Ansök
Om oss

Medarbetare

Sofia Holmqvist

Biträdande rektor

9.1

0733-424765

Sofia.Holmqvist@kunskapsskolan.se

Annika Andersson

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

08-506 917 51

annika.andersson@kunskapsskolan.se

Eva Delander

Skolsköterska

08-50691754

eva.delander@kunskapsskolan.se

Emma Arnström

Specialpedagog

072-5420052

emma.arnstrom@kunskapsskolan.se

Charlotte Helin

Köksansvarig

charlotte.helin@kunskapsskolan.se

Olena Levchenko

Skolmålsbiträde

olena.levchenko@kunskapsskolan.se

Christian Andersen

Elevassistent

Föräldraledig

christian.andersen@kunskapsskolan.se

Robin Holmkvist

Elevassistent

robin.holmkvist@kunskapsskolan.se

Christian Ljungberg

Elevassistent

christian.ljungberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Henrik Adler

Lärare 7.5

carl-henrik.adler@kunskapsskolan.se

Katarina Axelsson

Lärare 6.4

katarina.axelsson@kunskapsskolan.se

Amanda Bergström

Lärare 7.2

amanda.bergstrom@kunskapsskolan.se

Maria Bergström

Lärare 9.1

Maria.Bergstrom@kunskapsskolan.se

Rose-Marie Bodelsson

Lärare 8.6

rose-marie.bodelsson@kunskapsskolan.se

Mikael Brandt

Lärare 9.3

mikael.brandt@kunskapsskolan.se

Josefin Brödje

Lärare

Tjänstledig

Josefin.Brodje@kunskapsskolan.se

Olle Claesson

Lärare 7.1

olle.claessson@kunskapsskolan.se

Ida Corneliusson

Lärare Vikarie

ida.corneliusson@kunskapsskolan.se

Annelie Dock

Lärare

Föräldraledig

annelie.dock@kunskapsskolan.se

Elma Dulbic

Lärare 9.2

Elma.Dulbic@kunskapsskolan.se

Mia Egard

Lärare 7.4

mia.egard@kunskapsskolan.se

Bernhard Glifberg

Lärare

bernhard.glifberg@kunskapsskolan.se

Elin H. Lundberg

Lärare 8.1

elin.h.lundberg@kunskapsskolan.se

Emma Josefsson

Lärare 6.3

emma.josefsson@kunskapsskolan.se

Ayham Khalil

Lärare Vikarie

ayham.khalil@kunskapsskolan.se

Kersti Laaspere

Lärare 7.3

kersti.laaspere@kunskapsskolan.se

Joanna Lindberg

Lärare 8.5

joanna.lindberg@kunskapsskolan.se

Svjetlana Maracic

Lärare 9.6

Svjetlana.maracic@kunskapsskolan.se

Helen Nilbo

Lärare 6.6

helen.nilbo@kunskapsskolan.se

Christian Nilsson

Lärare 8.2

christian.nilsson@kunskapsskolan.se

Delia Pedersen

Lärare 6.5

delia.pedersen@kunskapsskolan.se

Anneli Persson

Lärare 7.4

anneli.persson@kunskapsskolan.se

Emma Persson

Lärare 9.4

persson.emma@kunskapsskolan.se

Louise Pålsson

Lärare 9.5

louise.palsson@kunskapsskolan.se

Viktoria Schalin

Lärare

viktoria.schalin@kunskapsskolan.se

Bafrin Shaqlawai

Lärare 8.4

bafrin.shaqlawai@kunskapsskolan.se

Lina Svensson

Lärare 7.6

lina.svensson@kunskapsskolan.se

Isabella Sögaard

Lärare 6.1

isabella.sogaard@kunskapsskolan.se

Sanna Thulin

Lärare 7.5

sanna.thulin@kunskapsskolan.se

Anette Vinberg

Lärare 6.2

anette.vinberg@kunskapsskolan.se

Therése Wallmark

Lärare

Tjänstledig

therese.wallmark@kunskapsskolan.se

Tobias Ygberg

Lärare 8.3

tobias.ygberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.