Ansök
Om oss

Medarbetare

Marie Brolin

Biträdande rektor

073-534 65 51

marie.brolin@kunskapsskolan.se

Ingela Björkgren

Koordinator

073-366 75 42

08-510 083 60

ingela.bjorkgren@kunskapsskolan.se

Natascha Eriksson

Skolsköterska

08-510 083 63

natascha.eriksson.001@kunskapsskolan.se

Madelene Andersson

Klassassistent

madelene.andersson.001@kunskapsskolan.se

Pär Jonsson

Elevcoach, handledare 8.1

0733-139248

par.jonsson@kunskapsskolan.se

Viktoria Kilstadius

Trivselvärdinna, kök

viktoria.kilstadius@kunskapsskolan.se

Fatima Kullab

Studiehandledare Arabiska

fatima.kullab@kunskapsskolan.se

Malin Reimertz

Klubben åk 4-5, handledare 5.1

malin.reimertz@kunskapsskolan.se

Helen Seilu

Studiehandledare Tigrinja

helen.seilu@kunskapsskolan.se

Joakim Teneberg

Elevassistent

joakim.teneberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Sara Boström

Lärare SO, handledare 9.4

sara.bostrom@kunskapsskolan.se

Martin Bylund

Lärare Ty, Mu, handledare 7.4

martin.bylund@kunskapsskolan.se

Lena Delimara Mikaelsson

Lärare Eng, Franska, handledare 7.1

eleni.ntelimaramikaelsson@kunskapsskolan.se

Carina Eriksson

Lärare SO, Sv, Eng, handledare 6.1

carina.eriksson2@kunskapsskolan.se

Martina Esbjörnsson

Lärare Sv/SO, handledare 4.1

martina.esbjornsson@kunskapsskolan.se

Madelene Halvarsson

Lärare Sv, handledare 9.3

Förstelärare, värdegrund

madelene.halvarsson@kunskapsskolan.se

Maria Hemström

Lärare Slöjd

maria.hemstrom@kunskapsskolan.se

Magnus Jansson

Lärare Matematik, alag 9

magnus.jansson.001@kunskapsskolan.se

Eva-Britt Johansson

Lärare Sv, biblioteksansvarig, handledare 8.3

Förstelärare integration

eva-britt.johansson@kunskapsskolan.se

Rasmus Lindroth

Lärare So, IT, Handledare 8.2

rasmus.lindroth@kunskapsskolan.se

Hanna Ngama

Lärare Idh, handledare 8.1

hanna.ngama@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare Eng/Spanska, handledare 9.2

Förstelärare, IKT

anna.olsson@kunskapsskolan.se

Catarina Pedersen

Lärare Ma/NO/Eng

catarina.pedersen@kunskapsskolan.se

Anders Smeds

Lärare Ma/NO/Hkk, handledare 6.2

anders.smeds@kunskapsskolan.se

Emelie Steen

Lärare Bild, Musik, handledare 7.4

emelie.steen@kunskapsskolan.se

Birgitta Stolt Tranback

Lärare SYV, Studio, Handledare 8.4

birgitta.stolt.tranback@kunskapsskolan.se

Viktoria Sverre

Lärare Ma/NO/Idh, handledare 7.2

viktoria.sverre@kunskapsskolan.se

Nevin Syuleyman

Lärare Ma/NO, handledare 7.3

nevin.syuleyman@kunskapsskolan.se

Anna Söderberg

Lärare Spanska, handledare 9.1

anna.soderberg@kunskapsskolan.se

Ellen Tollsten

Lärare Sv, Eng, SO, handledare 5.1

ellen.tollsten@kunskapsskolan.se

Christopher Vilagi

Lärare Idh/Hkk, handledare 8.4

christopher.vilagi@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.