Ansök
Om oss

Medarbetare

Ulrica Nordahl

Koordinator

Caféansvarig

073-313 99 37

ulrica.nordahl@kunskapsskolan.se

Annika Lind

Skolsköterska

073-313 71 11

annika.lind@kunskapsskolan.se

Rose-Marie Lönnqvist

Specialpedagog

070-521 91 35

rose-marie.lonnqvist@kunskapsskolan.se

Juliette Adam

Studiehandledare arabiska

juliette.adam@kunskapsskolan.se

Victoria Arvidsson

Bibass

victoria.arvidsson@kunskapsskolan.se

Nils-Håkan Stenspränge

Vaktmästare

nils-hakan.stensprange@kunskapsskolan.se

Kartini "Kattis" Wayan

Lokalvård

kartini.wayan@kunskapsskolan.se

Jonas Winberg

Resurs

jonas.winberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Helena Andersson

Lärare Svenska/SVA

Lagledare

helena.andersson@kunskapsskolan.se

Sebastian Andersson

Lärare NO, Teknik

sebastian.andersson@kunskapsskolan.se

Carl Bindekrans

Lärare Engelska

carl.bindekrans@kunskapsskolan.se

Liselott Blennö

Lärare Svenska

Lagledare

liselott.blenno@kunskapsskolan.se

Lars Danielsson

Lärare Matematik

lars.danielsson@kunskapsskolan.se

My Ericsson

Lärare Musik

my.ericsson@kunskapsskolan.se

Christian Falk

Lärare Svenska/SVA

christian.falk@kunskapsskolan.se

Karolin Hedvall

Lärare SO

karolin.hedvall@kunskapsskolan.se

Elin Holm

Lärare Bild och slöjd

Lagledare

elin.holm@kunskapsskolan.se

Joakim Holm

Lärare Spanska

joakim.holm@kunskapsskolan.se

Agnes Holmberg

Lärare Matematik

agnes.2.holmberg@kunskapsskolan.se

Viktor Häggström

Lärare So

viktor.haggstrom@kunskapsskolan.se

Emily "Emma" Klofsten

Lärare Hemkunskap

emily.klofsten@kunskapsskolan.se

Per Klofsten

Lärare NO/Teknik

per.klofsten@kunskapsskolan.se

Sonny Larsson

Lärare NO/Teknik

sonny.larsson@kunskapsskolan.se

Stina Linder

Lärare Engelska

stina.linder@kunskapsskolan.se

Sandra Lönn

Lärare Tyska/idrott

Lagledare

sandra.lonn@kunskapsskolan.se

Johan Nicander

Lärare SO

johan.nicander@kunskapsskolan.se

Karin Nielsen

Lärare Matematik

karin.nielsen@kunskapsskolan.se

Anders Nilsson

Lärare Matematik

Aretemeriterad

anders.nilsson@kunskapsskolan.se

Bertil Nilsson

Lärare Nyanlända

Engelska

bertil.nilsson@kunskapsskolan.se

Erika Pardo Skoug

Lärare Spanska

erika.pardo.skoug@kunskapsskolan.se

Emil Schultz

Lärare Svenska

emil.schultz@kunskapsskolan.se

Åza Sergander

Lärare NO/Teknik/Matematik

aza.lundgren@kunskapsskolan.se

Olle Sivertsson Lundqvist

Lärare Idrott

olle.lundqvist@kunskapsskolan.se

Lisa Svensson

Lärare Matematik

lisa.2.svensson@kunskapsskolan.se

Tiziana Thornell

Lärare Franska/Engelska

tiziana.thornell@kunskapsskolan.se

Cecilia Ulm

Lärare NO/Teknik

cecilia.ulm@kunskapsskolan.se

Sofia Weimer

Lärare Matematik/SO

sofia.weimer@kunskapsskolan.se

Ludvig Widén

Lärare Bild och slöjd

ludvig.widen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.