Ansök
Om oss

Medarbetare

Ellinor Dahlin

Biträdande rektor

0733-137118

ellinor.dahlin@kunskapsskolan.se

Emil Dolk

Biträdande rektor

0733-173442

emil.dolk@kunskapsskolan.se

Amelie Larson

Koordinator

0763-172174

amelie.larson@kunskapsskolan.se

Anna Glansberg

Skolsköterska

0733-173404

anna.glansberg@kunskapsskolan.se

Ann-Christin Stålhammar

Kurator

0733-427124

annchristin.stalhammar@kunskapsskolan.se

Maha Birisk

Elevvärd

maha.a.birisk@kunskapsskolan.se

Hossam Ibrahim

Trygghet & trivsel

0733-007785

hossam.ibrahim@kunskapsskolan.se

Felicia Svanberg

Trygghet & trivsel

0733-124511

felicia.svanberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Anne-Sofie Attlefelt

Lärare Hemkunskap

anne-sofie.attlefelt@kunskapsskolan.se

Anders Augustsson

Lärare Idrott

PH 7.4

anders.augustsson@kunskapsskolan.se

Mikaela Bedding

Lärare Idrott/Engelska

PH 6.2

mikaela.bedding@kunskapsskolan.se

Isabel Bernesson

Lärare Bild/Spanska

isabel.bernesson@kunskapsskolan.se

Mona Brådfors

Lärare NO

PH 6.1

mona.bradfors@kunskapsskolan.se

Simon Cesarini

Lärare NO

PH 7.2

simon.cesarini@kunskapsskolan.se

Julia Chilf

Lärare Musik

julia.chilf@kunskapsskolan.se

Anita Elgeland

Lärare Slöjd

anita.elgeland@kunskapsskolan.se

Sara Jamshidi

Lärare Matematik/NO

sara.jamshidi@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

sara.jonsson@kunskapsskolan.se

Yaran Kakaee

Lärare Svenska som andraspråk

PH 9.2

yaran.kakaee@kunskapsskolan.se

Eva Larsson

Lärare Svenska

PH 7.3

eva.m.larsson@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Lennartsson

Lärare Svenska

PH 8.2

annsofie.lennartsson@kunskapsskolan.se

Ros-Marie Lizama

Lärare Svenska som andraspråk

PH 9.2

ros-marie.lizama@kunskapsskolan.se

Marlene Löfgren

Lärare Musik

Föräldraledig HT19

marlene.lofgren@kunskapsskolan.se

Rickey Mleczkovicz Katz

Lärare Matematik/NO

rickey.mleczkoviczkatz@kunskapsskolan.se

Christian Muñoz

Lärare Spanska

christian.munos@kunskapsskolan.se

Hans Möllers

Lärare SO

PH 9.3

hans.mollers@kunskapsskolan.se

Josefina Olsson

Lärare Matematik

PH 4.1

josefina.olsson@kunskapsskolan.se

Ida Redzepovic

Lärare Tyska

PH 7.1, 7.2, 7.3

ida.redzepovic@kunskapsskolan.se

Maliheh Rezazadehkia

Lärare Matematik

PH 8.3

maliheh.rezazadehkia@kunskapsskolan.se

Zyrafete Spahija

Lärare Matematik

PH 8.1

zyrafete.a.spahija@kunskapsskolan.se

Cecilia Stridsberg

Lärare Engelska

PH 9.1

cecilia.stridsberg@kunskapsskolan.se

Andrew Symes

Lärare Engelska

PH 7.1

andrew.symes@kunskapsskolan.se

Helene Willén

Lärare Svenska

PH 5.1

helene.willen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.