Ansök
Om oss

Medarbetare

Marjan Dashti

Specialpedagog

marjan.dashti@kunskapsskolan.se

Gabor Bacso

IT-ansvarig

gabor.bacso@kunskapsskolan.se

Torsten Bohlin

Elevvärd

torsten.bohlin@kunskapsskolan.se

Ola Danerås

Resurspedagog

ola.daneras@kunskapsskolan.se

Per Edberg

Vaktmästare/elevvärd

per.edberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Ann-Sofie Attlefelt

Lärare Hemkunskap

ann-sofie.attlefelt@kunskapsskolan.se

Anders Augustsson

Lärare Idrott/Basgruppsansvarig 7.1

anders.augustsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Anders

Mona Brådfors

Lärare NO/Basgruppsansvarig 5.1

mona.bradfors@kunskapsskolan.se

Simon Cesarini

Lärare Matematik

simon.cesarini@kunskapsskolan.se

Emilia Ekeblad

Lärare Basgruppsansvarig 6.3

SO/SV

emilia.ekeblad@kunskapsskolan.se

Anita Elgeland

Lärare Slöjd /Basgruppsansvarig för 6.1

anita.elgeland@kunskapsskolan.se

Kristina Engström

Lärare Svenska

kristina.engstrom@kunskapsskolan.se

Läs mer om Kristina

Robin Johansson

Lärare Matematik

robin.johansson@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

sara.jonsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

Eva Larsson

Lärare Svenska/Basgruppsansvarig för 9.3

eva.larsson@kunskapsskolan.se

Ros-Marie Lizama

Lärare Svenska som andraspråk/Basgruppsansvarig för 8.2

ros-marie.lizama@kunskapsskolan.se

Linda Martini

Lärare SO/Basgruppsansvarig för 9.2

linda.martini@kunskapsskolan.se

Christian Munoz

Lärare Spanska/Basgruppsansvarig för 6.3

christian.munos@kunskapsskolan.se

Hans Möllers

Lärare

Tjänstledig fram till aug 2019

hans.mollers@kunskapsskolan.se

Marlene Nilsson

Lärare Musik

Mammaledig HT18

marlene.nilsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Marlene

Ida Redzepovic

Lärare Tyska/Basgruppsansvarig för 7.3

ida.redzepovic@kunskapsskolan.se

Maliheh Rezazadehkia

Lärare Matematik/Basgruppsansvarig 7.3

maliheh.rezazadehkia@.kunskapsskolan.se

Zyrafete Spahija

Lärare MA/Basgruppsansvarig 7.4

zyrafete.spahija@kunskapsskolan.se

Cecilia Stridsberg

Lärare Engelska/ Basgruppsansvarig 8.1

cecilia.stridsberg@kunskapsskolan.se

Andrew Symes

Lärare Engelska/ Basgruppsansvarig för 6.1

andrew.symes@kunskapsskolan.se

Joakim Tångeskog Broström

Lärare SO/Basgruppsansvarig 8.3

joakim.tangeskog.brostrom@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.