Ansök
Om oss

Medarbetare

Annika Graffton

Köksansvarig

annika.graffton@kunskapsskolan.se

Elisabeth Haglund

Köksansvarig

08-506 915 37

elisabeth.haglund@kunskapsskolan.se

Sara Bertling

Elevassistent

sara.bertling@kunskapsskolan.se

Iréne Isaksson

Fritidsklubben

irene.isaksson@kunskapsskolan.se

Sanna Nyberg

Elevassistent

SKOL-IF

sanna.nyberg@kunskapsskolan.se

Kjell Pettersson

IT-ansvarig

Vaktmästare

kjell.pettersson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Karolina Argenius

Lärare

FR, Speclärare

0703-924614

karolina.argenius@kunskapsskolan.se

Daniel Bergkvist

Lärare Åk4-5, Arbetslagsledare åk4-5

BG 4.2

daniel.bergkvist@kunskapsskolan.se

Henrik Carlsroth

Lärare NO

BG 7.3

henrik.carlsroth@kunskapsskolan.se

Jenny Dahl

Lärare Bild

BG 9.3

jenny.dahl@kunskapsskolan.se

Katarina Divander

Lärare Slöjd

BG 9.3

katarina.divander@kunskapsskolan.se

Elin Forsleius

Lärare SO

BG 7.2

elin.forselius@kunskapsskolan.se

Åsa Fuhr

Lärare NO, Arbetslagsledare åk6

BG 6.1

asa.fuhr@kunskapsskolan.se

Susanne Haffling

Lärare Åk 4-5

Speclärare

susanne.haffling@kunskapsskolan.se

Fredrik Hamilton

Lärare MU, Arbetslagsledare åk8

BG 8.2

fredrik.hamilton@kunskapsskolan.se

Ellen Hedin

Lärare EN, SP

BG 8.3

ellen.hedin@kunskapsskolan.se

Linda Idermark

Lärare NO, Förstelärare, Arbetslagsledare åk9

BG 9.4

linda.idermark@kunskapsskolan.se

Roger Idermark

Lärare HKK

BG 7.1

roger.idermark@kunskapsskolan.se

Sofia Jansson

Lärare SV

BG 6.5

sofia.jansson@kunskapsskolan.se

Stefan Jidenius

Lärare MA

BG 7.4

stefan.jidenius@kunskapsskolan.se

Oskar Johansson

Lärare SO

oskar.johansson.001@kunskapsskolan.se

Anna Johnsson

Lärare Åk 4-5

BG 5.2

anna.johnsson@kunskapsskolan.se

Madeleine Kammeborn

Lärare Åk 4-5

BG 4.1

madeleine.kammeborn@kunskapsskolan.se

Anne-Britt Larsson

Lärare TY, Förstelärare, Arbetslagsledare åk7

BG 7.5

annebritt.larsson@kunskapsskolan.se

André Lundmark

Lärare IoH

BG 8.1

andre.lundmark@kunskapsskolan.se

Hans Obrelius

Lärare Bild

BG 6.5

hans.obrelius@kunskapsskolan.se

Urich Simunovich

Lärare SP, EN

BG 6.2

urich.simunovich@kunskapsskolan.se

Sophie Sjögegård Nyman

Lärare MA

BG 9.5

sophie.sjogegard.nyman@kunskapsskolan.se

Malin Stegnell

Lärare MA, Förstelärare

BG 7.2

malin.stegnell@kunskapsskolan.se

Patrik Stenils

Lärare MA

patrik.stenils@kunskapsskolan.se

Ann-Louise Svedlindh

Lärare Åk 4-5

BG 5.1

ann-louise.svedlindh@kunskapsskolan.se

Amanda Tellström

Lärare IoH

amanda.tellstrom@kunskapsskolan.se

Eric Verban

Lärare SO

BG 9.1

eric.verban@kunskapsskolan.se

David Walker

Lärare EN

BG 8.5

david.a.walker@kunskapsskolan.se

Catharina Wikholm

Lärare SV

catharina.wikholm@kunskapsskolan.se

Marina Ålander

Lärare SV

BG 8.1

marina.alander@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.