Ansök
Om oss

Medarbetare

Tina Eklöf

Koordinator

Lärare

tina.eklof@kunskapsskolan.se

Sara Tollet

Skolsköterska

sara.tollet@kunskapsskolan.se

Linda Sahl

Kurator

linda.sahl@kunskapsskolan.se

Sakil Hussain

Köksansvarig

sakil.hussain@kunskapsskolan.se

Hanna Hörngren Rondahl

Specialpedagog

hanna.rondahl@kunskapsskolan.se

Emelie Landerholm

Elevassistent

Kasper Olofsson

Elevassistent

kasper.olofsson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Natasa Baykal

Lärare Mu

natasa.baykal@kunskapsskolan.se

Kent Fahlin

Lärare Slöjd, Hkk, Tk

kent.a.fahlin@kunskapsskolan.se

Daniel Frejdeborn

Lärare Engelska

daniel.frejdeborn@kunskapsskolan.se

Izaura Lima

Lärare NO/Teknik

izaura.lima@kunskapsskolan.se

David Norén

Lärare Ma/Idh

david.noren@kunskapsskolan.se

Mattias Petersson

Lärare SO

mattias.petersson@kunskapsskolan.se

Medelia Trana

Lärare Svenska

medelia.trana@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.