Ansök
Om oss

Medarbetare

Sandra Samanci

Skolsköterska

08-506 917 85

sandra.samanci@kunskapsskolan.se

Lena Ferlander, Liljeblad

Kurator

Onsdagar

08-506 918 18

lena.ferlanderliljeblad@kunskapsskolan.se

Maria Stenström

SYV

maria.stenstrom@kunskapsskolan.se

Moa Collin

Specialpedagog

Mån-Ons

moa.collin@kunskapsskolan.se

Elisabeth Johansson

Köksansvarig

08-506 917 99

elisabeth.johansson@kunskapsskolan.se

Fabronia Safar

Skolmålsbiträde

fabronia.safar@kunskapsskolan.se

Linnea Friden

Rörelsecoach

linnea.friden@kunskapsskolan.se

Anna Leander

Reception/klubben

08-506 917 81

anna.leander@kunskapsskolan.se

Melody Näslund

Assistent

naslund.melody@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gustav Ahlström

Lärare Ma

gustav.ahlstrom@kunskapsskolan.se

Ingeli Appelmyr

Lärare Ma

ingeli.appelmyr@kunskapsskolan.se

Amel Bakhet

Lärare No

amel.bakhet@kunskapsskolan.se

Anna Belec Lutz

Lärare Ma

anna.belec.lutz@kunskapsskolan.se

Johan Berglund

Lärare Msp

Förstelärare

johan.berglund@kunskapsskolan.se

Elin Björk

Lärare Sv

elin.bjork@kunskapsskolan.se

Benjamin Carlsson

Lärare BoF/En

benjamin.carlsson@kunskapsskolan.se

Sophie Eklöf

Lärare En

sophie.eklof@kunskapsskolan.se

Sandra Ericson

Lärare Sv

sandra.ericson@kunskapsskolan.se

Martin Forsstedt

Lärare Mu

martin.forsstedt@kunskapsskolan.se

Gustav Jonsson

Lärare So

gustav.jonsson@kunskapsskolan.se

Björn Kvist

Lärare No

bjorn.kvist@kunskapsskolan.se

Matilda Lenne

Lärare So

matilda.lenne@kunskapsskolan.se

Michaela Ljung

Lärare Idh

michaela.ljung@kunskapsskolan.se

Sophia Lopez

Lärare Sv

Föräldraledig

sophia.lopez@kunskapsskolan.se

Emmanuel Markatatos

Lärare No

emmanuel.markatatos@kunskapsskolan.se

Esbjörn Marteliusson

Lärare Bild

Förstelärare

Esbjorn.Marteliusson@kunskapsskolan.se

Malin Marteliusson

Lärare Slöjd

malin.marteliusson@kunskapsskolan.se

Fernando Martinez Alvite

Lärare Msp

fernando.martinezalvite@kunskapsskolan.se

Sture Mittmaier

Lärare No

mittermaier.sture@kunskapsskolan.se

Hiba Mohamed​

Lärare Ma

hiba.mohamed@kunskapsskolan.se

Elisabeth Moreau

Lärare Msp

Studiecoach

elisabeth.moreau@kunskapsskolan.se

Eje Nordensvärd

Lärare En

Förstelärare

eje.nordensvard@kunskapsskolan.se

Henrik Oderstad

Lärare Slöjd

henrik.oderstad@kunskapsskolan.se

Anders Olofsson

Lärare So

anders.olofsson@kunskapsskolan.se

Mattias Palm

Lärare Sv

mattias.palm@kunskapsskolan.se

Mimmi Pettersson-Öiås

Lärare HKK

mimmi.petterssonoias@kunskapsskolan.se

Anna Regild

Lärare Sv/Msp

Anna.Regild@kunskapsskolan.se

Lina Ryding

Lärare Ma

Förstelärare

lina.ryding@kunskapsskolan.se

Marie Sandelin

Lärare Mu

Onsdagar

marie.sandelin@kunskapsskolan.se

Christoffer Sjöblom

Lärare So

christoffer.sjoblom@kunskapsskolan.se

Andreas Sjölin

Lärare Ma

Förstelärare

andreas.sjolin@kunskapsskolan.se

Victoria Surting

Lärare Speciallärare

victoria.surting@kunskapsskolan.se

Läs mer om Victoria

Jenny Södrén

Lärare Idh

jenny.sodren@kunskapsskolan.se

Hao Tjio

Lärare Sv/SvA

hao.tjio@kunskapsskolan.se

Daniel Von Knorring

Lärare So

Föräldraledig

daniel.knorring@kunskapsskolan.se

Caroline Wahlrud

Lärare Sv

caroline.wahlrud@kunskapsskolan.se

Caroline Wallinder

Lärare So

caroline.wallinder@kunskapsskolan.se

Johanna Warén

Lärare En

Förstelärare

johanna.waren@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.