Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Tollet

Skolsköterska

Är på skolan varannan tisdag, jämna veckor

sara.tollet@kunskapsskolan.se

Linda Sahl

Kurator

Är på skolan alla dagar

linda.sahl@kunskapsskolan.se

Ulrika Lindberg

Specialpedagog

Är på skolan alla dagar

ulrika.lindberg@kunskapsskolan.se

Monia Dgachi

Skolmålsbiträde

monia.dgachi@kunskapsskolan.se

Mona Möller

Socialpedagog

mona.moller@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Katarina Andrén

Lärare

katarina.andren@kunskapsskolan.se

Viktor Elander

Lärare

viktor.elander@kunskapsskolan.se

Daniel Frejdeborn

Lärare Engelska

daniel.frejdeborn@kunskapsskolan.se

Izaura Lima

Lärare NO

izaura.lima@kunskapsskolan.se

Mattias Petersson

Lärare SO

mattias.petersson@kunskapsskolan.se

Stefan Schöning

Lärare

stefan.schoning@kunskapsskolan.se

Zeynep Tamburaci

Lärare

zeynep.tamburaci@kunskapsskolan.se

Chris Warren

Lärare

chris.warren@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.