Ansök
Om oss

Medarbetare

Sofia Holmqvist

Biträdande rektor

sofia.holmqvist@kunskapsskolan.se

Annika Andersson

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

08-506 917 51

annika.andersson@kunskapsskolan.se

Anette Leion

Skolsköterska

08-50691754

anette.leion@kunskapsskolan.se

Camilla Pedersen

Specialpedagog

camilla.pedersen@kunskapsskolan.se

Vicktoria Wallin Jönsson

Köksansvarig

viktoria.wallin@kunskapsskolan.se

Carina Ellertsson

Skolmålsbiträde

carina.ellertsson@kunskapsskolan.se

Christian Andersen

Elevassistent

christian.andersen@kunskapsskolan.se

Johan Nordén

Skolvärd

johan.norden@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Henrik Adler

Lärare 6.5

carl-henrik.adler@kunskapsskolan.se

Katarina Axelsson

Lärare 9.4

katarina.axelsson@kunskapsskolan.se

Amanda Bergström

Lärare

Föräldraledig

amanda.bergstrom@kunskapsskolan.se

Maria Bergström

Lärare 8.1

Maria.Bergstrom@kunskapsskolan.se

Rose-Marie Bodelsson

Lärare 7.6

rose-marie.bodelsson@kunskapsskolan.se

Mikael Brandt

Lärare 8.3

mikael.brandt@kunskapsskolan.se

Josefine Brödje

Lärare 8.5

Josefin.Brodje@kunskapsskolan.se

Andreas Cederberg

Lärare 6.3

andreas.cederberg@kunskapsskolan.se

Charlotte Cederberg

Lärare 8.1

charlotte.cederberg@kunskapsskolan.se

Alice Cederholm

Lärare

alice.cederholm@kunskapsskolan.se

Olle Claesson

Lärare 6.1

olle.claessson@kunskapsskolan.se

Annelie Dock

Lärare 9.5

annelie.dock@kunskapsskolan.se

Elma Dulbic

Lärare 8.2

Elma.Dulbic@kunskapsskolan.se

Anette Fellbo

Lärare 7.3

anette.fellbo@kunskapsskolan.se

Veronica Gräns

Lärare

veronica.grans@kunskapsskolan.se

Elin H. Lundberg

Lärare 7.1

elin.h.lundberg@kunskapsskolan.se

Charlotta Hammarberg

Lärare 6.4

charlotta.hammarberg@kunskapsskolan.se

Emma Josefsson

Lärare 9.3

emma.josefsson@kunskapsskolan.se

Joanna Lindberg

Lärare 7.5

joanna.lindberg@kunskapsskolan.se

Svjetlana Maracic

Lärare 8.6

Svjetlana.maracic@kunskapsskolan.se

Helen Nilbo

Lärare 9.6

helen.nilbo@kunskapsskolan.se

Christian Nilsson

Lärare 7.2

christian.nilsson@kunskapsskolan.se

Emma Persson

Lärare 8.4

persson.emma@kunskapsskolan.se

Bafrin Shaqlawai

Lärare 7.4

bafrin.shaqlawai@kunskapsskolan.se

Ann Sturesson

Lärare 9.1

ann.sturesson@kunskapsskolan.se

Lina Svensson

Lärare 6.6

lina.svensson@kunskapsskolan.se

Sanna Thulin

Lärare 6.5

sanna.thulin@kunskapsskolan.se

Anette Vinberg

Lärare 9.2

anette.vinberg@kunskapsskolan.se

Therése Wallmark

Lärare 6.4

therese.wallmark@kunskapsskolan.se

Tobias Ygberg

Lärare 6.2

tobias.ygberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.