Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Strömsten

Biträdande rektor

Sara.Stromsten@kunskapsskolan.se

Anna Jerkeman

Skolsköterska

Arbetar ons-fre

08-506 911 22

anna.jerkeman@kunskapsskolan.se

Catharina Morholm

Kurator

Arbetar ons-fre

08-506 911 13

Catharina.morholm@kunskapsskolan.se

Charlotte Ekstedt

SYV

charlotte.ekstedt@kunskapsskolan.se

Marie Nyqvist

Specialpedagog

073-376 92 60

marie.nyqvist@kunskapsskolan.se

Khadija Abdallah

Köksansvarig

khadija.abdallah@kunskapsskolan.se

Shahad Abdallah

Skolmålsbiträde

shahad.abdalla@kunskapsskolan.se

Kontaktinfo personal 4-6

+Kunskapsklubben

073-301 36 23

info.taby@kunskapsskolan.se

Cecilia Bergman

Koordinator

T. 08-506 911 11

info.taby@kunskapsskolan.se

Tom Helling

Elevassistent

tom.helling@kunskapsskolan.se

Birgitta Langöe-Conradsen

Tjänstledig

Anthon Rasmusson

Elevassistent

anthon.rasmusson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Andreas Adler

Lärare

andreas.adler@kunskapsskolan.se

Emma Bengtsson

Lärare

emma.bengtsson@kunskapsskolan.se

Maria Brodén

Lärare

maria.broden@kunskapsskolan.se

Patrik Cullander

Lärare

Patrik.Cullander@kunskapsskolan.se

Maria Denis Esquivel Sanchez

Lärare

maria.denis.esquivel.sanchez@kunskapsskolan.se

Tanja Derblom

Lärare

tanja.derblom@kunskapsskolan.se

Per Edlund

Lärare

per.edlund@kunskapsskolan.se

Dick Holmlund

Lärare

Dick.holmlund@kunskapsskolan.se

Anders Johansson

Lärare

anders.j.johansson@kunskapsskolan.se

Niclas Johansson

Lärare

niclas.b.johansson@kunskapsskolan.se

Aicha Kaanane

Lärare

aicha.kaanane@kunskapsskolan.se

Natalia Kosterina

Lärare

natalia.kosterina@kunskapsskolan.se

Stefan Norrby

Lärare

Arbetslagledare

stefan.a.norrby@kunskapsskolan.se

Linda Ohlin

Lärare

linda.olin@kunskapsskolan.se

Linus Vedin Bjernheim

Lärare

linus.vedin@kunskapsskolan.se

Ida Vestermark

Lärare

ida.vestermark@kunskapsskolan.se

Alexander Wallentin

Lärare

Förstelärare, Arbetslagledare

Alexander.wallentin@kunskapsskolan.se

Anna-Lena Åhs

Lärare

anna-lena.ahs@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.