Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Tollet

Skolsköterska

Är på skolan varannan tisdag, jämna veckor

sara.tollet@kunskapsskolan.se

Karin Lannerstam

Kurator

karin.lannerstam@kunskapsskolan.se

Michaela Bärlund

SYV

Ulrika Lindberg

Specialpedagog

Är på skolan alla dagar

ulrika.lindberg@kunskapsskolan.se

Monia Dgachi

Skolmålsbiträde

monia.dgachi@kunskapsskolan.se

Roni Ali

Resurspedagog

roni.ali@kunskapsskolan.se

Mona Möller

Socialpedagog

mona.moller@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Katarina Andrén

Lärare

katarina.andren@kunskapsskolan.se

Sherry Bahri

Lärare Matematik

sherry.bahri@kunskapsskolan.se

Viktor Elander

Lärare

viktor.elander@kunskapsskolan.se

Sandra Hiredal

Lärare Slöjd

sandra.hiredal@kunskapsskolan.se

Ludvig Jonsén

Lärare Engelska

ludvig.johnsen@kunskapsskolan.se

Olof Lövdén

Lärare NO

olof.lovden@kunskapsskolan.se

Mattias Petersson

Lärare SO

mattias.petersson@kunskapsskolan.se

Stefan Schöning

Lärare

stefan.schoning@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.