Ansök
Om oss

Medarbetare

Stina Bergström

Skolsköterska

stina.bergstrom@kunskapsskolan.se

Amanda Nyblaeus

Skolsköterska

Föräldrarledig till 200630

amanda.nyblaeus@kunskapsskolan.se

Rebecka Andersson

SYV

rebecka.andersson@kunskapsskolan.se

Benjamin Salame

Studiecoach

benjamin.salame@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Jonas Aloos

Lärare År 4-5

jonas.aloos@kunskapsskolan.se

Daniel Bajnocci

Lärare År 6-9

daniel.bajnocci@kunskapsskolan.se

Peter Bankel

Lärare År 7-8

Arbetslagsledare

peter.bankel@kunskapsskolan.se

Madeleine Bergman

Lärare År 6-9

madeleine.bergman@kunskapsskolan.se

Diana Calancea

Lärare År 6-9

Diana.Calancea@kunskapsskolan.se

Sac Cartwright

Lärare År 6-9

Sac.Cartwright@kunskapsskolan.se

Sara Chimar

Lärare År 6-9

sara.chimar@kunskapsskolan.se

Joseph Eido

Lärare År 4-5

joseph.eido@kunskapsskolan.se

Paula Estrada Orozco

Lärare År 7

paula.estrada.oroscoa@kunskapsskolan.se

Pascal Fall

Lärare År 6-9

pascal.fall@kunskapsskolan.se

Maria Filén

Lärare År 4-5

maria.filen@kunskapsskolan.se

Issa Gabriel

Lärare År 8-9

issa.gabriel@kunskapsskolan.se

Jan Joråd

Lärare År 6 och 9

jan.jorad@kunskapsskolan.se

Andreas Lindgren

Lärare År 4-6

andreas.lindgren@kunskapsskolan.se

Stefan Milivojevic

Lärare År 6-9

stefan.milivojevic@kunskapsskolan.se

Albulena Mustafa

Lärare År 6-9

Föräldraledig -200630

albulena.mustafa@kunskapsskolan.se

Hannah Nordgren

Lärare År 6-9

hannah.nordgren@kunskapsskolan.se

Sara Nylund

Lärare År 4-5

sara.nylund@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare År 6

anna.ingeborg.olsson@kunskapsskolan.se

Kim Petersson

Lärare År 6-9

kim.petersson@kunskapsskolan.se

Maria Sanchez Correa

Lärare År 6-9

Maria.SanchezCorrea@kunskapsskolan.se

Ingela Sunnqvist

Lärare År 7 8

ingela.sunnqvist@kunskapsskolan.se

Lina Svärd

Lärare Arbetslagsledare År 6 och 9

lina.svard@kunskapsskolan.se

Marin Tomic

Lärare År 7-8

marin.tomic@kunskapsskolan.se

Jan Willers

Lärare År 6-9

jan.willers@kunskapsskolan.se

Katarina Zagal

Lärare År 6-9

katarina.zagal@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.