Ansök
Om oss

Medarbetare

Avesta Kaitoly

Skolsköterska

Föräldraledig

avesta.kaitoly@kunskapsskolan.se

Jessica Landgraff

Skolsköterska

jessica.landgraff@kunskapsskolan.se

Erica Lunderbye

Kurator

erica.lunderbye@kunskapsskolan.se

Moa Collin

Specialpedagog

Mån-Tor

moa.collin@kunskapsskolan.se

Elisabeth Johansson

Köksansvarig

08-506 917 99

elisabeth.johansson@kunskapsskolan.se

Fabronia Safar

Skolmålsbiträde

fabronia.safar@kunskapsskolan.se

Farborz Fakhari

Skolvärd

Linnea Friden

Rörelsecoach

linnea.friden@kunskapsskolan.se

Anna Leander

Reception/klubben åk 4-5

08-506 917 81

anna.leander@kunskapsskolan.se

Melody Näslund

Assistent åk 4-6 och Klubben åk 4-5

naslund.melody@kunskapsskolan.se

Saiad Safari

Tjänstledig

Saiad.Safari@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gustav Ahlström

Lärare Ma åk 4-6

gustav.ahlstrom@kunskapsskolan.se

Mohamad Alikarami

Lärare Ma åk 7-9

mohammad.alikarami@kunskapsskolan.se

Ingeli Appelmyr

Lärare Ma åk 7-9

ingeli.appelmyr@kunskapsskolan.se

Amel Bakhet

Lärare No åk 4-6

Föräldraledig

amel.bakhet@kunskapsskolan.se

Gabriel Baydono

Lärare Idr åk 6-9

gabriel.baydono@kunskapsskolan.se

Anna Belec Lutz

Lärare Ma åk 6

anna.belec.lutz@kunskapsskolan.se

Rebecka Berg

Lärare Sv 4-6

Föräldrarledig

rebecka.berg@kunskapsskolan.se

Johan Berglund

Lärare Msp Sp

Förstelärare

johan.berglund@kunskapsskolan.se

Sandra Ericson

Lärare Sv åk 6

Förstelärare

sandra.ericson@kunskapsskolan.se

Maja Fagerlind

Lärare Idr/Eng åk 4-6

maja.fagerlund@kunskapsskolan.se

Martin Forsstedt

Lärare Mu åk 6-9

Föräldraledig

martin.forsstedt@kunskapsskolan.se

Marija Gruncheska Mitreska

Lärare Eng åk 7-9

marija.gruncheska.mitreska@kunskapsskolan.se

Inge Johansson

Lärare Mu åk 6-9

inge.johansson@kunskapsskolan.se

Gustav Jonsson

Lärare So åk 6

gustav.jonsson@kunskapsskolan.se

Björn Kvist

Lärare No åk 7-9

bjorn.kvist@kunskapsskolan.se

Henri Leinonen

Lärare Sv/Bof åk 4-6

henri.leinonen@kunskapsskolan.se

Matilda Lenne

Lärare So åk 7-9

matilda.lenne@kunskapsskolan.se

Linda Lidzén

Lärare Eng åk 7-9

Linda.Lidzen@kunskapsskolan.se

Läs mer om Linda

Sophia Lopez

Lärare Sv åk 6

sophia.lopez@kunskapsskolan.se

Emmanuel Markatatos

Lärare No åk 7-9

emmanuel.markatatos@kunskapsskolan.se

Esbjörn Marteliusson

Lärare Bild åk 6-9

Förstelärare

Esbjorn.Marteliusson@kunskapsskolan.se

Malin Marteliusson

Lärare Slöjd åk 6-9

malin.marteliusson@kunskapsskolan.se

Fernando Martinez Alvite

Lärare Msp Ty och Sp

fernando.martinezalvite@kunskapsskolan.se

Sture Mittmaier

Lärare No åk 7-9

sture.mittermaier@kunskapsskolan.se

Hiba Mohamed​

Lärare Ma åk 7-9

hiba.mohamed@kunskapsskolan.se

Elisabeth Moreau

Lärare Msp Fr åk 7-9

Studiecoach åk 7-9

elisabeth.moreau@kunskapsskolan.se

Henrik Oderstad

Lärare Slöjd åk 6-9

henrik.oderstad@kunskapsskolan.se

Anders Olofsson

Lärare So åk 7-9

anders.olofsson@kunskapsskolan.se

Mattias Palm

Lärare Sv åk 7-9

mattias.palm@kunskapsskolan.se

Anna Regild

Lärare Sv åk 7-9/Msp Fr åk 6

Anna.Regild@kunskapsskolan.se

Lina Ryding

Lärare Ma 4-6

Förstelärare

lina.ryding@kunskapsskolan.se

Noor Sabah

Lärare No åk 6

noor.sabah@kunskapsskolan.se

Christoffer Sjöblom

Lärare So åk 7-9

christoffer.sjoblom@kunskapsskolan.se

Camilla Sjöholm

Lärare Idr åk 7-9

Föräldraledig

camilla.sjoholm@kunskapsskolan.se

Andreas Sjölin

Lärare Ma åk 7-9

Förstelärare

andreas.sjolin@kunskapsskolan.se

Nathalie Stendal

Lärare Mu åk 4-5

nathalie.stendal@kunskapsskolan.se

Victoria Surting

Lärare Speciallärare åk 4-6

victoria.surting@kunskapsskolan.se

Läs mer om Victoria

Hao Tjio

Lärare Sv åk 4-6

hao.tjio@kunskapsskolan.se

Caroline Wahlrud

Lärare Sv åk 7-9

caroline.wahlrud@kunskapsskolan.se

Björn Wallentin

Lärare Hkk åk 6-9

bjorn.wallentin@kunskapsskolan.se

Caroline Wallinder

Lärare So åk 4-6

caroline.wallinder@kunskapsskolan.se

Johanna Warén

Lärare Eng åk 7-9

Förstelärare

johanna.waren@kunskapsskolan.se

Johan Wickner

Lärare Idr/BoF

johan.wickner@kunskapsskolan.se

Nina da Mata

Lärare Idr åk 6-9

nina.damata@kunskapsskolan.se

Stina Öberg

Lärare No åk 4-6

stina.oberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.