Ansök
Om oss

Medarbetare

Natascha Polititskaja Eriksson

Skolsköterska

08-506 910 61

natascha.eriksson@kunskapsskolan.se

Kristina Dahlin

SYV

kristina.dahlin@kunskapsskolan.se

Nils-Åke Snäcke

Specialpedagog

nils-ake.snacke@kunskapsskolan.se

Ylva Zeller Tiilikainen

Specialpedagog

073-508 87 29

Ylva.ZellerTiilikainen@kunskapsskolan.se

Håkan Frisendahl

Vaktmästare

hakan.frisendahl@kunskapsskolan.se

Johanna Lehti

Skolmåltid

Våra lärare

Alexander Bergström

Lärare

alexander.bergstrom@kunskapsskolan.se

Lena Boda

Lärare

Förstelärare

lena.boda@kunskapsskolan.se

Sophie Eklöf

Lärare

Föräldraledig

Anna-Karin Elfmark

Lärare

anna-karin.elfmark@kunskapsskolan.se

Poya Ghavihelm

Lärare

poya.ghavihelm@kunskapsskolan.se

Helena Grelz

Lärare

helena.grelz@kunskapsskolan.se

Ludovic Génin

Lärare

ludovic.genin@kunskapsskolan.se

Hans Hamberg

Lärare

hans.hamberg@kunskapsskolan.se

Karin Holmqvist

Lärare

karin.holmqvist@kunskapsskolan.se

Liana Håkansson

Lärare

liana.hakansson@kunskapsskolan.se

Urban Ibbing

Lärare

urban.ibbing@kunskapsskolan.se

Johanna Kindblom

Lärare

johanna.kindblom@kunskapsskolan.se

Jan Christian Kristof

Lärare

jan-christian.kristof@kunskapsskolan.se

Carl-Johan Lann

Lärare

carl-johan.lann@kunskapsskolan.se

Nils Legge

Lärare

nils.legge@kunskapsskolan.se

Tobias Lyon

Lärare

tobias.lyon@kunskapsskolan.se

Mattias Lövström

Lärare

Förstelärare

mattias.lovstrom@kunskapsskolan.se

Caroline Nettelstad

Lärare

caroline.nettelstad@kunskapsskolan.se

Veronika Nogander

Lärare

veronika.nogander@kunskapsskolan.se

Kjell Palmert

Lärare

kjell.palmert@kunskapsskolan.se

Joaquim Pontes

Lärare

joaquim.pontes@kunskapsskolan.se

Ricardo Rodriguez

Lärare

ricardo.rodriguez@kunskapsskolan.se

Isabel Saiz Perez

Lärare

isabel.saiz-perez@kunskapsskolan.se

Jesper Seger

Lärare

jesper.seger@kunskapsskolan.se

Jorge Silverio Olivera

Lärare Arbetslagsledare

jorge.silverio.olivera@kunskapsskolan.se

Ola Smångs

Lärare Arbetslagsledare

ola.smangs@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Stenqvist

Lärare

Ann-Sofie.Stenqvist@kunskapsskolan.se

Camilla Södervall

Lärare

camilla.sodervall@kunskapsskolan.se

Linnea Sörensen Isaksson

Lärare

Arbetslagsledare, Förstelärare

linnea.sorensenisaksson@kunskapsskolan.se

Peter Trulsén

Lärare

peter.a.trulsen@kunskapsskolan.se

Helen Waern

Lärare

helen.waern@kunskapsskolan.se

Emma Weidenhielm Linden

Lärare

emma.weidenhielm-linden@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.