Ansök
Om oss

Medarbetare

Annika Scutt

Kurator

annika.scutt@kunskapsskolan.se

Anna-Lena Gustafsson

Specialpedagog

anna-lena.gustafsson@kunskapsskolan.se

Elin Hiréd

Elevassistent, Mu åk 4, 5

elin.hired@kunskapsskolan.se

Per Jägenstedt

Vaktmästare

per.jagenstedt@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Lärare

Petra Ahlbäck

Lärare

petra.ahlback@kunskapsskolan.se

Jesper Arvidsson

Lärare

Jesper.arvidsson@kunskapsskolan.se

Maria Aspengren

Lärare

maria.aspengren@kunskapsskolan.se

John Christensson

Lärare

Förstelärare

john.christensson@kunskapsskolan.se

Åsa Ebenhart

Lärare

Biträdande rektor

0733- 60 58 99

asa.ebenhart@kunskapsskolan.se

Åsa Forsén

Lärare

asa.forsen@kunskapsskolan.se

Sanna Högström

Lärare

sanna.hogstrom@kunskapsskolan.se

Magnus Jansson

Lärare

magnus.jansson@kunskapsskolan.se

Nicklas Jeremejeff

Lärare

nicklas.jeremejeff@kunskapsskolan.se

Ted Jonesig

Lärare

ted.jonesig@kunskapsskolan.se

Jonas Lessner

Lärare

jonas.lessner@kunskapsskolan.se

Jonas Linder-Hielm

Lärare

jonas.linder-hielm@kunskapsskolan.se

Niklas Nilsson

Lärare

niklas.nilsson@kunskapsskolan.se

Anne Nord Sjöström

Lärare

anne.nord.sjostrom@kunskapsskolan.se

Flor Nordahl

Lärare

flor.nordahl@kunskapsskolan.se

Hedvig Owe

Lärare

hedvig.owe@kunskapsskolan.se

Björn Strååt

Lärare

Bjorn.Straat@kunskapsskolan.se

Birgitta Wallin

Lärare

Birgitta.Wallin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.