Ansök
Om oss

Medarbetare

Gabriela Babic

Biträdande rektor

Föräldrarledig

gabriela.babic@kunskapsskolan.se

Läs mer om Gabriela

Johan Wirstedt

Biträdande rektor

johan.wirstedt@kunskapsskolan.se

Anna Jerkeman

Skolsköterska

08-506 917 85

anna.jerkeman@kunskapsskolan.se

Lena Ferlander, Liljeblad

Kurator

Onsdagar

08-506 918 18

lena.ferlanderliljeblad@kunskapsskolan.se

Fabronia Safar

Skolmålsbiträde

fabronia.safar@kunskapsskolan.se

Anna Leander

Reception/klubben

08-506 917 81

anna.leander@kunskapsskolan.se

Rita Malnes

Tjänstledig

Rita.Malnes@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gustav Ahlström

Lärare

gustav.ahlstrom@kunskapsskolan.se

Bengt Andersson

Lärare

bengt.andersson@kunskapsskolan.se

Ingeli Appelmyr

Lärare

ingeli.appelmyr@kunskapsskolan.se

Amel Bakhet

Lärare

amel.bakhet@kunskapsskolan.se

Anna Belec Lutz

Lärare

anna.belec.lutz@kunskapsskolan.se

Johan Berglund

Lärare

johan.berglund@kunskapsskolan.se

Elin Björk

Lärare

elin.bjork@kunskapsskolan.se

Birgitta Borggren

Lärare

birgitta.borggren@kunskpasskolan.se

Mats Dimming

Lärare

mats.dimming@kunskapsskolan.se

Sandra Ericson

Lärare

sandra.ericson@kunskpasskolan.se

Martin Forsstedt

Lärare

martin.forsstedt@kunskapsskolan.se

Clara Ingemarsdotter

Lärare

clara.ingemarsdotter@kunskapsskolan.se

Boel Johansson

Lärare

Speciallärare

boel.johansson@kunskapsskolan.se

Louise Klöfverskjöld-Smith

Lärare

louise.klofverskjold-smith@kunskapsskolan.se

Björn Kvist

Lärare

bjorn.kvist@kunskapsskolan.se

Linda Lidzén

Lärare

Tjänstledig

Linda.Lidzen@kunskapsskolan.se

Läs mer om Linda

Sophia Lopez

Lärare

sophia.lopez@kunskapsskolan.se

Esbjörn Marteliusson

Lärare Bild

Esbjorn.Marteliusson@kunskapsskolan.se

Malin Marteliusson

Lärare

malin.marteliusson@kunskapsskolan.se

Fernando Martinez Alvite

Lärare

fernando.martinezalvite@kunskapsskolan.se

Sture Mittmaier

Lärare

sture.mittmaier@kunskapsskolan.se

Hiba Mohamed​

Lärare

hiba.mohamed@kunskapsskolan.se

Elisabeth Moreau

Lärare

elisabeth.moreau@kunskapsskolan.se

Eje Nordensvärd

Lärare

eje.nordensvard@kunskapsskolan.se

Jenny Nordieng

Lärare

jenny.nordieng@kunskapsskolan.se

Anders Olofsson

Lärare

anders.olofsson@kunskapsskolan.se

Erika Qvarfordt

Lärare

erika.qvarfordt@kunskapsskolan.se

Anna Regild

Lärare

Anna.Regild@kunskapsskolan.se

Lina Ryding

Lärare

lina.ryding@kunskapsskolan.se

Andreas Sjölin

Lärare

Förstelärare

andreas.sjolin@kunskapsskolan.se

Diana Stikas

Lärare Hkk

diana.stikas@kunskapsskolan.se

Victoria Surting

Lärare

Tjänstledig

victoria.surting@kunskapsskolan.se

Läs mer om Victoria

Jenny Svennerbäck

Lärare

jenny.a.svennerback@kunskapsskolan.se

Jenny Södrén

Lärare

jenny.sodren@kunskapsskolan.se

Hao Tjio

Lärare

hao.tjio@kunskapsskolan.se

Daniel Von Knorring

Lärare

daniel.knorring@kunskapsskolan.se

Caroline Wahlrud

Lärare

caroline.wahlrud@kunskapsskolan.se

Andreas Wallin

Lärare

andreas.wallin@kunskapsskolan.se

Caroline Wallinder

Lärare

caroline.wallinder@kunskapsskolan.se

Johanna Warén

Lärare

johanna.waren@kunskapsskolan.se

Robin Åhrling

Lärare

robin.ahrling@kunskapsskolan.se

Johanens Öjhagen

Lärare

johannes.ojhagen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.