Ansök
Om oss

Medarbetare

Krister Johansson

Vaktmästare

krister.johansson@kunskapsskolan.se

Cajsa Lennartsdotter

Elevassistent

cajsa.lennartsdotter@kunskapsskolan.se

Åsa Lundahl

Elevassistent

Johan Magnusson

Studiecoach

johan.magnusson@kunskapsskolan.se

Maria Nilsson

Speciallärare

0733999153

maria.nilsson@kunskapsskolan.se

Sebastian Nilsson

Elevassistent

sebastian.nilsson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Jasmin Besic

Lärare

jasmin.besic@kunskapsskolan.se

Anna Carlsson

Lärare

anna.carlsson@kunskapsskolan.se

Niklas Euström

Lärare Tf. Arbetslagsledare 4-6

niklas.eustrom@kunskapsskolan.se

Rio Folke Phillips

Lärare

rio.folkephillips@kunskapsskolan.se

Pierrick Gerard

Lärare

pierrick.gerard@kunskapsskolan.se

Per Gröndal

Lärare

per.grondal@kunskapsskolan.se

Shahriar Hedayat Pajouh

Lärare

shahriar.hedayatpajouh@kunskapsskolan.se

Marcus Hjelmberg

Lärare

Arbetslagsledare åk 8-9

marcus.hjelmberg@kunskapsskolan.se

Mikael Jacobsson

Lärare

mikael.jacobsson@kunskapsskolan.se

Joel Lerman

Lärare

Arbetslagsledare åk 7

joel.lerman@kunskapsskolan.se

Richard Loader

Lärare

richard.loader@kunskapsskolan.se

Kajsa-Lisa Lönngren

Lärare

kajsalisa.lonngren@kunskapsskolan.se

Ludvig Magnusson

Lärare

ludvig.magnusson@kunskapsskolan.se

Helene Malmros

Lärare

Arbetslagsledare åk 4-5

helene.malmros@kunskapsskolan.se

Toni Ognenovski

Lärare

toni.ognenovski@kunskapsskolan.se

Åsa Olin

Lärare

asa.olin@kunskapsskolan.se

Eskil Olsson

Lärare

Förstelärare

eskil.olsson@kunskapsskolan.se

Dujaporn Palmberg

Lärare

dujaporn.palmberg@kunskapsskolan.se

Amanda Persson Wasielewski

Lärare

amanda.perssonwasielewski@kunskapsskolan.se

Johanna Persson

Lärare

johanna.persson@kunskapsskolan.se

Camilla Rogmark

Lärare

Förstelärare

camilla.rogmark@kunskapsskolan.se

Peppe Ruiz Planes

Lärare

jose.antonio.ruiz.planes@kunskapsskolan.se

Martin Sjöstrand

Lärare

martin.sjostrand@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.