Ansök
Om oss

Medarbetare

Lena Melin

Biträdande rektor

0733-002141

lena.melin@kunskapsskolan.se

Annika Graffton

Köksansvarig

annika.graffton@kunskapsskolan.se

Lena Brofjord

Fritidsklubben

lena.brofjord@kunskapsskolan.se

Sanna Nyberg

Elevassistent

SKOL-IF

sanna.nyberg@kunskapsskolan.se

Kjell Pettersson

IT-ansvarig

Vaktmästare

kjell.pettersson@kunskapsskolan.se

Lisa Stegnell

Elevassistent

Fritidsklubben åk4-5

lisa.stegnell@kunskapsskolan.se

David Tolf

Elevassistent

david.tolf@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Enis Ahmetovic

Lärare Elevassistent

BG 8.2

enis.ahmetovic@kunskapsskolan.se

Solveig Andersson

Lärare MA

BG 6.2

solveig.andersson@kunskapsskolan.se

Karolina Argenius

Lärare

FR, Speclärare

0703-924614

karolina.argenius@kunskapsskolan.se

Daniel Bergkvist

Lärare Åk4-5, Arbetslagsledare åk4-5

BG 4.2

daniel.bergkvist@kunskapsskolan.se

Henrik Carlsroth

Lärare NO

BG 9.3

henrik.carlsroth@kunskapsskolan.se

Jenny Dahl

Lärare Bild

BG 7.3

jenny.dahl@kunskapsskolan.se

Katarina Divander

Lärare Slöjd, Förstelärare

BG 7.3

katarina.divander@kunskapsskolan.se

Ulrika Ekelöf

Lärare SV

BG 7.2

ulrika.ekelöf@kunskapsskolan.se

Elin Forselius

Lärare SO

BG 9.1

elin.forselius@kunskapsskolan.se

Åsa Fuhr

Lärare NO, Arbetslagsledare åk8

BG 8.1

asa.fuhr@kunskapsskolan.se

Susanne Haffling

Lärare Åk 4-5

Speclärare

susanne.haffling@kunskapsskolan.se

Fredrik Hamilton

Lärare SO

BG 8.5

fredrik.hamilton@kunskapsskolan.se

Linda Idermark

Lärare NO, Förstelärare, Arbetslagsledare åk7

BG 7.4

linda.idermark@kunskapsskolan.se

Roger Idermark

Lärare HKK

BG 9.1

roger.idermark@kunskapsskolan.se

Cimnaz Ismayilova

Lärare MA

BG 7.5

cimnaz.ismayilova@kunskapsskolan.se

Oskar Johansson

Lärare EN

BG 6.3

oskar.johansson.001@kunskapsskolan.se

Anna Johnsson

Lärare Åk 4-5

BG 5.2

anna.johnsson@kunskapsskolan.se

Rikard Jonsson

Lärare IoH

BG 8.3

rikard.jonsson@kunskapsskolan.se

Madeleine Kammeborn

Lärare Åk 4-5

BG 4.1

madeleine.kammeborn@kunskapsskolan.se

Arnela Kudic

Lärare SV

BG 6.4

arnela.kudic@kunskapsskolan.se

Anne-Britt Larsson

Lärare TY, Förstelärare, Arbetslagsledare åk9

BG 9.5

annebritt.larsson@kunskapsskolan.se

Mia Lundkvist

Lärare MA

BG 8.4

mia.lundkvist@kunskapsskolan.se

André Lundmark

Lärare IoH, Arbetslagsledare åk6

BG 6.2

andre.lundmark@kunskapsskolan.se

Hans Obrelius

Lärare Bild

BG 8.3

hans.obrelius@kunskapsskolan.se

Felicia Segermark Aspensjö

Lärare SV

Föräldraledig

felicia.segermarkaspensjo@kunskapsskolan.se

Malin Stegnell

Lärare MA, Förstelärare

BG 9.2

malin.stegnell@kunskapsskolan.se

Katarina Sundin

Lärare SV

BG 9.4

katarina.sundin@kunskapsskolan.se

Ann-Louise Svedlindh

Lärare Åk 4-5

BG 5.1

ann-louise.svedlindh@kunskapsskolan.se

Eric Verban

Lärare SO

BG 7.1

eric.verban@kunskapsskolan.se

David Walker

Lärare EN

BG 7.6

david.a.walker@kunskapsskolan.se

Marina Ålander

Lärare SV

marina.alander@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.