Ansök
Om oss

Medarbetare

Dejan Urukalo

Rektor

dejan.urukalo@kunskapsskolan.se

Therese Andersson

Biträdande rektor

Föräldraledig

therese.andersson@kunskapsskolan.se

Karin Rådberg

Biträdande rektor

0733181529

karin.radberg@kunskapsskolan.se

Shahrzad Farmand

Specialpedagog

shahrzad.farmand@kunskapsskolan.se

Audi Chacón

Köksansvarig

audberto.chacon@kunskapsskolan.se

Carlos Almaguer Arnedo

Vaktmästare och skolmålsbiträde

Mevlyde Hasi

Skolvärdinna

mevlyde.hasi@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Rebecca Bylund

Lärare 7:3

rebecca.bylund@kunskapsskolan.se

Laura Christenson

Lärare 7:1

laura.christenson@kunskapsskolan.se

Ulrika Elmlund

Lärare 7:2

Arbetslagsledare åk 7

ulrika.elmlund@kunskapsskolan.se

Magnus Eneqvist

Lärare

magnus.eneqvist@kunskapsskolan.se

Ludvig Fahlvik

Lärare 9:6

ludvig.fahlvik@kunskapsskolan.se

Csaba Finta

Lärare 8:3

csaba.finta@kunskapsskolan.se

Andreas Gennevall

Lärare 8:5

Arbetslagsledare år 8

andreas.gennevall@kunskapsskolan.se

Jessica Gennevall

Lärare

jessica.gennevall@kunskapsskolan.se

Ann Hammar

Lärare 8:2

ann.hammar@kunskapsskolan.se

Nazia Hashem

Lärare 9:4

nazia.hashem@kunskapsskolan.se

Mattias Hellros

Lärare 8:1

mattias.hellros@kunskapsskolan.se

Alina Jungar

Lärare 9:5

alina.jungar@kunskapsskolan.se

Emma Lind

Lärare 9:2

emma.lind@kunskapsskolan.se

Sheila Löfgren Grant

Lärare 8:6

sheila.lofgrengrant@kunskapsskolan.se

Vigen Manoukian

Lärare 6:2

Arbetslagsledare åk 6

vigen.manoukian@kunskapsskolan.se

Christina Rautio

Lärare 6:1

christina.rautio@kunskapsskolan.se

Markus Sirkka

Lärare 9:3

Arbetslagsledare år 9

markus.sirkka@kunskapsskolan.se

Jon Sund

Lärare 6:3

Jon.sund@kunskapsskolan.se

Hannes Suomela

Lärare 9:1

hannes.suomela@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Franco Villareal

Lärare 7:4

franco.villarreal@kunskapsskolan.se

Alex Windom

Lärare 7:5

alexander.windom@kunskapsskolan.se

Oskar Wohlert

Lärare 8:5

oskar.wohlert@kunskapsskolan.se

Fanny Åsblom Gutierrez

Lärare Lärare 8:1

fanny.asblomgutierrez@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.