Ansök
Om oss

Medarbetare

Anna Sjölund

Skolsköterska

anna.sjolund@kunskapsskolan.se

Karin Lannerstam

Kurator

karin.lannerstam@kunskapsskolan.se

Michaela Bärlund

SYV

Göran Christersson Mahlin

Specialpedagog

goran.christerssonmahlin@kunskapsskolan.se

Monia Dgachi

Skolmålsbiträde

monia.dgachi@kunskapsskolan.se

Katarina Andrén

Lärare och speciallärare

katarina.andren@kunskapsskolan.se

Donovan Payan

Elevassistent

donovan.payan@kunskapsskolan.se

Eric Simba

Resurspedagog, IT-ansvarig, administratör

eric.simba@kunskapsskolan.se

Joel Strandberg

Resurspedagog

joel.strandberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Roni Ali

Lärare

Vikarie

roni.ali@kunskapsskolan.se

Karin Augustsson

Lärare

karin.augustsson@kunskapsskolan.se

Seidi Can

Lärare

seidi.can@kunskapsskolan.se

Viktor Elander

Lärare

viktor.elander@kunskapsskolan.se

Sandra Hiredal

Lärare Slöjd

sandra.hiredal@kunskapsskolan.se

Olof Lövdén

Lärare NO

Föräldraledig

olof.lovden@kunskapsskolan.se

Mattias Petersson

Lärare SO

mattias.petersson@kunskapsskolan.se

Stefan Schöning

Lärare Musik

stefan.schoning@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.