Ansök
Om oss

Medarbetare

Annika Jarcevic

Skolsköterska

073-3130207

annika.jarcevic@kunskapsskolan.se

Beatrice Andersson Sobotka

Kurator

073-3647821

beatrice.anderssonsobotka@kunskapsskolan.se

Kenneth Jennervall

SYV

kenneth.jennervall@kunskapsskolan.se

Mikael Sundin

Specialpedagog

073-3006768

mikael.sundin@kunskapsskolan.se

Anna Lindberg

Skolmålsbiträde

anna.lindberg001@kunskapsskolan.se

Maria Özer

Skolmålsbiträde

maria.ozer@kunskapsskolan.se

Lars-Inge Larsson

Vaktmästare

Våra lärare

Oula Ali Ågren

Lärare

oula.aliagren@kunskapsskolan.se

Linda Axelsson

Lärare

linda.axelsson@kunskapsskolan.se

Sebastian Ersson

Lärare

sebastian.ersson@kunskapsskolan.se

Ulrika Gullberg

Lärare

Ulrika.Gullberg@Kunskapsskolan.se

Karl Herrdin

Lärare

karl.herrdin@kunskapsskolan.se

Alfredo Herrera

Lärare

alfredo.herrera@kunskapsskolan.se

Madelene Jakobsson

Lärare

madelene.jakobsson@kunskapsskolan.se

Samira Karim

Lärare

samira.karim@kunskapsskolan.se

Christian Leehmann Gisler

Lärare

Linus Lindin

Lärare

linus.lindin@kunskapsskolan.se

Chrisman Ländell

Lärare

chrisman.landell@kunskapsskolan.se

Camilla Molin

Lärare

camilla.molin@kunskapsskolan.se

Anna Nordén

Lärare

Anna.Norden@kunskapsskolan.se

Morgan Pettersson

Lärare

Morgan.Pettersson@kunskapsskolan.se

Veronica Phersson

Lärare

veronica.phersson@kunskapsskolan.se

Joachim Preutz

Lärare

joachim.preutz@kunskapsskolan.se

Anna Sevilla Roque Ågren

Lärare

Magdalena Svahn

Lärare

magdalena.svahn@kunskapsskolan.se

Jens Sörman

Lärare

jens.sorman@kunskapsskolan.se

Andreas Tesell

Lärare

Andreas.Tesell@kunskapsskolan.se

Johan Thyberg

Lärare

johan.thyberg@kunskapsskolan.se

Jonas Wahlström

Lärare

Föräldraledig

jonas.wahlstrom@kunskapsskolan.se

Ola Winblad

Lärare

ola.winblad@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.