Ansök
Om oss

Medarbetare

Ola Holma

Biträdande rektor

ola.holma@kunskapsskolan.se

Sara Buhre

Koordinator

0733-004855

sara.buhre@kunskapsskolan.se

Martina Lindqvist

Skolsköterska

08-510 08 208

martina.lindqvist@kunskapsskolan.se

Mette Almlöf

Lärare Engelska, Specialpedagog

mette.almlöf@kunskapsgymnasiet.se

Per Wentzel

Vaktmästare

per.wentzel@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Malin Albrektsson

Lärare Hemkunskap, Svenska

malin.albrektsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Malin

Alessandra Altomare

Lärare Slöjd, Svenska

alessandra.altomare@kunskapsskolan.se

Axel Asplund

Lärare Engelska

axel.Asplund@kunskapsskolan.se

Läs mer om Axel

Sara Bruun

Lärare SO

Förstelärare

Sara.Bruun@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

Carina Granström

Lärare Svenska, Svenska som andra språk

carina.granstrom@kunskapsskolan.se

Läs mer om Carina

Ola Holma

Lärare SO, SYV

ola.holma@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ola

Per Inge

Lärare Matematik, NO, Teknik

per.Inge@kunskapsskolan.se

Läs mer om Per

Charlotta Jakobsson

Lärare Idrott och hälsa, Spanska

charlotta.jakobsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Charlotta

Lasse Jansson

Lärare Matematik, NO

lasse.jansson@kunskapsskolan.se

Anna Josserand

Lärare Franska

anna.josserand@kunskapsskolan.se

Jessica Krantz

Lärare Franska, Tyska

jessica.krantz@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jessica

Jenny Ljung

Lärare Matematik, NO, Teknik

Förstelärare

jenny.ljung@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jenny

Emanuella Olsson

Lärare Spanska

emanuella.olsson@kunskapsskolan.se

Camilla Prytz

Lärare SO

camilla.prytz@kunskapsskolan.se

Eva Reichberg

Lärare Bild, Slöjd

eva.reichberg@kunskapsskolan.se

Läs mer om Eva

Per Stuvemark

Lärare Idrott och hälsa / Svenska

per.stuvemark@kunskapsskolan.se

Ulrika Wallmark

Lärare Svenska

ulrika.wallmark@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ulrika

Maja Wallén

Lärare Matematik,NO

maja.wallen@kunskapsskolan.se

Tina Weiselius

Lärare Matematik, NO, Teknik, Speciallärare

tina.weiselius@kunskapsskolan.se

Läs mer om Tina

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.