Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Buhre

Koordinator

0733-004855

sara.buhre@kunskapsskolan.se

Annelie Walter

Skolsköterska

annelie.walter@kunskapsskolan.se

Julia Persson

SYV

Linda Qvarnström

Specialpedagog

Lärare Tyska

073-3170855

linda.qvarnstrom@kunskapsgymnasiet.se

Läs mer om Linda

Amal Alnawajha

Kök

amal.alnawajha@kunskapsskolan.se

Per Wentzel

Vaktmästare

per.wentzel@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Malin Albrektsson

Lärare Hemkunskap, Svenska

malin.albrektsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Malin

Axel Asplund

Lärare Engelska

axel.Asplund@kunskapsskolan.se

Läs mer om Axel

Sara Bruun

Lärare SO

Förstelärare

Sara.Bruun@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

Camilla Franksson

Lärare SO, Idrott och hälsa

camilla.franksson@kunskapsskolan.se

Carina Granström

Lärare Svenska, Svenska som andra språk

carina.granstrom@kunskapsskolan.se

Läs mer om Carina

Ola Holma

Lärare SO

Förstelärare

ola.holma@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ola

Per Inge

Lärare Matematik, NO, Teknik

per.Inge@kunskapsskolan.se

Läs mer om Per

Charlotta Jakobsson

Lärare Idrott och hälsa, Spanska

charlotta.jakobsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Charlotta

Jessica Krantz

Lärare Franska, Tyska, Engelska

jessica.krantz@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jessica

Mette Lindell Thelin

Lärare Engelska

mette.lindellthelin@kunskapsgymnasiet.se

Jenny Ljung

Lärare Matematik, NO, Teknik

jenny.ljung@kunskapsskolan.se

Läs mer om Jenny

Karolina Nilsson

Lärare Idrott och hälsa

karolina.nilsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Karolina

Eva Reichberg

Lärare Bild, Slöjd

eva.reichberg@kunskapsskolan.se

Läs mer om Eva

Tulle Rönnmyr

Lärare Slöjd

tulle.ronnmyr@kunskapsskolan.se

Läs mer om Tulle

Ulrika Wallmark

Lärare Svenska

ulrika.wallmark@kunskapsskolan.se

Läs mer om Ulrika

Tina Weiselius

Lärare Matematik, NO, Teknik

Tina.Weiselius@kunskapsskolan.se

Läs mer om Tina

Sara Åkerling

Lärare Hemkunskap, Matematik

sara.akerling@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.