Ansök
Om oss

Medarbetare

Susanne Gullström

Skolsköterska

08-5100 8213

susanne.gullstrom@kunskapsskolan.se

Madeleine Andersson

SYV

madeleine.andersson@kunskapsskolan.se

Krister Johansson

Vaktmästare

krister.johansson@kunskapsskolan.se

Sebastian Nilsson

Elevassistent

sebastian.nilsson@kunskapsskolan.se

Åsa Olin

Speciallärare

asa.olin@kunskapsskolan.se

Sofie Sånesson

Speciallärare

Förstelärare

sofie.sanesson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Cecilia Andler

Lärare

Förstelärare

cecilia.andler@kunskapsskolan.se

Jasmin Besic

Lärare

jasmin.besic@kunskapsskolan.se

Sofia Beutner

Lärare

sofia.beutner@kunskapsskolan.se

Niklas Euström

Lärare

niklas.eustrom@kunskapsskolan.se

Pierrick Gerard

Lärare

pierrick.gerard@kunskapsskolan.se

Per Gröndal

Lärare

per.grondal@kunskapsskolan.se

Marcus Hjelmberg

Lärare

Arbetslagsledare åk 6-7

marcus.hjelmberg@kunskapsskolan.se

Mikael Jacobsson

Lärare

mikael.jacobsson@kunskapsskolan.se

Camilla Larsson

Lärare

Förstelärare

camilla.a.larsson@kunskapsskolan.se

Charlotte Lennartsdotter

Lärare

Förstelärare

charlotte.lennartsdotter@kunskapsskolan.se

Joel Lerman

Lärare

Arbetslagsledare åk 8-9

joel.lerman@kunskapsskolan.se

Richard Loader

Lärare

richard.loader@kunskapsskolan.se

Kajsa-Lisa Lönngren

Lärare

kajsalisa.lonngren@kunskapsskolan.se

Helene Malmros

Lärare

Arbetslagsledare åk 4-5

helene.malmros@kunskapsskolan.se

Catharina Meijer

Lärare

catharina.meijer@kunskapsskolan.se

Eskil Olsson

Lärare

Förstelärare

eskil.olsson@kunskapsskolan.se

Dujaporn Palmberg

Lärare

dujaporn.palmberg@kunskapsskolan.se

Peppe Ruiz Planes

Lärare

jose.antonio.ruiz.planes@kunskapsskolan.se

Martin Sjöstrand

Lärare

martin.sjostrand@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.