Ansök
Om oss

Medarbetare

Michael Hanfler

Skolläkare

Maila skolsköterska för kontakt

Josefine Gynnerstedt

Skolsköterska

Tillgänglig måndag-fredag

08- 510 08356

josefine.gynnerstedt@kunskapsskolan.se

Malin Prodafika Riberth

Kurator

Måndag - fredag, EHT

08-510 08357

malin.prodafikariberth@kunskapsskolan.se

Susanne Esping

SYV

Kontakta via mail. På skolan vid behov

susanne.esping@kunskapsskolan.se

Fredrik Johansson

Köksansvarig

fredrik.johansson@eurest.se

Urban Ek

Elevassistent

Urban.Ek@kunskapsskolan.se

Marios Gergess

IT-ansvarig

0733-701995

marios.gergess@kunskapsskolan.se

Oscar Karlsson

Elevassistent

oscar.karlsson@kunskapsskolan.se

Jennie Tengblad

Speciallärare

Biblioteksansvarig

jennie.tengblad@kunskapsskolan.se

Raned Werdina

Elevassistent

raned.werdina@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Mirela Ascic

Lärare 7.1

mirela.ascic@kunskapsskolan.se

Hanan Azzam

Lärare 8.3

hanan@azzam@kunskapsskolan.se

Thomas Bergström

Lärare 7.4

IKT- ansvarig

thomas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Niclas Bråhn

Lärare

Föräldraledig

niclas.brahn@kunskapsskolan.se

Thore Ekelund

Lärare 9.1

VFU- ansvarig

thore.ekelund@kunskapsskolan.se

Suzanne ElKari

Lärare

suzanne.elkari@kunskapsskolan.se

Catharina Frendin

Lärare 7.3

catharina.frendin@kunskapsskolan.se

Sofia Granath

Lärare 6.1

sofia.granath@kunskapsskolan.se

Lisa Johansson

Lärare 7.2

lisa.johansson001@kunskapsskolan.se

Maria Johansson

Lärare 5.1

Förstelärare, Ämnesledare - Språk, Arbetslagsledare

maria.johansson@kunskapsskolan.se

Kristofer Lager

Lärare 8.1

Arbetslagsledare åk 8, Schema och Skola 24 ansvarig

kristofer.lager@kunskapsskolan.se

Amanda Larsson Sarja

Lärare 8.3

amanda.larssonsarja@kunskapsskolan.se

Michelle Necovski

Lärare Franska

michelle.necovski@kunskapsskolan.se

Joakim Ponce

Lärare Spanska, Tyska

joakim.ponce@kunskapsskolan.se

Daniel Popa

Lärare 9.3

daniel.popa@kunskapsskolan.se

Jonas Rosander

Lärare 8.2

jonas.rosander@kunskapsskolan.se

Rickard Serrander

Lärare 8.4

Ämnesledare - SO/prest , Arbetslagsledare

rickard.serrander@kunskapsskolan.se

Lina Stenervik

Lärare 9.2

Arbetslagsledare åk 9

lina.stenervik@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.