Ansök
Om oss

Medarbetare

Therese Andersson

Biträdande rektor

therese.andersson@kunskapsskolan.se

Maria Fagerlund

Koordinator

08-50691631

Maria.fagerlund@kunskapsskolan.se

Anna Sjölund

Skolsköterska

Arbetar ons-fre

08- 506 916 34

anna.sjolund@kunskapsskolan.se

Dinah Gordon Sehlin

SYV

dinah.gordonsehlin@kunskapsskolan.se

Shahrzad Farmand

Specialpedagog

shahrzad.farmand@kunskapsskolan.se

Audi Chacón

Köksansvarig

audberto.chacon@kunskapsskolan.se

Saleh Ahmed

Elevassistent

Saleh.ahmed@kunskapsskolan.se

Carlos Almaguer Arnedo

Vaktmästare och skolmålsbiträde

Edvard Deltin

Elevassistent

edvard.deltin@kunskapsskolan.se

Mevlyde Hasi

Skolvärdinna

mevlyde.hasi@kunskapsskolan.se

Karin Melanoz

Elevassistent

karin.melanoz@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Erik Bild

Lärare 8:1

Erik.bild@kunskapsskolan.se

Mikael Brännström

Lärare 7:6

mikael.brannstrom@kunskapsskolan.se

Rebecca Bylund

Lärare 7:3

rebecca.bylund@kunskapsskolan.se

Laura Christenson

Lärare 7:1

laura.christenson@kunskapsskolan.se

Ulrika Elmlund

Lärare 7:2

Arbetslagsledare åk 7

ulrika.elmlund@kunskapsskolan.se

Magnus Eneqvist

Lärare

magnus.eneqvist@kunskapsskolan.se

Ludvig Fahlvik

Lärare 9:6

ludvig.fahlvik@kunskapsskolan.se

Csaba Finta

Lärare 8:3

csaba.finta@kunskapsskolan.se

Andreas Gennevall

Lärare 8:5

Arbetslagsledare år 8

andreas.gennevall@kunskapsskolan.se

Jessica Gennevall

Lärare

jessica.gennevall@kunskapsskolan.se

Ann Hammar

Lärare 8:2

ann.hammar@kunskapsskolan.se

Mattias Hellros

Lärare 8:1

mattias.hellros@kunskapsskolan.se

Emina Jennedal

Lärare Föräldraledig

emina.jennedal@kunskapsskolan.se

Alina Jungar

Lärare 9:5

alina.jungar@kunskapsskolan.se

Emma Lind

Lärare 9:2

emma.lind@kunskapsskolan.se

Sheila Löfgren Grant

Lärare 8:6

sheila.lofgrengrant@kunskapsskolan.se

Vigen Manoukian

Lärare 6:2

Arbetslagsledare åk 6

vigen.manoukian@kunskapsskolan.se

Erik Nordström

Lärare 9:4

erik.nordstrom@kunskapsskolan.se

Olof Norman

Lärare 8:4

olof.norman@kunskapsskolan.se

Rebecca Petrini

Lärare

rebecca.petrini@kunskapsskolan.se

Christina Rautio

Lärare 6:1

christina.rautio@kunskapsskolan.se

Markus Sirkka

Lärare 9:3

Arbetslagsledare år 9

markus.sirkka@kunskapsskolan.se

Jon Sund

Lärare 6:3

Jon.sund@kunskapsskolan.se

Hannes Suomela

Lärare 9:1

hannes.suomela@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Franco Villareal

Lärare 7:4

franco.villareal@kunskapsskolan.se

Alex Windom

Lärare 7:5

alexander.windom@kunskapsskolan.se

Oskar Wohlert

Lärare 8:5

oskar.wohlert@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.