Ansök
Om oss

Medarbetare

Michael Hanfler

Skolläkare

Maila skolsköterska för kontakt

Josefine Gynnerstedt

Skolsköterska

Tillgänglig måndag-fredag

0733-420133

josefine.gynnerstedt@kunskapsskolan.se

Urban Ek

Elevassistent

urban.ek@kunskapsskolan.se

Marios Gergess

IT-ansvarig

0733-701995

marios.gergess@kunskapsskolan.se

Andreas Tedman Viklund

Elevassistent

andreas.tedmanviklund@kunskapskolan.se

Jennie Tengblad

Speciallärare

Biblioteksansvarig

0733-263620

jennie.tengblad@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Thomas Bergström

Lärare 8.4

IKT- ansvarig

thomas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Niclas Brax Bråhn

Lärare 9.4

niclas.braxbrahn@kunskapsskolan.se

Thore Ekelund

Lärare 7.1

VFU- ansvarig

thore.ekelund@kunskapsskolan.se

Suzanne ElKari

Lärare Bild, Hemkunskap

suzanne.elkari@kunskapsskolan.se

Catharina Frendin

Lärare 8.3

catharina.frendin@kunskapsskolan.se

Solanyi Gonzalez

Lärare Spanska

solanyi.gonzalez@kunskapsskolan.se

Susie Gunnarsson

Lärare Tyska

susie.gunnarsson@kunskapsskolan.se

Axel Håkansson

Lärare 9.2

axel.hakansson@kunskapsskolan.se

Lisa Johansson

Lärare 8.2

lisa.johansson.001@kunskapsskolan.se

Maria Johansson

Lärare 6.1

Förstelärare, Ämnesledare - Språk, Arbetslagsledare mellanstadiet

maria.johansson@kunskapsskolan.se

Malin Karlsson

Lärare 4.1 och 5.1

malin.karlsson@kunskapsskolan.se

Kristofer Lager

Lärare 9.1

Arbetslagsledare åk 7-9, Schema ansvarig

kristofer.lager@kunskapsskolan.se

Maud Lagerborg

Lärare 7.3

maud.lagerborg@kunskapsskolan.se

Amanda Larsson Sarja

Lärare 9.3

amanda.larssonsarja@kunskapsskolan.se

Tomas Mörk Johannesson

Lärare 8.1

tomas.morkjohannesson@kunskapsskolan.se

Angelika Norman

Lärare Franska

angelika.norman@kunskapsskolan.se

Daniel Popa

Lärare 7.2

daniel.popa@kunskapsskolan.se

Lina Stenervik

Lärare

Föräldraledig

lina.stenervik@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.