Ansök
Om oss

Medarbetare

Signe Ritenius Caveness

Biträdande rektor

073-509 29 36

signe.riteniuscaveness@kunskapsskolan.se

Malin Botold

Specialpedagog

malin.botold@kunskapsskolan.se

Anette Schmidt-Söderberg

Kök

annette.schmidt.soderberg@kunskapsskolan.se

Ellen Brundin

Elevassistent

ellen.brundin@kunskapsskolan.se

Emma Rova

Lektor

emma.rova@kunskapsskolan.se

Jaana Savolainen

Speciallärare

jaana.savolainen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Maria Abelsson

Lärare

Arbetslagsledare, åk 9

maria.abelsson@kunskapsskolan.se

Anna Alenius

Lärare

anna.alenius@kunskapsskolan.se

Sara Andersson

Lärare Arbetslagsledare, åk 4

sara.andersson@kunskapsskolan.se

Sara Björner Karlsson

Lärare

sara.bjornerkarlsson@kunskapsskolan.se

Caroline Bäärnhielm

Lärare

caroline.baarnhielm@kunskapsskolan.se

Kimberly Conley

Lärare

kimberly.conley@kunskapsskolan.se

Viktor Edström

Lärare

viktor.edstrom@kunskapsskolan.se

Emma Fredriksson

Lärare

emma.fredriksson@kunskapsskolan.se

Mikaela Gustafsson

Lärare

mikaela.gustafsson@kunskapsskolan.se

Carola Hagdahl

Lärare

carola.hagdahl@kunskapsskolan.se

Gunnar Hammar

Lärare

gunnar.hammar@kunskapsskolan.se

Bibbi Hedström

Lärare

Arbetslagsledare i åk 7

bibbi.hedstrom@kunskapsskolan.se

Tobias Hjelm Andersson

Lärare

tobias.hjelm@kunskapsskolan.se

Monica Håkansson

Lärare

Arbetslagsledare, åk 5

monica.hakansson@kunskapsskolan.se

Peter Högman

Lärare

peter.hogman@kunskapsskolan.se

Malou Isman

Lärare

malou.isman@kunskapsskolan.se

Mimmi Johansson

Lärare

Föräldraledig

marie-louise.johansson@kunskapsskolan.se

Zandra Johansson

Lärare

Arbetslagsledare, åk 8

zandra.johansson@kunskapsskolan.se

Gary Lee

Lärare

gary.lee@kunskapsskolan.se

Malin Lindgren

Lärare

malin.lindgren@kunskapsskolan.se

Jessica Lundberg

Lärare

jessica.lundberg@kunskapsskolan.se

Anna Lövgren

Lärare

Förstelärare

anna.lovgren@kunskapsskolan.se

Magnus Mellström

Lärare

magnus.mellstrom@kunskapsskolan.se

Johanna Moberg

Lärare

johanna.moberg@kunskapsskolan.se

Fredrik Målgren

Lärare

fredrik.malgren@kunskapsskolan.se

Jonas Ness Salomonsson

Lärare

jonas.nesssalomonsson@kunskapsskolan.se

Gabriella Nunez

Lärare

gabriella.nunez@kunskapsskolan.se

Martin Sandberg

Lärare

martin.sandberg@kunskapsskolan.se

Caroline Schmidt

Lärare

caroline.schmidt@kunskapsskolan.se

Marie-Louise Sjöberg

Lärare Förstelärare

marie-louise.sjoberg@kunskapsskolan.se

Lars-Johan Skoghag

Lärare

lars-johan.skoghag@kunskapsskolan.se

Mikael Sundquist

Lärare

mikael.sundquist@kunskapsskolan.se

Linda Svalby

Lärare

linda.svalby@kunskapsskolan.se

Karin Söderlind

Lärare

Förstelärare

Karin.Lindblad@kunskapsskolan.se

Susanna Wahlqvist

Lärare

Arbetslagsledare, åk 6

susanna.wahlqvist@kunskapsskolan.se

Susanne Ärnils

Lärare

susanne.arnils@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.