Ansök
Om oss

Medarbetare

Dejan Urukalo

Rektor

dejan.urukalo@kunskapsskolan.se

Therese Andersson

Biträdande rektor

Föräldraledig

therese.andersson@kunskapsskolan.se

Karin Rådberg

Biträdande rektor

0733181529

karin.radberg@kunskapsskolan.se

Anna Sjölund

Skolsköterska

Arbetar ons-fre

08- 506 916 34

anna.sjolund@kunskapsskolan.se

Camilla Sievert

SYV

camilla.sievert@kunskapsskolan.se

Audi Chacón

Köksansvarig

audberto.chacon@kunskapsskolan.se

Carlos Almaguer Arnedo

Vaktmästare och skolmålsbiträde

Trevor Biamba

Elevassistent

trevor.biamba@kunskapsskolan.se

Mevlyde Hasi

Skolvärdinna

mevlyde.hasi@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Rebecca Bylund

Lärare 8.3

rebecca.bylund@kunskapsskolan.se

Laura Christenson

Lärare 8.1

laura.christenson@kunskapsskolan.se

Ulrika Elmlund

Lärare 8.2

Arbetslagsledare åk 8

ulrika.elmlund@kunskapsskolan.se

Magnus Eneqvist

Lärare 8.3

Tjänstledig

magnus.eneqvist@kunskapsskolan.se

Ludvig Fahlvik

Lärare 7.5

ludvig.fahlvik@kunskapsskolan.se

Csaba Finta

Lärare 9.3

csaba.finta@kunskapsskolan.se

Andreas Gennevall

Lärare 9.5

Arbetslagsledare åk 9

andreas.gennevall@kunskapsskolan.se

Jessica Gennevall

Lärare Hem och konsumentkunskap

jessica.gennevall@kunskapsskolan.se

Susan Goetzinger

Lärare 8.6

susan.goetzinger@kunskapsskolan.se

Ann Hammar

Lärare 9.2

ann.hammar@kunskapsskolan.se

Nazia Hashem

Lärare 6.1

nazia.hashem@kunskapsskolan.se

Mattias Hellros

Lärare 9.1

mattias.hellros@kunskapsskolan.se

Alina Jungar

Lärare 6.2

alina.jungar@kunskapsskolan.se

Emma Lind

Lärare 7.4

emma.lind@kunskapsskolan.se

Sheila Löfgren Grant

Lärare 9.6

sheila.lofgrengrant@kunskapsskolan.se

Vigen Manoukian

Lärare 7.2

Arbetslagsledare åk 7

vigen.manoukian@kunskapsskolan.se

Christina Rautio

Lärare 7.1

christina.rautio@kunskapsskolan.se

Emelie Renvert

Lärare Textilslöjd

emelie.renvert@kunskapsskolan.se

Markus Sirkka

Lärare 6.3

Arbetslagsledare år 6

markus.sirkka@kunskapsskolan.se

Johannes Sjölund

Lärare 7.6

johannes.sjolund@kunskapsskolan.se

Jon Sund

Lärare 7.3

Jon.sund@kunskapsskolan.se

Hannes Suomela

Lärare 9.4

hannes.suomela@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare Tyska

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Franco Villareal

Lärare 8.4

franco.villarreal@kunskapsskolan.se

Alex Windom

Lärare 8.5

alexander.windom@kunskapsskolan.se

Oskar Wohlert

Lärare Musik

oskar.wohlert@kunskapsskolan.se

Fanny Åsblom Gutierrez

Lärare 9.5

fanny.asblomgutierrez@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.