Ansök
Om oss

Medarbetare

Erica Sterkenburg

Biträdande rektor

Lärare Ma/NO

073-313 31 63

erica.sterkenburg@kunskapsskolan.se

Läs mer om Erica

Ingela Björkgren

Koordinator

073-366 75 42

08-510 083 60

ingela.bjorkgren@kunskapsskolan.se

Natascha Eriksson

Skolsköterska

08-510 083 63

natascha.eriksson.001@kunskapsskolan.se

Faiza Adan

Studiehandledare Somaliska

Sari Ahonen

Fritidspedagog

Klubbansvar åk 4-5, lärare slöjd

sari.ahonen@kunskapsskolan.se

Madelene Andersson

Klassassistent

Linda Fändriks

Speciallärare

linda.fandriks@kunskapsskolan.se

Samer Hattab

Elevassistent

Viktoria Kilstadius

Trivselvärdinna, kök

viktoria.kilstadius@kunskapsskolan.se

Fatima Kullab

Studiehandledare Arabiska

fatima.kullab@kunskapsskolan.se

Nina Löfgren

Elevassistent

Malin Reimertz

Elevassistent

malin.reimertz@kunskapsskolan.se

Therese Sandell

Skolassistent

therese.sandell@kunskapsskolan.se

Helen Seilu

Studiehandledare Tigrinja

helen.seilu@kunskapsskolan.se

Mauro Visconti

Trivselvärd

Lokalvård

Mauro.Visconti@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Sebastian Ahl

Lärare Idh, handledare 7.5

sebastian.ahl@kunskapsskolan.se

Kajsa Bertilsson

Lärare Musik/Idh, handledare 7.5

kajsa.bertilsson@kunskapsskolan.se

Sara Boström

Lärare SO/Hkk, handledare 9.2

sara.bostrom@kunskapsskolan.se

Sari Brickman

Lärare Slöjd, handledare 8.3

sari.brickman@kunskapsskolan.se

Kristoffer Brolin

Lärare Idh/Hkk, handledare 8.1

kristoffer.brolin@kunskapsskolan.se

Marie Brolin

Lärare Ma/NO, handledare 9.3

Förstelärare; integration

marie.brolin@kunskapsskolan.se

Martin Bylund

Lärare Ty/Musik, handledare 7.1

martin.bylund@kunskapsskolan.se

Maryam Daryabegi

Lärare Ma/NO, handledare 8.3

seyedehmaryam.daryabegi@kunskapsskolan.se

Lena Delimara Mikaelsson

Lärare Eng, handledare 7.2

eleni.ntelimaramikaelsson@kunskapsskolan.se

Martina Esbjörnsson

Lärare Sv/SO, handledare 6.1

martina.esbjornsson@kunskapsskolan.se

Hanna Gjulem

Lärare Ma/NO, handledare 6.2

hanna.gjulem@kunskapsskolan.se

Madelene Halvarsson

Lärare Sv/Eng

Förstelärare, värdegrund

madelene.halvarsson@kunskapsskolan.se

Martin Howe

Lärare Sv/SO/Eng, handledare 5.1

martin.howe@kunskapsskolan.se

Eva-Britt Johansson

Lärare Bild/Sv, handledare 8.4

eva-britt.johansson@kunskapsskolan.se

Malvina Larholm Nyberg

Lärare Fr/Sv/SVA, handledare 7.3

malvina.larholmnyberg@kunskapsskolan.se

Hanna Ngama

Lärare SO/Idh, handledare 8.2

hanna.ngama@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare Eng/Spanska, handledare 9.4

Förstelärare, IKT

Anna.Olsson@kunskapsskolan.se

Catarina Pedersen

Lärare Ma/NO/Eng, handledare 4.2

catarina.pedersen@kunskapsskolan.se

Johanna Smith

Lärare

Föräldraledig

johanna.smith@kunskapsskolan.se

Birgitta Stolt Tranback

Lärare Ma, handledare 7.4

birgitta.stolt.tranback@kunskapsskolan.se

Elin Stornils

Lärare Sv/SO/Bild, handledare 4.1

elin.stornils@kunskapsskolan.se

Nevin Syuleyman

Lärare Ma/NO, handledare 7.4

nevin.syuleyman@kunskapsskolan.se

Anna Söderberg

Lärare Spanska, handledare 9.1

anna.soderberg@kunskapsskolan.se

Joakim Teneberg

Lärare Slöjd

Vaktmästare

joakim.teneberg@kunskapsskolan.se

Ellen Tollsten

Lärare Ma/NO/Eng, handledare 5.2

ellen.tollsten@kunskapsskolan.se

Aje Tåli

Lärare Slöjd, handledare 9.5

IT-ansvarig

Alexander.tali@kunskapsskolan.se

Anki Zetterström

Lärare Ma, handledare 9.5

annecathrine.zetterstrom@kunskapsskolan.se

Karolina Öberg

Lärare Bild/Sv, handledare 7.3

karolina.a.oberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.