Ansök
Om oss

Medarbetare

Sofia Holmqvist

Biträdande rektor

sofia.holmqvist@kunskapsskolan.se

Annika Andersson

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

08-506 917 51

annika.andersson@kunskapsskolan.se

Anette Leion

Skolsköterska

08-50691754

anette.leion@kunskapsskolan.se

Ulla Zander

Specialpedagog

ulla.zander@kunskapsskolan.se

Vicktoria Wallin Jönsson

Köksansvarig

viktoria.wallin@kunskapsskolan.se

Christian Andersen

Elevassistent

christian.andersen@kunskapsskolan.se

Maria Lundquist

Elevassistent

maria.lundquist@kunskapsskolan.se

Pontus Löfvenmark

Elevassistent

pontus.lofvenmark@kunskapsskolan.se

Alexander Sävström

skolvärd

alexander.savstrom@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Katarina Axelsson

Lärare 8.4

katarina.axelsson@kunskapsskolan.se

Wiaam Badn

Lärare 6.2

wiaam.badn@kunskapsskolan.se

Amanda Bergström

Lärare 9.2

amanda.bergstrom@kunskapsskolan.se

Maria Bergström

Lärare 7.1

Maria.Bergstrom@kunskapsskolan.se

Rose-Marie Bodelsson

Lärare 6.6

rose-marie.bodelsson@kunskapsskolan.se

Mikael Brandt

Lärare 9.2

mikael.brandt@kunskapsskolan.se

Josefine Brödje

Lärare 7.5

Josefin.Brodje@kunskapsskolan.se

Alice Cederholm

Lärare

alice.cederholm@kunskapsskolan.se

olle Claesson

Lärare 9.1

olle.claessson@kunskapsskolan.se

Annelie Dock

Lärare 7.5

Föräldraledig

annelie.dock@kunskapsskolan.se

Elma Dulbic

Lärare 9.5

Elma.Dulbic@kunskapsskolan.se

Anette Fellbo

Lärare

anette.fellbo@kunskapsskolan.se

Susanne Franzén

Lärare 8.3

susanne.franzen@kunskapsskolan.se

Veronica Gräns

Lärare 9.1

veronica.grans@kunskapsskolan.se

Elin H. Lundberg

Lärare 6.1

elin.h.lundberg@kunskapsskolan.se

Louise Hall

Lärare 7.2

louise.hall@kunskapsskolan.se

Charlotta Hammarberg

Lärare 9.4

charlotta.hammarberg@kunskapsskolan.se

Emma Josefsson

Lärare

emma.josefsson@kunskapsskolan.se

Daniel Levin

Lärare 7.6

daniel.levin@kunskapsskolan.se

Joanna Lindberg

Lärare

joanna.lindberg@kunskapsskolan.se

Svjetlana Maracic

Lärare 9.4

Svjetlana.maracic@kunskapsskolan.se

Jacqueline Martinovs Åkesdotter

Lärare 8.5

jacqueline.martinovs.akesdotter@kunskapsskolan.se

Helen Nilbo

Lärare 8.6

helen.nilbo@kunskapsskolan.se

Camilla Pedersen

Lärare 6.2

camilla.pedersen@kunskapsskolan.se

Emma Persson

Lärare 7.4

persson.emma@kunskapsskolan.se

Annica Pramborn

Lärare 7.1

annika.pramborn@kunskapsskolan.se

Bafrin Shaqlawai

Lärare 6.4

bafrin.shaqlawai@kunskapsskolan.se

Ann Sturesson

Lärare 8.1

ann.sturesson@kunskapsskolan.se

Sanna Thulin

Lärare

sanna.thulin@kunskapsskolan.se

Anette Vinberg

Lärare 8.2

anette.vinberg@kunskapsskolan.se

Claes Witting

Lärare 7.3

claes.witting@kunskapsskolan.se

Tobias Ygberg

Lärare 6.5

tobias.ygberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.