Ansök
Om oss

Medarbetare

Therese Andersson

Biträdande rektor

therese.andersson@kunskapsskolan.se

Anna Sjölund

Skolsköterska

Arbetar ons-fre

08- 506 916 34

anna.sjolund@kunskapsskolan.se

Rebecka Andersson

SYV

rebecka.andersson@kunskapsskolan.se

Hanna Rondahl

Specialpedagog

hanna.rondahl@kunskapsskolan.se

Ylva Beyer

Skolmålsbiträde

08-506 916 35

ylva.beyer@kunskapsskolan.se

Carlos Almaguer Arnedo

Vaktmästare och skolmålsbiträde

Mevlyde Hasi

Skolvärdinna

mevlyde.hasi@kunskapsskolan.se

Björn Köhler

Elevassistent

bjorn.kohler@kunskapsskolan.se

Gustaf Leffler

Elevassistent

gustaf.leffler@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Li Andersson

Lärare 7:5

li.andersson@kunskapsskolan.se

Sofia Bergvall

Lärare

sofia.bergvall@kunskapsskolan.se

Erik Bild

Lärare 7:4

erik.bild@kunskapsskolan.se

Rebecca Bylund

Lärare 9:3

rebecca.bylund@kunskapsskolan.se

Laura Christenson

Lärare

Föräldraledig

laura.christenson@kunskapsskolan.se

Ulrika Elmlund

Lärare 9:2

ulrika.elmlund@kunskapsskolan.se

Ludvig Fahlvik

Lärare 7:6

ludvig.fahlvik@kunskapsskolan.se

Shahrzad Farmand

Lärare 8:2

shahrzad.farmand@kunskapsskolan.se

Csaba Finta

Lärare 8:5

csaba.finta@kunskapsskolan.se

Andreas Gennevall

Lärare 6:3

Arbetslagsledare år 6

andreas.gennevall@kunskapsskolan.se

Jessica Gennevall

Lärare

jessica.gennevall@kunskapsskolan.se

Emil Godonou

Lärare 7:4

emil.godonou@kunskapsskolan.se

Ann Hammar

Lärare 6:2

ann.hammar@kunskapsskolan.se

Mattias Hellros

Lärare 6:1

mattias.hellros@kunskapsskolan.se

Emina Jakobsson

Lärare 8:4

Arbetslagsledare år 8

emina.jakobsson@kunskapsskolan.se

Xavier Lada

Lärare

xavier.lada@kunskapsskolan.se

Emma Lind

Lärare 7:2

emma.lind@kunskapsskolan.se

Vigen Manoukian

Lärare 8:3

vigen.manoukian@kunskapsskolan.se

Tobias Nilsson

Lärare 9:4

tobias.nilsson@kunskapsskolan.se

Erik Nordström

Lärare

erik.nordstrom@kunskapsskolan.se

Olof Norman

Lärare 6:4

olof.norman@kunskapsskolan.se

Rebecca Petrini

Lärare

rebecca.petrini@kunskapsskolan.se

Hanna Påhlman

Lärare 9:4

Arbetslagsledare år 9

hanna.pahlman@kunskapsskolan.se

Markus Sirkka

Lärare 7:3

Arbetslagsledare år 7

markus.sirkka@kunskapsskolan.se

Christoffer Sjöblom

Lärare 7:1

christoffer.sjoblom@kunskapsskolan.se

Hannes Suomela

Lärare 9:5

hannes.suomela@kunskapsskolan.se

Petter Thureborn

Lärare 6:3

petter.thureborn@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Alex Windom

Lärare 8:1

alexander.windom@kunskapsskolan.se

Oskar Wohlert

Lärare 9:1

oskar.wohlert@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.