Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Strömsten

Biträdande rektor

Sara.Stromsten@kunskapsskolan.se

Monica Odmark Svensson

Skolsköterska

Skolhälsan Skolservice Täby kommun

08-55 55 96 87

monica.odmark-svensson@taby.se

Helen Pontén

SYV

Studie- och yrkesvägledare

070-857 87 29

Helen.Ponten@kunskapsskolan.se

Marie Nyqvist

Specialpedagog

08-506 911 22

marie.nyqvist@kunskapsskolan.se

David Cohen

Köksansvarig

Kontaktinfo personal 4-6

+Kunskapsklubben

073-301 36 23

info.taby@kunskapsskolan.se

Cecilia Bergman

koordinator tjänstledig vt19

T. 08-506 911 11

info.taby@kunskapsskolan.se

Maria Brodén

Föräldraledig

Emma Ekström

Elevassistent

emma.ekstrom@kunskapsskolan.se

Ellinor Hallin

Resurs

ellinor.hallin@kunskapsskolan.se

Tom Helling

Elevassistent

tom.helling@kunskapsskolan.se

Nader Keymaram

Skolvärd

Nader.Keymaram@kunskapsskolan.se

Birgitta Langöe-Conradsen

Matvärdinna

08-506 911 27

Birgitta.Langoe-Conradsen@kunskapsskolan.se

Eva Magnusson

Vik koordinator vt 19

08-506 911 11

info.taby@kunskapsskolan.se

Barbro Åkerblom

Skolmåltidsbiträde

Våra lärare

Anders Bertilsson

Lärare

anders.m.bertilsson@kunskapsskolan.se

Patrik Cullander

Lärare

Patrik.Cullander@kunskapsskolan.se

Maria Denis Esquivel Sanchez

Lärare

073 301 36 23

maria.denis.esquivel.sanchez@kunskapsskolan.se

Tanja Derblom

Lärare

tanja.derblom@kunskapsskolan.se

Per Edlund

Lärare

per.edlund@kunskapsskolan.se

Malin Engström

Lärare

malin.engstrom@kunskapsskolan.se

Maria Forsell

Lärare

maria.forsell@kunskapsskolan.se

Agnes Gulliksen

Lärare

agnes.gulliksen@kunskapsskolan.se

Dick Holmlund

Lärare

Dick.holmlund@kunskapsskolan.se

Anders Johansson

Lärare

anders.j.johansson@kunskapsskolan.se

Niclas Johansson

Lärare

niclas.b.johansson@kunskapsskolan.se

Aicha Kaanane

Lärare

aicha.kaanane@kunskapsskolan.se

Stefan Norrby

Lärare

Arbetslagledare

stefan.a.norrby@kunskapsskolan.se

Linda Ohlin

Lärare

linda.olin@kunskapsskolan.se

Josefina Olsson

Lärare

josefina.olsson@kunskapsskolan.se

Leo Snäcke

Lärare Fotbollstränare

leo.snacke@kunskapsskolan.se

Linus Vedin Bjernheim

Lärare

linus.vedin@kunskapsskolan.se

Ida Vestermark

Lärare

ida.vestermark@kunskapsskolan.se

Alexander Wallentin

Lärare

Förstelärare, Arbetslagledare

Alexander.wallentin@kunskapsskolan.se

Anna-Lena Åhs

Lärare

anna-lena.ahs@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.