Ansök
Om oss

Medarbetare

Annika Scutt

Kurator

annika.scutt@kunskapsskolan.se

Anna-Lena Gustafsson

Specialpedagog

anna-lena.gustafsson@kunskapsskolan.se

Pauline Hedlund

Elevresurs

pauline.hedlund@kunskapsskolan.se

Elin Hiréd

Elevassistent, Mu åk 4, 5

elin.hired@kunskapsskolan.se

Per Jägenstedt

Vaktmästare

per.jagenstedt@kunskapsskolan.se

Anders Västerberg

KNC-chef

anders.vasterberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Petra Ahlbäck

Lärare

petra.ahlback@kunskapsskolan.se

Jenny Almén Gunnerfeldt

Lärare

jenny.gunnerfeldtalmen@kunskapsskolan.se

Jesper Annell

Lärare 8.2

jesper.annell@kunskapsskolan.se

Jesper Arvidsson

Lärare 6.1

Jesper.Arvidsson@kunskapsskolan.se

Maria Aspengren

Lärare 7.1

maria.aspengren@kunskapsskolan.se

Mikael Brännström

Lärare 9.1

mikael.brannstrom@kunskapsskolan.se

John Christensson

Lärare 7.1

Förstelärare

john.christensson@kunskapsskolan.se

Åsa Ebenhart

Lärare 5.2

Förstelärare

asa.ebenhart@kunskapsskolan.se

Åsa Forsén

Lärare 9.2

asa.forsen@kunskapsskolan.se

Franziska Franke

Lärare Fr, Ty

franziska.franke@kunskapsskolan.se

Magnus Jansson

Lärare 5.2

magnus.jansson@kunskapsskolan.se

Nicklas Jeremejeff

Lärare 9.2

nicklas.jeremejeff@kunskapsskolan.se

Ted Jonesig

Lärare 8.1

ted.jonesig@kunskapsskolan.se

Elina Lageback

Lärare

elina.lageback@kunskapsskolan.se

Jonas Lessner

Lärare 7.3

jonas.lessner@kunskapsskolan.se

Jonas Linder-Hielm

Lärare

6.2

jonas.linder-hielm@kunskapsskolan.se

Niklas Nilsson

Lärare 8.2

niklas.nilsson@kunskapsskolan.se

Anne Nord Sjöström

Lärare 4.2

anne.nord.sjostrom@kunskapsskolan.se

Flor Nordahl

Lärare 8.1

flor.nordahl@kunskapsskolan.se

Vera Nyblom

Lärare 6.2

vera.nyblom@kunskapsskolan.se

Hedvig Owe

Lärare 4.3

hedvig.owe@kunskapsskolan.se

Malin Sjöstrand

Lärare 7.3

Förstelärare

malin.sjostrand@kunskapsskolan.se

Björn Strååt

Lärare 7.2

Bjorn.Straat@kunskapsskolan.se

Birgitta Wallin

Lärare

Birgitta.Wallin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.