Ansök
Om oss

Medarbetare

Kristborg Einarsdottir

Biträdande rektor

073-391 6075

kristborg.einarsdottir@kunskapsskolan.se

Bodil Nilsson

Koordinator

073-313 7136

bodil.nilsson@kunskapsskolan.se

Carina Stendlert

Specialpedagog

073-354 6349

carina.stendlert@kunskapsskolan.se

Don Sanders

Skolmålsbiträde

don.sanders@kunskapsskolan.se

Jolanta Bajnog Teodorowicz

Stödpedagog

jolanta.bajnogteodorowicz@kunskapsskolan.se

Daniel Eistrand

Ansvarig KLUBBEN

073-336 8513

klubben.vars@kunskapsskolan.se

Nathalie Elstrup

Elevvärd

0733-850494

nathalie.elstrup@kunskapsskolan.se

Martin Hamrin

IT ansvarig

073-375 7995

martin.hamrin@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Oskar Berntsson

Lärare

oskar.berntsson@kunskapsskolan.se

Annika Borg

Lärare

annika.borg@kunskapsskolan.se

Lente Azizah Degez

Lärare

lente.degez@kunskapsskolan.se

Susanne Eklund

Lärare

susanne.eklund@kunskapsskolan.se

Kiran Elfström Falk

Lärare

kiran.elfstromfalk@kunskapsskolan.se

Alice Flygare

Lärare

alice.flygare@kunskapsskolan.se

Hilda Forsberg

Lärare

Föräldraledig

Kristin Hammel

Lärare

Föräldraledig

Helena Hjertberg

Lärare

Helena.hjertberg@kunskapsskolan.se

Thomas Johansson

Lärare

thomas.johansson@kunskapsskolan.se

Jesper Larsson

Lärare

jesper.larsson@kunskapsskolan.se

Nils Lundström

Lärare

nils.lundstrom@kunskapsskolan.se

Margrethe Lövland

Lärare

margrethe.lovland@kunskapsskolan.se

Michael Nimeryd

Lärare

michael.nimeryd@kunskapsskolan.se

Emma Pettersson

Lärare

emma.pettersson@kunskapsskolan.se

Ida Redzepovic

Lärare

ida.redzepovic@kunskapsskolan.se

Mattias Roth

Lärare

Mattias.roth@kunskapsskolan.se

Lena Svensson

Lärare

lena.svensson@kunskapsskolan.se

Cia Tiberg

Lärare

cia.tiberg@kunskapsskolan.se

Madeleine Wallin

Lärare

madeleine.wallin@kunskapsskolan.se

Martin Weiden

Lärare

martin.weiden@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.