Ansök
Om oss

Medarbetare

Ola Holma

Biträdande rektor

ola.holma@kunskapsskolan.se

Sara Buhre

Koordinator

0733-004855

sara.buhre@kunskapsskolan.se

Tina Weiselius

Specialpedagog

tina.weiselius@kunskapsskolan.se

Läs mer om Tina

Mette Almlöf

Lärare Engelska, Specialpedagog

Föräldraledig

mette.almlof@kunskapsgymnasiet.se

Amal Alnawajha

Kök

amal.alnawajha@kunskapsskolan.se

Per Wentzel

Vaktmästare

per.wentzel@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Malin Albrektsson

Lärare Hkk, Svenska

malin.albrektsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Malin

Alessandra Altomare

Lärare Slöjd, Svenska

alessandra.altomare@kunskapsskolan.se

Axel Asplund

Lärare Engelska

Förstelärare

axel.Asplund@kunskapsskolan.se

Läs mer om Axel

Victor Bergström

Lärare SO

victor.bergstrom@kunskapsskolan.se

Helene Bexell

Lärare Matematik, NO

helene.bexell@kunskapsskolan.se

Catharina Björkbäck

Lärare Matematik

catharina.bjorkback@kunskapsskolan.se

Hedda Bringaker

Lärare Spanska, Engelska

hedda.bringaker@kunskapsskolan.se

Sara Bruun

Lärare SO

Förstelärare

Sara.Bruun@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

Ola Holma

Lärare SO, SYV

ola.holma@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ola

Charlotta Jakobsson

Lärare Idrott och hälsa, Spanska

charlotta.jakobsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Charlotta

Lasse Jansson

Lärare Matematik, NO/Tk

lasse.jansson@kunskapsskolan.se

Jessica Krantz

Lärare Franska, Tyska

jessica.krantz@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jessica

Jenny Ljung

Lärare Matematik, NO

Förstelärare

jenny.ljung@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jenny

Camilla Prytz

Lärare SO, Idrott och hälsa

camilla.prytz@kunskapsskolan.se

Eva Reichberg

Lärare Bild, Slöjd

eva.reichberg@kunskapsskolan.se

Läs mer om Eva

Ulrika Wallmark

Lärare Svenska

ulrika.wallmark@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ulrika

Maja Wallén

Lärare Matematik, NO/Tk

maja.wallen@kunskapsskolan.se

Sara Åkerling

Lärare Idrott och hälsa, Svenska

sara.akerling@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.