Ansök
Om oss

Medarbetare

Kristborg Einarsdottir

Biträdande rektor

073-3916075

kristborg.einarsdottir@kunskapsskolan.se

Lina Lundström

Skolsköterska

Anträffbar måndag-torsdag

073-3120737

lina.lundstrom@kunskapsskolan.se

Carina Stendlert

Specialpedagog

073-3546349

carina.stendlert@kunskapsskolan.se

Don Sanders

Skolmålsbiträde

08-510 084 28

don.sanders@kunskapsskolan.se

Daniel Eistrand

Elevassistent / Ansvarig KLUBBEN

073-3368513

klubben.vars@kunskapsskolan.se

Martin Hamrin

IT ansvarig

073-3757995

martin.hamrin@kunskapsskolan.se

Jesper Larsson

Elevassistent/KLUBBEN

073-3850494

jesper.larsson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Johan Ahlqvist

Lärare

johan.ahlqvist@kunskapsskolan.se

Veronica Axelsson

Lärare Tyska

veronica.axelsson@kunskapsskolan.se

Oskar Berntsson

Lärare NO

oskar.berntsson@kunskapsskolan.se

Annika Borg

Lärare MA/NO

annika.borg@kunskapsskolan.se

Lenté Degez

Lärare Svenska som andraspråk, So

lente.degez@kunskapsskolan.se

Susanne Eklund

Lärare SV

susanne.eklund@kunskapsskolan.se

Hilda Forsberg

Lärare No

hilda.forsberg@kunskapsskolan.se

Jörgen Hammarqvist

Lärare MA

jorgen.hammarqvist@kunskapsskolan.se

Kristin Hammel

Lärare Engelska

kristin.hammel@kunskapsskolan.se

Helena Hjertberg

Lärare Matematik

Förstelärare, Arb.lagsledare 9

helena.hjertberg@kunskapsskolan.se

Ceci Johansen

Lärare Spanska

ceci.johansen@kunskapsskolan.se

Helena Johansson

Lärare Hem- och konsumentkunskap. SO

helena.johansson@kunskapsskolan.se

Margareta Johansson

Lärare Musik

margareta.johansson@kunskapsskolan.se

Thomas Johansson

Lärare Matematik

Arb.lagsledare 7-8

thomas.johansson@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

Sara.Jonsson@kunskapsskolan.se

Dylan Lizon

Lärare Engelska

dylan.lizon@kunskapsskolan.se

Margrethe Lövland

Lärare Bild

Tjänstledig

margrethe.lovland@kunskapsskolan.se

Torbjörn Molvig

Lärare Idrott

torbjorn.molvig@kunskapsskolan.se

Emma Pettersson

Lärare MA/NO

Förstelärare, Arb.lagsledare 4-6

emma.pettersson@kunskapsskolan.se

Mattias Roth

Lärare Idrott, So

Förstelärare

mattias.roth@kunskapsskolan.se

Lena Svensson

Lärare Engelska

Förstelärare

Lena.Svensson@kunskapsskolan.se

Cia Tiberg

Lärare SV

cia.tiberg@kunskapsskolan.se

Madeleine Wallin

Lärare Slöjd

madeleine.wallin@kunskapsskolan.se

Martin Weiden

Lärare SO

martin.weiden@kunskapsskolan.se

Nathalee Wilund

Lärare SV

nathalee.wilund@kunskapsskolan.se

Ingela Åström

Lärare Tjänstledig

ingela.astrom@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.