Ansök
Om oss

Medarbetare

Sofia Åsgärde

Skolsköterska

Anträffbar måndag och onsdag

08-510 084 25

sofia.asgarde@kunskapsskolan.se

Carina Stendlert

Specialpedagog

08-510 084 24

carina.stendlert@kunskapsskolan.se

Don Sanders

Skolmålsbiträde

08-510 084 28

don.sanders@kunskapsskolan.se

Anders Bertilsson

Elevassistent, Ansvarig Klubben

KLUBBEN: 0733757995

klubben.vars@kunskapsskolan.se

Daniel Eistrand

Elevassistent, Klubben

KLUBBEN: 0733757995

klubben.vars@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Veronica Axelsson

Lärare Tyska

veronica.axelsson@kunskapsskolan.se

Catarina Bok

Lärare Slöjd

TJÄNSTLEDIG

catarina.bok@kunskapsskolan.se

Lenté Degez

Lärare Svenska som andraspråk

lente.degez@kunskapsskolan.se

Kristborg Einarsdottir

Lärare Matematik, NO, Teknik

Förstelärare, Arbetslagsledare år 7-9

Kristborg.Einarsdottir@kunskapsskolan.se

Läs mer om Kristborg

Susanne Eklund

Lärare Svenska, SO

susanne.eklund@kunskapsskolan.se

Ana Carolina Fleming

Lärare Bild, Spanska

ana.carolina.fleming@kunskapsskolan.se

Helena Johansson

Lärare Hem- och konsumentkunskap

helena.johansson@kunskapsskolan.se

Margareta Johansson

Lärare Musik, Engelska

Margareta.Johansson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Margareta

Thomas Johansson

Lärare Matematik, Engelska

thomas.johansson@kunskapsskolan.se

Sara Jönsson

Lärare Franska

Sara.Jonsson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Sara

Therese Källström

Lärare Svenska, SO

therese.kallstrom@kunskapsskolan.se

Bertil Lans

Lärare Svenska, SO

bertil.lans@kunskapsskolan.se

Torbjörn Molvig

Lärare Idrott, NO

torbjorn.molvig@kunskapsskolan.se

Emma Pettersson

Lärare Matematik, NO

Emma.Pettersson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Emma

Lena Svensson

Lärare Engelska

Arbetslagsledare år 6

Lena.Svensson@kunskapsskolan.se

Läs mer om Lena

Cia Tiberg

Lärare Svenska

cia.tiberg@kunskapsskolan.se

Kristofer Törner

Lärare Matematik

kristofer.torner@kunskapsskolan.se

Glenn Wahle

Lärare Matematik, NO

glenn.wahle@kunskapsskolan.se

Madeleine Wallin

Lärare Slöjd

madeleine.wallin@kunskapsskolan.se

Martin Weiden

Lärare SO

martin.weiden@kunskapsskolan.se

Ingela Åström

Lärare Svenska, Spanska

ingela.astrom@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.