Ansök
Om oss

Medarbetare

Matilda Granath

Biträdande rektor

0733-137233

Matilda.Granath@kunskapsskolan.se

Maria Möller

Skolsköterska

08-50691535

skolsyster.nykoping@kunskapsskolan.se

Cathrin Brohlin

SYV

From 22/10-2018

0733-340386

Jakob Bergman

Elevassistent åk 6-9

jakob.bergman@kunskapsskolan.se

Annika Graffton

Kök

Lokalvårdare

annika.graffton@kunskapsskolan.se

Elisabeth Haglund

Kök, Café

08-506 915 37

elisabeth.haglund@kunskapsskolan.se

Sanna Holmqvist

Elevassistent

sanna.holmqvist@kunskapsskolan.se

Kjell Pettersson

IT-ansvarig

Lokalvårdare

kjell.pettersson@kunskapsskolan.se

Charlotta "Lotta" Rothoff

Frititdsklubben

charlotta.rothoff@kunskapsskolan.se

Sebastian Stedt

Elevassistent Åk6-9

Våra lärare

Fadya Al Kuhzaie

Lärare BG 7.3

EN

fadya.alkuhzaie@kunskapsskolan.se

Torbjörn Andersson

Lärare BG 8.4

SO

torbjorn.andersson@kunskapsskolan.se

Karolina Argenius

Lärare BG 9.3

FR, Speclärare

0703-924614

Karolina.Argenius@kunskapsskolan.se

Daniel Bergkvist

Lärare BG 4.2

daniel.bergkvist@kunskapsskolan.se

Petra Carlquist

Lärare SV, SVA

petra.carlquist@kunskapsskolan.se

Jenny Dahl

Lärare Föräldraledig

BILD

jenny.dahl@kunskapsskolan.se

Åsa Fuhr

Lärare BG 8.3

NO

asa.fuhr@kunskapsskolan.se

Susanne Haffling

Lärare BG 4.1

Speclärare

susanne.haffling@kunskapsskolan.se

Fredrik Hamilton

Lärare

MU

fredrik.hamilton@kunskapsskolan.se

Linda Idermark

Lärare BG 7.4, NO

Förstelärare

linda.idermark@kunskapsskolan.se

Roger Idermark

Lärare BG 9.4

HKK

roger.idermark@kunskapsskolan.se

Kristin Johansson

Lärare BG 7.2

SO

kristin.johansson@kunskapsskolan.se

Anna Johnsson

Lärare BG 5.2

anna.johnsson@kunskapsskolan.se

Madeleine Kammeborn

Lärare BG 4.1

madeleine.kammeborn@kunskapsskolan.se

Gunilla Källberg

Lärare

SP

gunilla.kallgren@kunskapsskolan.se

Anne-Britt Larsson

Lärare BG 9.1, SO

Förstelärare

annebritt.larsson@kunskapsskolan.se

Helena Lindsay

Lärare BG 6.3

TY, EN

helena.lindsey@kunskapsskolan.se

André Lundmark

Lärare BG 9.4

IoH

andre.lundmark@kunskapsskolan.se

Carina Lundsten

Lärare BG 8.2

SV

carina.lundsten@kunskapsskolan.se

Hans Obrelius

Lärare BG 6.2

Bild

hans.obrelius@kunskapsskolan.se

Urich Simunovich

Lärare BG 8.1

SP, EN

urich.simunovich@kunskapsskolan.se

Sophie Sjögegård

Lärare BG 7.5

MA

sophie.sjogegard.nyman@kunskapsskolan.se

Mari Stadig-Degerman

Lärare BG 9.2, NO

Förstelärare

mari.stadig.degerman@kunskapsskolan.se

Malin Stegnell

Lärare BG 9.5

MA

malin.stegnell@kunskapsskolan.se

Patrik Stenils

Lärare BG 6.4

MA

patrik.stenils@kunskapsskolan.se

Malin Ström

Lärare BG 6.2

SL

malin.strom@kunskapsskolan.se

Ann-Louise Svedlindh

Lärare BG 5.1

ann-louise.svedlindh@kunskapsskolan.se

David Walker

Lärare BG 6.5

EN

david.a.walker@kunskapsskolan.se

Marina Ålander

Lärare BG 6.1

SV

Nina Ånelöf Håkansson

Lärare BG 8.5

IoH

nina.anelof.hakansson@kunskapsskolan.se

Conny Ånelöf

Lärare MA

Conny.Anelof@kunskapsskolan.se

Jimmy Österström

Lärare BG 7.1, SV

Förstelärare

jimmy.osterstrom@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.