Ansök
Om oss

Medarbetare

Lars Jonsson

Rektor

lars.jonsson@kunskapsskolan.se

Fredrik Malmström

Biträdande rektor

Årskurs 7-9

073-5092936

fredrik.malmstrom@kunskapsskolan.se

Lena Odén

Biträdande rektor

Årskurs 4-6

076-7797698

lena.oden@kunskapsskolan.se

Louise Stridbeck

Skolsköterska

073-3867669

Louise.Stridbeck@kunskapsskolan.se

Lillie Eriksdottir Bäckwall

Specialpedagog

073-3400839

lillie.backwall@kunskapsskolan.se

Anette Schmidt-Söderberg

Fritidsledare

annette.schmidt.soderberg@kunskapsskolan.se

Kicki Hedlund

Mat och café

08-506 912 86

kicki.hedlund@kunskapsskolan.se

Filemon Isaksson

resurs

filemon.isaksson@kunskapsskolan.se

Per Lisberger

resurs

per.lisberger@kunskapsskolan.se

Marita Malm

kök/bibliotek

marita.malm@kunskapsskolan.se

Emma Rova

Lektor

emma.rova@kunskapsskolan.se

Åsa Vik

Resurspedagog

asa.vik@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Maria Abelsson

Lärare

Lagledare år 7

maria.abelsson@kunskapsskolan.se

Anna Alénius

Lärare

anna.alenius@kunskapsskolan.se

Sara Andersson

Lärare

Lagledare år 6

sara.andersson@kunskapsskolan.se

Adam Bromée

Lärare

adam.bromee@kunskapsskolan.se

Lars-Johan Edström

Lärare

lars-johan.edstrom@kunskapsskolan.se

Viktor Edström

Lärare

viktor.edstrom@kunskapsskolan.se

Bibbi Hedström

Lärare

Förstelärare, lagledare år 9

bibbi.hedstrom@kunskapsskolan.se

Tobias Hjelm Andersson

Lärare

tobias.hjelm@kunskapsskolan.se

Monica Håkansson

Lärare

Lagledare år 4-5

monica.hakansson@kunskapsskolan.se

Mimmi Johansson

Lärare

marielouise.johansson@kunskapsskolan.se

Zandra Johansson

Lärare

lagledare åk 8

zandra.johansson@kunskapsskolan.se

Jenny Karlsson

Lärare

jenny.karlsson@kunskapsskolan.se

Gary Lee

Lärare

gary.lee@kunskapsskolan.se

Petra Lundin Nilsson

Lärare

petra.lundin@kunskapsskolan.se

Anna Lövgren

Lärare

Förstelärare

anna.lovgren@kunskapsskolan.se

Petter Nordblom

Lärare

petter.nordblom@kunskapsskolan.se

Gabriella Nunez Hopp

Lärare spanska

gabriella.nunez@kunskapsskolan.se

Patrik Ohlsson

Lärare

patrik.ohlsson@kunskapsskolan.se

Martin Sandberg

Lärare

martin.sandberg@kunskapsskolan.se

Marie-Louise Sjöberg

Lärare

marie-louise.sjoberg@kunskapsskolan.se

Zandra Sjögren

Lärare

zandra.sjogren@kunskapsskolan.se

Mikael Sundquist

Lärare

mikael.sundquist@kunskapsskolan.se

Linda Svalby

Lärare

linda.svalby@kunskapsskolan.se

Karin Söderlind

Lärare

Förstelärare

Karin.Lindblad@kunskapsskolan.se

Susanna Wahlqvist

Lärare år 4-5

susanna.wahlqvist@kunskapsskolan.se

Suzan Wasberg

Lärare speciallärare / eng

suzan.wasberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.