Ansök
Om oss

Medarbetare

Ellinor Dahlin

Biträdande rektor

0733-137118

ellinor.dahlin@kunskapsskolan.se

Felicia Svanberg

Koordinator

0763-172174

felicia.svanberg@kunskapsskolan.se

Francesca Kjellqvist

Skolsköterska

Fredagar

francesca.kjellqvist@kunskapsgymnasiet.se

Angelika Arrenäs

Specialpedagog

0733-124511

angelika.arrenas@kunskapsskolan.se

Maha Birisk

Elevassistent

maha.a.birisk@kunskapsskolan.se

Marjan Dashti

Föräldraledig 2021/2022

Våra lärare

Sanna Alevång

Lärare Bild

PH 5.2

sanna.alevang@kunskapsskolan.se

Anders Augustsson

Lärare Idrott/SO

PH 9.3

anders.augustsson@kunskapsskolan.se

Mikaela Bedding

Lärare Engelska

PH 6.3

mikaela.bedding@kunskapsskolan.se

Mona Brådfors

Lärare NO

PH 5.1

mona.bradfors@kunskapsskolan.se

Simon Cesarini

Lärare NO

PH 9.2

simon.cesarini@kunskapsskolan.se

Linda Derborn

Lärare Svenska

PH 8.3

linda.derborn@kunskapsskolan.se

Linn Ejerblom

Lärare Hemkunskap

PH 4.1

linn.ejerblom@kunskapsskolan.se

Kajsa Eliasson

Lärare Matematik

PH 9.2

kajsa.eliasson@kunskapsskolan.se

Ayah Firwana

Lärare Matematik

PH 6.1

ayah.firwana@kunskapsskolan.se

Maria Jern

Lärare Musik

maria.jern@kunskapsskolan.se

Elin Johansson

Lärare SO

PH 8.1

elin.johansson@kunskapsskolan.se

Lina Johansson

Lärare Idrott

PH 5.2

lina.johansson@kunskapsskolan.se

Sofie Johansson

Lärare SO

PH 6.2

sofie.johansson@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

sara.jonsson@kunskapsskolan.se

Yaran Kakaee

Lärare SvA

yaran.kakaee@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Lennartsson

Lärare Svenska

annsofie.lennartsson@kunskapsskolan.se

Rasha Manhi

Lärare NO

rasha.manhi@kunskapsskolan.se

Nikola Matakovic

Lärare Slöjd

nikola.matakovic@kunskapsskolan.se

Christian Muñoz

Lärare Spanska

christian.munoz@kunskapsskolan.se

Ida Redzepovic

Lärare Tyska/SvA

PH 7.2

ida.redzepovic@kunskapsskolan.se

Maliheh Rezazadehkia

Lärare Matematik

PH 7.3

maliheh.rezazadehkia@kunskapsskolan.se

Zyrafete Spahija

Lärare Matematik

zyrafete.a.spahija@kunskapsskolan.se

Cecilia Stridsberg

Lärare Engelska

PH 8.2

cecilia.stridsberg@kunskapsskolan.se

Andrew Symes

Lärare Engelska

PH 9.1

andrew.symes@kunskapsskolan.se

Victor Thoreqvist

Lärare Svenska

PH 7.1

victor.thoreqvist@kunskapsskolan.se

Helene Willén

Lärare Svenska

helene.willen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.