Ansök
Om oss

Medarbetare

Anna Sjölund

Skolsköterska

Arbetar ons-fre

08- 506 916 34

anna.sjolund@kunskapsskolan.se

Hanna Rondahl

Specialpedagog

hanna.rondahl@kunskapsskolan.se

Audi Chacón

Köksansvarig

audberto.chacon@kunskapsskolan.se

Carlos Almaguer Arnedo

Vaktmästare och skolmålsbiträde

Edvard Deltin

Elevassistent

edvard.deltin@kunskapsskolan.se

Jessica Ek

Skolvärdinna

jessica.ek@kunskapsskolan.se

Mevlyde Hasi

Skolvärdinna

mevlyde.hasi@kunskapsskolan.se

Gustaf Leffler

Elevassistent

gustaf.leffler@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Li Andersson

Lärare 6:4

li.andersson@kunskapsskolan.se

Rebecca Bylund

Lärare 6:3

rebecca.bylund@kunskapsskolan.se

Laura Christenson

Lärare 6:1

laura.christenson@kunskapsskolan.se

Ulrika Elmlund

Lärare 6:2

ulrika.elmlund@kunskapsskolan.se

Ludvig Fahlvik

Lärare 8:6

ludvig.fahlvik@kunskapsskolan.se

Shahrzad Farmand

Lärare 9:2

shahrzad.farmand@kunskapsskolan.se

Csaba Finta

Lärare 9:5

csaba.finta@kunskapsskolan.se

Andreas Gennevall

Lärare 7:3

Arbetslagsledare år 7

andreas.gennevall@kunskapsskolan.se

Jessica Gennevall

Lärare

jessica.gennevall@kunskapsskolan.se

Ann Hammar

Lärare 7:2

ann.hammar@kunskapsskolan.se

Mattias Hellros

Lärare 7:1

mattias.hellros@kunskapsskolan.se

Emina Jakobsson

Lärare 9:4

Arbetslagsledare år 9

emina.jakobsson@kunskapsskolan.se

Alina Jungar

Lärare 8:5

alina.jungar@kunskapsskolan.se

Xavier Lada

Lärare 9:2

xavier.lada@kunskapsskolan.se

Emma Lind

Lärare 8:2

emma.lind@kunskapsskolan.se

Vigen Manoukian

Lärare 9:3

vigen.manoukian@kunskapsskolan.se

Erik Nordström

Lärare 8:4

erik.nordstrom@kunskapsskolan.se

Olof Norman

Lärare 7:4

olof.norman@kunskapsskolan.se

Rebecca Petrini

Lärare

rebecca.petrini@kunskapsskolan.se

Hanna Påhlman

Lärare

hanna.pahlman@kunskapsskolan.se

Markus Sirkka

Lärare 8:3

Arbetslagsledare år 8

markus.sirkka@kunskapsskolan.se

Hannes Suomela

Lärare 8:1

hannes.suomela@kunskapsskolan.se

Petter Thureborn

Lärare 7:3

petter.thureborn@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Alex Windom

Lärare 9:1

alexander.windom@kunskapsskolan.se

Oskar Wohlert

Lärare 7:5

oskar.wohlert@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.