Ansök
Om oss

Medarbetare

Erica Sterkenburg

Biträdande rektor

Lärare Ma

073-313 31 63

erica.sterkenburg@kunskapsskolan.se

Läs mer om Erica

Ingela Björkgren

Koordinator

073-366 75 42

08-510 083 60

ingela.bjorkgren@kunskapsskolan.se

Natascha Eriksson

Skolsköterska

08-510 083 63

natascha.eriksson.001@kunskapsskolan.se

Terése Hansson

Specialpedagog

terese.hansson@kunskapsskolan.se

Sari Ahonen

Fritidspedagog

Tjänstledig läå 21/22

sari.ahonen@kunskapsskolan.se

Madelene Andersson

Klassassistent

madelene.andersson.001@kunskapsskolan.se

Linda Fändriks

Speciallärare

linda.fandriks@kunskapsskolan.se

Viktoria Kilstadius

Trivselvärdinna, kök

viktoria.kilstadius@kunskapsskolan.se

Fatima Kullab

Studiehandledare Arabiska

fatima.kullab@kunskapsskolan.se

Sara Lundberg

Elevassistent

sara.lundberg@kunskapsskolan.se

Malin Reimertz

Klubbansvar åk 4-5

malin.reimertz@kunskapsskolan.se

Therese Sandell

Skolassistent

therese.sandell@kunskapsskolan.se

Helen Seilu

Studiehandledare Tigrinja

helen.seilu@kunskapsskolan.se

Laila Sfouk

Studiehandledare Kurdiska

laila.sfouk@kunskapsskolan.se

Joakim Teneberg

Elevassistent

joakim.teneberg@kunskapsskolan.se

Mauro Visconti

Trivselvärd

Lokalvård

Mauro.Visconti@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Kajsa Bertilsson

Lärare Musik/Idh, handledare 8.5

kajsa.bertilsson@kunskapsskolan.se

Sara Boström

Lärare SO/Sv, handledare 7.4

sara.bostrom@kunskapsskolan.se

Marie Brolin

Lärare Ma/NO, handledare 7.3

Förstelärare, integration

marie.brolin@kunskapsskolan.se

Martin Bylund

Lärare Ty/Musik, handledare 9.1

martin.bylund@kunskapsskolan.se

Lena Delimara Mikaelsson

Lärare Eng/Franska, handledare 8.2

eleni.ntelimaramikaelsson@kunskapsskolan.se

Carina Eriksson

Lärare Ma, NO, SO, Sv, Eng, handledare 4.1

carina.eriksson2@kunskapsskolan.se

Martina Esbjörnsson

Lärare Sv/SO, handledare 6.1

martina.esbjornsson@kunskapsskolan.se

Daniel Granat

Lärare trä- och metallslöjd

Vaktmästare

daniel.granat@kunskapsskolan.se

Madelene Halvarsson

Lärare Sv/Eng, handledare 9.4

Förstelärare, värdegrund

madelene.halvarsson@kunskapsskolan.se

Ulf Holmkvist

Lärare Ma/No, handledare 8.1

ulf.holmkvist@kunskapsskolan.se

Magnus Jansson

Lärare Ma/NO, handledare 9.3

magnus.jansson.001@kunskapsskolan.se

Eva-Britt Johansson

Lärare Sv, handledare 9.4

Förstelärare Svenska

eva-britt.johansson@kunskapsskolan.se

Malvina Larholm Nyberg

Lärare SVA, handledare 8.3

malvina.larholmnyberg@kunskapsskolan.se

Sofia Martinsson

Lärare Syslöjd

sofia.martinsson@kunskapsskolan.se

Hanna Ngama

Lärare SO/Idh, handledare 9.2

hanna.ngama@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare Eng/Spanska, handledare 7.2

Förstelärare, IKT

anna.olsson@kunskapsskolan.se

Catarina Pedersen

Lärare Ma/NO/Eng, handledare 5.2

catarina.pedersen@kunskapsskolan.se

Anders Smeds

Lärare Ma/NO/Eng, handledare 6.2

anders.smeds@kunskapsskolan.se

Johanna Smith

Lärare SO, handledare 8.1

johanna.smith@kunskapsskolan.se

Emelie Steen

Lärare Sv/SO, handledare 5.1

emelie.steen@kunskapsskolan.se

Viktoria Sverre

Lärare Ma/NO/Idh, handledare 6.3

viktoria.sverre@kunskapsskolan.se

Nevin Syuleyman

Lärare Ma/NO, handledare 8.4

nevin.syuleyman@kunskapsskolan.se

Anna Söderberg

Lärare Spanska, handledare 7.1

anna.soderberg@kunskapsskolan.se

Ellen Tollsten

Lärare

Föräldraledig

ellen.tollsten@kunskapsskolan.se

Aje Tåli

Lärare Bild, handledare 8.4

IT-ansvarig

alexander.tali@kunskapsskolan.se

Christopher Vilagi

Lärare Idh/Hkk

christopher.vilagi@kunskapsskolan.se

Anki Zetterström

Lärare Ma/NO, handledare 9.3

annecathrine.zetterstrom@kunskapsskolan.se

Karolina Öberg

Lärare

Tjänstledig läå 21/22

karolina.a.oberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.