Ansök
Om oss

Medarbetare

Sofia Holmqvist

Biträdande rektor

6.6

0733-424765

Sofia.Holmqvist@kunskapsskolan.se

Annika Andersson

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

08-506 917 51

annika.andersson@kunskapsskolan.se

Anette Leion

Skolsköterska

anette.leion.001@kunskapsskolan.se

Emma Arnström

Specialpedagog

072-5420052

emma.arnstrom@kunskapsskolan.se

Charlotte Helin

Köksansvarig

charlotte.helin@kunskapsskolan.se

Ellinor Persson Bergkvist

Skolmålsbiträde

ellinor.perssonbergkvist@kunskapsskolan.se

Christian Andersen

Elevassistent

Föräldraledig

christian.andersen@kunskapsskolan.se

Robin Holmkvist

Elevassistent

robin.holmkvist@kunskapsskolan.se

Alaaeddine Khodeir

Skolvärd/Vaktmästare

alaaeddine.khodeir@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Henrik Adler

Lärare 8.5

carl-henrik.adler@kunskapsskolan.se

Katarina Axelsson

Lärare 7.4

katarina.axelsson@kunskapsskolan.se

Amanda Bergström

Lärare 8.2

amanda.bergstrom@kunskapsskolan.se

Maria Bergström

Lärare

Maria.Bergstrom@kunskapsskolan.se

Rose-Marie Bodelsson

Lärare 9.6

rose-marie.bodelsson@kunskapsskolan.se

Mikael Brandt

Lärare 6.3

mikael.brandt@kunskapsskolan.se

Josefin Brödje

Lärare

Tjänstledig

Josefin.Brodje@kunskapsskolan.se

Olle Claesson

Lärare 8.1

olle.claesson@kunskapsskolan.se

Annelie Dock

Lärare 6.2

annelie.dock@kunskapsskolan.se

Elma Dulbic

Lärare

Föräldraledig

Elma.Dulbic@kunskapsskolan.se

Claudia Ekberg Lindgren

Lärare

claudia.ekberglindgren@kunskapsskolan.se

Irene Engström

Lärare 6.1

irene.engstrom@kunskapsskolan.se

Bernhard Glifberg

Lärare

bernhard.glifberg@kunskapsskolan.se

Elin H. Lundberg

Lärare 9.1

elin.h.lundberg@kunskapsskolan.se

Katarina Hammelfelt Mikkelsen

Lärare 8.4

katarina.hammelfeltmikkelsen@kunskapsskolan.se

Emma Josefsson

Lärare 7.3

emma.josefsson@kunskapsskolan.se

Tove Kauppi

Lärare

tove.kauppi@kunskapsskolan.se

Kersti Laaspere

Lärare 8.3

kersti.laaspere@kunskapsskolan.se

Joanna Lindberg

Lärare 9.5

joanna.lindberg@kunskapsskolan.se

Svjetlana Maracic

Lärare 8.6

Svjetlana.maracic@kunskapsskolan.se

Helen Nilbo

Lärare 7.6

helen.nilbo@kunskapsskolan.se

Christian Nilsson

Lärare 9.2

christian.nilsson@kunskapsskolan.se

Delia Pedersen

Lärare 7.5

delia.pedersen@kunskapsskolan.se

Anneli Persson

Lärare 8.4

anneli.persson@kunskapsskolan.se

Emma Persson

Lärare 6.4

persson.emma@kunskapsskolan.se

Louise Pålsson

Lärare 6.5

louise.palsson@kunskapsskolan.se

Jim Rghei

Lärare 8.6

jim.rghei@kunskapsskolan.se

Hadil Sarris

Lärare

hadil.sarris@kunskapsskolan.se

Bafrin Shaqlawai

Lärare 9.4

bafrin.shaqlawai@kunskapsskolan.se

Lina Svensson

Lärare

Föräldraledig

lina.svensson@kunskapsskolan.se

Isabella Sögaard

Lärare 7.1

isabella.sogaard@kunskapsskolan.se

Sanna Thulin

Lärare 8.5

sanna.thulin@kunskapsskolan.se

Anette Vinberg

Lärare 7.2

anette.vinberg@kunskapsskolan.se

Tobias Ygberg

Lärare 9.3

tobias.ygberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.