Ansök
Om oss

Medarbetare

Maria Stenström

SYV

maria.stenstrom@kunskapsskolan.se

Moa Collin

Specialpedagog

Mån-Ons

moa.collin@kunskapsskolan.se

Elisabeth Johansson

Köksansvarig

08-506 917 99

elisabeth.johansson@kunskapsskolan.se

Fabronia Safar

Skolmålsbiträde

fabronia.safar@kunskapsskolan.se

Linnea Friden

Rörelsecoach

linnea.friden@kunskapsskolan.se

Anna Leander

Reception/klubben

Sjukskriven

08-506 917 81

anna.leander@kunskapsskolan.se

Melody Näslund

Assistent

naslund.melody@kunskapsskolan.se

Albin Ryding

Assistent

albin.ryding@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gustav Ahlström

Lärare Ma

gustav.ahlstrom@kunskapsskolan.se

Mohamad Alikarami

Lärare Ma

mohammad.alikarami@kunskapsskolan.se

Ingeli Appelmyr

Lärare Ma

ingeli.appelmyr@kunskapsskolan.se

Amel Bakhet

Lärare No

amel.bakhet@kunskapsskolan.se

Anna Belec Lutz

Lärare Ma

anna.belec.lutz@kunskapsskolan.se

Rebecka Berg

Lärare Sv

rebecka.berg@kunskapsskolan.se

Johan Berglund

Lärare Msp

Förstelärare

johan.berglund@kunskapsskolan.se

Benjamin Carlsson

Lärare En

benjamin.carlsson@kunskapsskolan.se

Sandra Ericson

Lärare

Föräldraledig

sandra.ericson@kunskapsskolan.se

Maja Fagerlind

Lärare Idr/En

maja.fagerlund@kunskapsskolan.se

Martin Forsstedt

Lärare Mu

martin.forsstedt@kunskapsskolan.se

Marija Gruncheska Mitreska

Lärare En

marija.gruncheska.mitreska@kunskapsskolan.se

Gustav Jonsson

Lärare So

gustav.jonsson@kunskapsskolan.se

Arttu Kalliolevo

Lärare Idr

arttu.kalliolevo@kunskapsskolan.se

Björn Kvist

Lärare No

bjorn.kvist@kunskapsskolan.se

Henri Leinonen

Lärare Ma/Bof

henri.leinonen@kunskapsskolan.se

Matilda Lenne

Lärare So

matilda.lenne@kunskapsskolan.se

Sophia Lopez

Lärare Sv

sophia.lopez@kunskapsskolan.se

Emmanuel Markatatos

Lärare No

emmanuel.markatatos@kunskapsskolan.se

Esbjörn Marteliusson

Lärare Bild

Förstelärare

Esbjorn.Marteliusson@kunskapsskolan.se

Malin Marteliusson

Lärare

Föräldraledig

malin.marteliusson@kunskapsskolan.se

Fernando Martinez Alvite

Lärare Msp

fernando.martinezalvite@kunskapsskolan.se

Sture Mittmaier

Lärare No

sture.mittermaier@kunskapsskolan.se

Hiba Mohamed​

Lärare Ma

hiba.mohamed@kunskapsskolan.se

Elisabeth Moreau

Lärare Msp

Studiecoach

elisabeth.moreau@kunskapsskolan.se

Eje Nordensvärd

Lärare IT/En

Förstelärare

eje.nordensvard@kunskapsskolan.se

Henrik Oderstad

Lärare

Föräldraledig

henrik.oderstad@kunskapsskolan.se

Anders Olofsson

Lärare So

anders.olofsson@kunskapsskolan.se

Mattias Palm

Lärare Sv

mattias.palm@kunskapsskolan.se

Mimmi Pettersson-Een

Lärare Hkk

mimmi.petterssoeen@kunskapsskolan.se

Anna Regild

Lärare Sv/Msp

Anna.Regild@kunskapsskolan.se

Lina Ryding

Lärare Ma/Mu

Förstelärare

lina.ryding@kunskapsskolan.se

Christoffer Sjöblom

Lärare So

christoffer.sjoblom@kunskapsskolan.se

Camilla Sjöholm

Lärare Idr

camilla.sjoholm@kunskapsskolan.se

Andreas Sjölin

Lärare Ma

Förstelärare

andreas.sjolin@kunskapsskolan.se

Victoria Surting

Lärare Speciallärare

victoria.surting@kunskapsskolan.se

Läs mer om Victoria

Hao Tjio

Lärare Sv/SvA

hao.tjio@kunskapsskolan.se

Caroline Wahlrud

Lärare Slöjd

caroline.wahlrud@kunskapsskolan.se

Caroline Wallinder

Lärare So

caroline.wallinder@kunskapsskolan.se

Johanna Warén

Lärare En

Förstelärare

johanna.waren@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.