Ansök
Om oss

Medarbetare

Amanda Nyblaeus

Skolsköterska

amanda.nyblaeus@kunskapsskolan.se

Anna Gustafsson

SYV

anna.gustafsson@kunskapsskolan.se

Benjamin Salame

Studiecoach

benjamin.salame@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gheed Al Arbali

Lärare Engelska, fritidsklubben

gheed.alarbali@kunskapsskolan.se

Daniel Bajnocci

Lärare HKK

daniel.bajnocci@kunskapsskolan.se

Peter Bankel

Lärare SV, SO

Arbetslagsledare

peter.bankel@kunskapsskolan.se

Madeleine Bergman

Lärare BoF

madeleine.bergman@kunskapsskolan.se

Maykel Birhane

Lärare NO

maykel.birhane@kunskapsskolan.se

Diana Calancea

Lärare BoF

Diana.Calancea@kunskapsskolan.se

Sac Cartwright

Lärare SO, SVA

Arbetslagsledare

Sac.Cartwright@kunskapsskolan.se

Sara Chimar

Lärare Idrott

Föräldrarledig LÅ 20/21

sara.chimar@kunskapsskolan.se

Joseph Eido

Lärare Matematik

joseph.eido@kunskapsskolan.se

Paula Estrada Orozco

Lärare SO, SVA

paula.estrada.oroscoa@kunskapsskolan.se

Pascal Fall

Lärare Engelska

pascal.fall@kunskapsskolan.se

Maria Filén

Lärare SV, SVA

Arbetslagsledare

maria.filen@kunskapsskolan.se

Issa Gabriel

Lärare Engelska

issa.gabriel@kunskapsskolan.se

Mattias Hellman

Lärare Idrott

mattias.hellman@kunskapsskolan.se

Peter Lahdo

Lärare Idrott

peter.ladho@kunskapsskolan.se

Lousie Löfstrand

Lärare SO, SVA

louise.lofstrand@kunskapsskolan.se

Stefan Milivojevic

Lärare TY, NO

stefan.milivojevic@kunskapsskolan.se

Albulena Mustafa

Lärare Matematik

Arbetslagsledare

albulena.mustafa@kunskapsskolan.se

Hannah Nordgren

Lärare Matematik

hannah.nordgren@kunskapsskolan.se

Sara Nylund

Lärare SO, BoF

sara.nylund@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare År 6

anna.ingeborg.olsson@kunskapsskolan.se

Rozana Orucoglu

Lärare NO

rozana.orucoglu@kunskapsskolan.se

Kim Petersson

Lärare Musik

kim.petersson@kunskapsskolan.se

Maria Sanchez Correa

Lärare Spanska

Maria.SanchezCorrea@kunskapsskolan.se

Ingela Sunnqvist

Lärare Matematik

ingela.sunnqvist@kunskapsskolan.se

Lina Svärd

Lärare Spec, SV

Arbetslagsledare

lina.svard@kunskapsskolan.se

Marin Tomic

Lärare NO

marin.tomic@kunskapsskolan.se

Katarina Zagal

Lärare Spec, spanska

katarina.zagal@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.