Ansök
Om oss

Medarbetare

Alexander Wallentin

Biträdande rektor

Förstelärare, Arbetslagledare

Alexander.wallentin@kunskapsskolan.se

Cecilia Bergman

Koordinator

08-506 911 11

info.taby@kunskapsskolan.se

Anna Jerkeman

Skolsköterska

Arbetar tis-tor

08-506 911 22

0733-26 51 50

anna.jerkeman@kunskapsskolan.se

Alexandra Nordström

Kurator

Arbetar mån, tis, tor

08-506 911 13

073-312 43 25

alexandra.nordstrom@kunskapsskolan.se

Camilla Sievert

SYV

camilla.sievert@kunskapsskolan.se

Marie Nyqvist

Specialpedagog

073-376 92 60

marie.nyqvist@kunskapsskolan.se

Khadija Abdallah

Köksansvarig

khadija.abdallah@kunskapsskolan.se

Kontaktinfo personal/Klubben 4-5

+Kunskapsklubben

070-258 54 26

info.taby@kunskapsskolan.se

David Rössner

Resurs, IT

david.rossner@kunskapsskolan.se

Anna Teräväinen

Resurs, Klubben

anna.teravainen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Andreas Adler

Lärare

andreas.adler@kunskapsskolan.se

Emma Bengtsson

Lärare

emma.bengtsson@kunskapsskolan.se

Maria Brodén

Lärare

maria.broden@kunskapsskolan.se

Patrik Cullander

Lärare

Patrik.Cullander@kunskapsskolan.se

Maria Denis Esquivel Sanchez

Lärare

maria.denis.esquivel.sanchez@kunskapsskolan.se

Tanja Derblom

Lärare

tanja.derblom@kunskapsskolan.se

Per Edlund

Lärare

per.edlund@kunskapsskolan.se

Dick Engfors

Lärare

dick.engfors@kunskapsskolan.se

Ida Engfors

Lärare

ida.engfors@kunskapsskolan.se

Anders Johansson

Lärare

anders.j.johansson@kunskapsskolan.se

Niclas Johansson

Lärare

Arbetslagledare

niclas.b.johansson@kunskapsskolan.se

Aicha Kaanane

Lärare

aicha.kaanane@kunskapsskolan.se

Natalia Kosterina

Lärare

natalia.kosterina@kunskapsskolan.se

Stefan Norrby

Lärare

stefan.a.norrby@kunskapsskolan.se

Linda Ohlin

Lärare

linda.olin@kunskapsskolan.se

Sara Strömsten

Lärare

Sara.Stromsten@kunskapsskolan.se

Anna-Lena Åhs

Lärare

anna-lena.ahs@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.