Ansök
Om oss

Medarbetare

Ellinor Dahlin

Biträdande rektor

0733-137118

ellinor.dahlin@kunskapsskolan.se

Emil Dolk

Biträdande rektor

PH 9.3

0733-173442

emil.dolk@kunskapsskolan.se

Amelie Larson

Koordinator

0763-172174

amelie.larson@kunskapsskolan.se

Felicia Svanberg

Koordinator

0733-124511

felicia.svanberg@kunskapsskolan.se

Anna Glansberg

Skolsköterska

0733-173404

anna.glansberg@kunskapsskolan.se

Ann-Christin Stålhammar

Kurator

0733-427124

ann-christin.stalhammar@kunskapsskolan.se

Marjan Dashti

Specialpedagog

Föräldraledig 2020/2021

Maha Birisk

Elevvärd

maha.a.birisk@kunskapsskolan.se

Alexander Ekström

Vikarie

alexander.ekstrom@kunskapsskolan.se

Hossam Ibrahim

Trygghet & trivsel

0733-007785

hossam.ibrahim@kunskapsskolan.se

Loui Sand

Vikarie

loui.sand@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Sanna Alevång

Lärare Bild

sanna.alevang@kunskapsskolan.se

Anne-Sofie Attlefelt

Lärare Hemkunskap

anne-sofie.attlefelt@kunskapsskolan.se

Anders Augustsson

Lärare Idrott/SO

PH 8.3

anders.augustsson@kunskapsskolan.se

Mikaela Bedding

Lärare Engelska

PH 6.2

mikaela.bedding@kunskapsskolan.se

Mona Brådfors

Lärare NO/Matematik

PH 4.1

mona.bradfors@kunskapsskolan.se

Simon Cesarini

Lärare NO

PH 8.2

simon.cesarini@kunskapsskolan.se

Ayah Firwana

Lärare Matematik

PH 5.1

ayah.firwana@kunskapsskolan.se

Sara Jamshidi

Lärare NO/Matematik

sara.jamshidi@kunskapsskolan.se

Maria Jern

Lärare Musik

maria.jern@kunskapsskolan.se

Lina Johansson

Lärare Idrott

lina.johansson@kunskapsskolan.se

Sofie Johansson

Lärare SO

PH 5.2

sofie.johansson@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

sara.jonsson@kunskapsskolan.se

Yaran Kakaee

Lärare Svenska som andraspråk

PH 7.3

yaran.kakaee@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Lennartsson

Lärare Svenska

PH 9.2

ann-sofie.lennartsson@kunskapsskolan.se

Marlene Löfgren

Lärare Musik

Föräldraledig 2020/2021

Christian Muñoz

Lärare Spanska

christian.munoz@kunskapsskolan.se

Ida Redzepovic

Lärare Tyska/SvA

PH 9.3

ida.redzepovic@kunskapsskolan.se

Maliheh Rezazadehkia

Lärare Matematik

maliheh.rezazadehkia@kunskapsskolan.se

Zyrafete Spahija

Lärare Matematik

PH 9.1

zyrafete.a.spahija@kunskapsskolan.se

Cecilia Stridsberg

Lärare Engelska

PH 7.2

cecilia.stridsberg@kunskapsskolan.se

Matilda Svensson

Lärare Svenska som andraspråk

Föräldraledig 2020/2021

Andrew Symes

Lärare Engelska

PH 8.1

andrew.symes@kunskapsskolan.se

Helene Willén

Lärare Svenska

PH 6.1

helene.willen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.