan.se

Daniel Berglund

Lärare

daniel.berglund@kunskapsskolan.se

Sara Boström

Lärare

Föräldraledig

sara.ekstrom@kunskapsskolan.se

Kristoffer Brolin

Lärare

kristoffer.brolin@kunskapsskolan.se

Marie Brolin

Lärare

marie.brolin@kunskapsskolan.se

Kristin Cole

Lärare

kristin.cole@kunskapsskolan.se

Lena Delimara Mikaelsson

Lärare

eleni.ntelimaramikaelsson@kunskapsskolan.se

Helen Ekgren

Lärare

helen.ekgren@kunskapsskolan.se

Martina Esbjörnsson

Lärare

martina.esbjornsson@kunskapsskolan.se

Hanna Gjulem

Lärare

hanna.gjulem@kunskapsskolan.se

Madelene Halvarsson

Lärare

Förstelärare

madelene.halvarsson@kunskapsskolan.se

Eva-Britt Johansson

Lärare

eva-britt.johansson@kunskapsskolan.se

Hany Kullab

Lärare

hany.kullab@kunskapsskolan.se

Mats Lindström

Lärare

mats.lindstrom@kunskapsskolan.se

Hanna Ngama

Lärare

hanna.ngama@kunskapsskolan.se

Torbjörn Norell

Lärare

Anna Olsson

Lärare

Förstelärare, IT-Ansvarig

Anna.Olsson@kunskapsskolan.se

Catarina Pedersen

Lärare

catarina.pedersen@kunskapsskolan.se

Therese Sandell

Lärare

therese.sandell@kunskapsskolan.se

Birgitta Stolt Tranback

Lärare

birgitta.stolt.tranback@kunskapsskolan.se

Nevin Syuleyman

Lärare

nevin.syuleyman@kunskapsskolan.se

Anna Söderberg

Lärare

anna.soderberg@kunskapsskolan.se

Anna Söderberg

Lärare

anna.soderberg@kunskapsskolan.se

Christopher Vilagi

Lärare

christopher.vilagi@kunskapsskolan.se

Louise Wickström

Lärare

Louise.Wickstrom@kunskapsskolan.se

Lars Wilbe

Lärare

lars.wilbe@kunskapsskolan.se

Lotta Åhlander

Lärare

charlotta.ahlander@kunskapsskolan.se

Karolina Öberg

Lärare

karolina.a.oberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.