Ansök
Om oss

Medarbetare

Amanda Nyblaeus

Skolsköterska

amanda.nyblaeus@kunskapsskolan.se

Elias Malko

Köksansvarig

elias.malko@kunskapsskolan.se

Benjamin Salame

Studiecoach

benjamin.salame@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Gheed Al Arbali

Lärare Engelska

gheed.alarbali@kunskapsskolan.se

Shadia Al Bakkar

Lärare Matematik

shadia.albakkar@kunskapsskolan.se

Daniel Bajnoci

Lärare HKK, NO

daniel.bajnoci@kunskapsskolan.se

Peter Bankel

Lärare SV, SO

Arbetslagsledare

peter.bankel@kunskapsskolan.se

Madeleine Bergman

Lärare BoF

Föräldrarledig tom 230630

madeleine.bergman@kunskapsskolan.se

Diana Calancea

Lärare BoF

Diana.Calancea@kunskapsskolan.se

Sac Cartwright

Lärare SO, SVA

Arbetslagsledare

Sac.Cartwright@kunskapsskolan.se

Sara Chimar

Lärare Idrott

sara.chimar@kunskapsskolan.se

Joseph Eido

Lärare Matematik

joseph.eido@kunskapsskolan.se

Paula Estrada Orozco

Lärare SO, SVA

paula.estrada.oroscoa@kunskapsskolan.se

Pascal Fall

Lärare Engelska

pascal.fall@kunskapsskolan.se

Maria Filén

Lärare SV, SVA, Spec

Arbetslagsledare

maria.filen@kunskapsskolan.se

Issa Gabriel

Lärare Engelska

issa.gabriel@kunskapsskolan.se

Mattias Hellman

Lärare Idrott

mattias.hellman@kunskapsskolan.se

Katarina Lindström

Lärare Spec, spanska, SV

Arbetslagsledare

katarina.lindstrom@kunskapsskolan.se

Lousie Löfstrand

Lärare SO, SVA

louise.lofstrand@kunskapsskolan.se

Javier Mateos Arribas

Lärare Spanska

javier.mateosarribas@kunskapsskolan.se

Stefan Milivojevic

Lärare TY, NO

stefan.milivojevic@kunskapsskolan.se

Talal Mohamed

Lärare Matematik

talal.mohamed@kunskapsskolan.se

Hannah Nordgren

Lärare Matematik

Arbetslagsledare

hannah.nordgren@kunskapsskolan.se

Sara Nylund

Lärare SO, BoF

sara.nylund@kunskapsskolan.se

Anna Olsson

Lärare Franska SV/SVA

anna.ingeborg.olsson@kunskapsskolan.se

Rozana Orucoglu

Lärare NO

rozana.orucoglu@kunskapsskolan.se

Kim Petersson

Lärare Musik

kim.petersson@kunskapsskolan.se

Lina Svärd

Lärare SV

lina.svard@kunskapsskolan.se

Marin Tomic

Lärare NO

marin.tomic@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.