Ansök
Om oss

Medarbetare

Maribel Sagefalk

Biträdande rektor

EHT

0733-130162

maribel.sagefalk@kunskapsskolan.se

Andreas Johansson Dufva

Koordinator

Kommunikation/ Marknad

0733-137117

andreas.johansson.dufva@kunskapsskolan.se

Michael Hanfler

Skolläkare

Vid önskad kontakt, maila skolsköterskan Josefine Gynnerstedt

Josefine Gynnerstedt

Skolsköterska

Tillgänglig på skolan Måndag, Tisdag och Onsdag

08- 510 08356

josefine.gynnerstedt@kunskapsskolan.se

Malin Riberth

Kurator

Tillgänglig Måndag - Fredag, EHT

08-510 08357

malin.riberth@kunskapsskolan.se

Susanne Esping

SYV

Tillgänglig mailleds. Tillgänglig på skolan vid behov

susanne.esping@kunskapsskolan.se

Jennie Tengblad

Specialpedagog

Biblioteksansvarig

jennie.tengblad@kunskapsskolan.se

Fredrik Johansson

Köksansvarig

fredrik.johansson@eurest.se

Urban Ek

Elevassistent

Urban.Ek@kunskapsskolan.se

Marios Gergess

IT-ansvarig

marios.gergess@kunskapsskolan.se

Raned Werdina

Elevassistent

raned.werdina@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Nadia Wassad

Lärare

nadia.wassad@kunskapsskolan.se

Thina Barbazewski

Lärare 7.4

thina.barbazewski@kunskapsskolan.se

Thomas Bergström

Lärare 9.2

IKT- ansvarig

thomas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Niclas Bråhn

Lärare

niclas.brahn@kunskapsskolan.se

Therese Damberg

Lärare 6.2

Ämnesledare - Ma/NO

therese.damberg@kunskapsskolan.se

Emilia Edman

Lärare 9.4

emilia.edman@kunskapsskolan.se

Thore Ekelund

Lärare 8.1

VFU- ansvarig

thore.ekelund@kunskapsskolan.se

Robin Estehag

Lärare 8.3

robin.estehag@kunskapsskolan.se

Sara Forsman

Lärare 5.1

sara.forsman@kunskapsskolan.se

Samir Gavranovic

Lärare 7.2

samir.gavranovic@kunskapsskolan.se

Maria Johansson

Lärare 4.1

Förstelärare, Ämnesledare - Språk

maria.johansson@kunskapsskolan.se

Kristofer Lager

Lärare 7.1

Arbetslagsledare åk 7, Schema och Skola 24 ansvarig

kristofer.lager@kunskapsskolan.se

Tomas Mörk Johannesson

Lärare 9.1

tomas.mork@kunskapsskolan.se

William Nilsson

Lärare 9.3

Arbetslagsledare åk 9 - Schema och Skola 24 ansvarig

william.nilsson@kunskapsskolan.se

Joakim Ponce

Lärare 8.4

joakim.ponce@kunskapsskolan.se

Daniel Popa

Lärare 8.2

daniel.popa@kunskapsskolan.se

Luisa Scialanga

Lärare 7.1

lusia.scialanga@kunskapsskolan.se

Rickard Serrander

Lärare 7.5

Ämnesledare - SO/prest

rickard.serrander@kunskapsskolan.se

Rudolph Shinda Ndurya

Lärare

rudolph.shindandurya@kunskapsskolan.se

Lina Stenervik

Lärare 8.2

Arbetslagsledare åk 8

lina.stenervik@kunskapsskolan.se

Jonathan Stiborg

Lärare 7.3

jonathan.stiborg@kunskapsskolan.se

Hanna Svensson

Lärare 6.1

Arbetslagsledare - Mellanstadiet

hanna.svensson@kunskapsskolan.se

Mirela Ugljanin

Lärare

Föräldraledig

mirela.ugljanin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.