Ansök
Om oss

Medarbetare

Maribel Sagefalk

Biträdande rektor

Undervisande lärare TY

0733-130162

maribel.sagefalk@kunskapsskolan.se

Andreas Johansson Dufva

Koordinator

Kommunikation/ Marknad

0733-137117

08-51008340

andreas.johansson.dufva@kunskapsskolan.se

Josefine Gynnerstedt

Skolsköterska

Tillgänglig Onsdagar, Torsdagar samt Måndagar ojämna veckor.

08- 510 08356

josefine.gynnerstedt@kunskapsskolan.se

Ann Kello

SYV

Finns tillgänglig periodvis på skolan, för mer info kontakta Andreas Johansson Dufva

08-510 08340

info.jonkoping@adm.kunskapsskolan.se

Maria Westman

Köksansvarig

Närda

maria.westman@kunskapsskolan.se

Urban Ek

Elevassistent

Urban.Ek@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Johansson

Elevassistent

08-510 08340

ann-sofie.johansson@kunskapsskolan.se

Tomas Mörk Johannesson

Studiecoach

08-510 083 40

tomas.mork@kunskapsskolan.se

Raned Werdina

Elevassistent

08-510 083 40

raned.werdina@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Thomas Bergström

Lärare 8.4

IKT- ansvarig

08-510 08340

thomas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Martin Broman

Lärare 9.4

Arbetslagsledare

08-510 08340

martin.broman@kunskapsskolan.se

Niclas Bråhn

Lärare 7.4

08-510 08340

niclas.brahn@kunskapsskolan.se

Emma Dahlqvist

Lärare 7.1

Arbetslagsledare

08-510 08340

emma.dahlqvist@kunskapsskolan.se

Therese Damberg

Lärare 4.1

therese.damberg@kunskapsskolan.se

Sarah Gassner

Lärare

sarah.gassner@kunskapsskolan.se

Samir Gavranovic

Lärare 8.2

IT-Ansvarig

samir.gavranovic@kunskapsskolan.se

Rand Ishac

Lärare 6.2

Arbetslagsledare

08-510 08340

rand.ishac@kunskapsskolan.se

Maria Johansson

Lärare 5.1

08-510 083 40

maria.johansson@kunskapsskolan.se

Irene Kumlin

Lärare

Sjukskriven

irene.kumlin@kunskapsskolan.se

Stella Kyobe

Lärare 5.2

stella.kyobe@kunskapsskolan.se

Kristofer Lager

Lärare 8.1

Arbetslagsledare

08-510 08340

kristofer.lager@kunskapsskolan.se

Louise Mauritzon

Lärare 8.3

08-510 083 40

louise.mauritzon@kunskapsskolan.se

Mirela Ugljanin

Lärare 7.2

mirela.ugljanin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.