Ansök
Om oss

Medarbetare

Katarina Del Gaiso

Skolsköterska

070-431 87 03

katarina.delgaiso@kunskapsskolan.se

Annika Scutt

Kurator

annika.scutt@kunskapsskolan.se

SYV

Anna-Lena Gustafsson

Specialpedagog

anna-lena.gustafsson@kunskapsskolan.se

Elin Hiréd

Elevassistent, Mu åk 4, 5

elin.hired@kunskapsskolan.se

Per Jägenstedt

Vaktmästare

per.jagenstedt@kunskapsskolan.se

Per-Olof Larsson

IT

perolof.larsson@kunskapsskolan.se

Anders Västerberg

KNC-chef

anders.vasterberg@kunskapsskolan.se

Rebecca Önnerfält

Resurs

rebecca.onnerfalt@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Lärare

Petra Ahlbäck

Lärare

petra.ahlback@kunskapsskolan.se

Jesper Annell

Lärare

jesper.annell@kunskapsskolan.se

Jesper Arvidsson

Lärare

Jesper.Arvidsson@kunskapsskolan.se

Maria Aspengren

Lärare

maria.aspengren@kunskapsskolan.se

Mikael Brännström

Lärare

mikael.brannstrom@kunskapsskolan.se

John Christensson

Lärare

Förstelärare

john.christensson@kunskapsskolan.se

Åsa Ebenhart

Lärare

Förstelärare

asa.ebenhart@kunskapsskolan.se

Åsa Forsén

Lärare

asa.forsen@kunskapsskolan.se

Magnus Jansson

Lärare

magnus.jansson@kunskapsskolan.se

Nicklas Jeremejeff

Lärare 9.2

nicklas.jeremejeff@kunskapsskolan.se

Ted Jonesig

Lärare

ted.jonesig@kunskapsskolan.se

Elina Lageback

Lärare

elina.lageback@kunskapsskolan.se

Jonas Lessner

Lärare

jonas.lessner@kunskapsskolan.se

Jonas Linder-Hielm

Lärare

jonas.linder-hielm@kunskapsskolan.se

Niklas Nilsson

Lärare

niklas.nilsson@kunskapsskolan.se

Anne Nord Sjöström

Lärare 4.2

anne.nord.sjostrom@kunskapsskolan.se

Flor Nordahl

Lärare

flor.nordahl@kunskapsskolan.se

Vera Nyblom

Lärare

vera.nyblom@kunskapsskolan.se

Hedvig Owe

Lärare

hedvig.owe@kunskapsskolan.se

Malin Sjöstrand

Lärare

Förstelärare

malin.sjostrand@kunskapsskolan.se

Björn Strååt

Lärare

Bjorn.Straat@kunskapsskolan.se

Birgitta Wallin

Lärare

Birgitta.Wallin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.