Ansök
Om oss

Medarbetare

Matilda Granath

Biträdande rektor

0733-137233

Matilda.Granath@kunskapsskolan.se

Annika Graffton

Köksansvarig

annika.graffton@kunskapsskolan.se

Elisabeth Haglund

Köksansvarig

08-506 915 37

elisabeth.haglund@kunskapsskolan.se

Jakob Bergman

Elevassistent åk 6-9

jakob.bergman@kunskapsskolan.se

Sanna Holmqvist

Elevassistent

SKOL-IF

sanna.holmqvist@kunskapsskolan.se

Iréne Isaksson

Fritidsklubben

irene.isaksson@kunskapsskolan.se

Jimmy Lindblom

Elevassistent åk4-5

Slöjd

jimmy.lindblom@kunskapsskolan.se

Kjell Pettersson

IT-ansvarig

Vaktmästare

kjell.pettersson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Torbjörn Andersson

Lärare SO

BG 9.4

torbjorn.andersson@kunskapsskolan.se

Karolina Argenius

Lärare

FR, Speclärare

0703-924614

Karolina.Argenius@kunskapsskolan.se

Daniel Bergkvist

Lärare BG 5.2

daniel.bergkvist@kunskapsskolan.se

Petra Carlquist

Lärare SV, SVA

BG 8.3

petra.carlquist@kunskapsskolan.se

Jenny Dahl

Lärare Föräldraledig

BILD

jenny.dahl@kunskapsskolan.se

Katarina Divander

Lärare Slöjd

BG 8.3

katarina.divander@kunskapsskolan.se

Åsa Fuhr

Lärare NO

BG 9.3

asa.fuhr@kunskapsskolan.se

Susanne Haffling

Lärare Speclärare

BG 5.1

susanne.haffling@kunskapsskolan.se

Fredrik Hamilton

Lärare MU

BG 7.2

fredrik.hamilton@kunskapsskolan.se

Ellen Hedin

Lärare EN, SP

BG 7.3

ellen.hedin@kunskapsskolan.se

Susanne Hellberg

Lärare FR

susanne.hellberg@kunskapsskolan.se

Linda Idermark

Lärare NO

BG 8.4

linda.idermark@kunskapsskolan.se

Roger Idermark

Lärare HKK

BG 6.1

roger.idermark@kunskapsskolan.se

Stefan Jidenius

Lärare MA

BG 6.4

stefan.jidenius@kunskapsskolan.se

Kristin Johansson

Lärare SV

BG 8.2

kristin.johansson@kunskapsskolan.se

Anna Johnsson

Lärare BG 4.2

anna.johnsson@kunskapsskolan.se

Madeleine Kammeborn

Lärare BG 5.1

madeleine.kammeborn@kunskapsskolan.se

Gunilla Källberg

Lärare SP

gunilla.kallgren@kunskapsskolan.se

Anne-Britt Larsson

Lärare TY

Förstelärare, BG 6.1

annebritt.larsson@kunskapsskolan.se

André Lundmark

Lärare IoH

BG 6.1

andre.lundmark@kunskapsskolan.se

Carina Lundsten

Lärare SV

BG 9.2

carina.lundsten@kunskapsskolan.se

Hans Obrelius

Lärare Bild

BG 7.2

hans.obrelius@kunskapsskolan.se

Urich Simunovich

Lärare SP, EN

BG 9.1

urich.simunovich@kunskapsskolan.se

Sophie Sjögegård Nyman

Lärare MA

BG 8.5

sophie.sjogegard.nyman@kunskapsskolan.se

Malin Stegnell

Lärare MA

BG 6.2

malin.stegnell@kunskapsskolan.se

Patrik Stenils

Lärare MA

BG 7.4

patrik.stenils@kunskapsskolan.se

Ann-Louise Svedlindh

Lärare BG 4.1

ann-louise.svedlindh@kunskapsskolan.se

Eric Verban

Lärare SO

BG 8.1

eric.verban@kunskapsskolan.se

David Walker

Lärare EN

BG 7.5

david.a.walker@kunskapsskolan.se

Marina Ålander

Lärare SV

BG 7.1

Nina Ånelöf Håkansson

Lärare IoH

BG 9.5

nina.anelof.hakansson@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.