Ansök
Om oss

Medarbetare

Charlotta Lindqvist

Skolsköterska

charlotta.lindqvist@kunskapsskolan.se

Jenny Bergström Månsson

Kurator

0733173483

jenny.bergstrom-mansson@kunskapsskolan.se

Annika Jönsson

Specialpedagog

annika.Jonsson@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Penca

Specialpedagog

ann-sofie.penca@kunskapsskolan.se

Freddy Andersson

Elevassistent

freddy.andersson@kunskapsskolan.se

Cecilia Hedin

Studiecoach och Klubbenansvarig

cecilia.hedin@kunskapsskolan.se

Robin Jacobsson

Elevassistent

robin.jacobsson@kunskapsskolan.se

Christopher Schnell

Elevassistent

christoper.schnell@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Annette Dahlqvist

Lärare Matematik

Arbetslagsledare år 9

annette.dahlqvist@kunskapsskolan.se

Zusy Ahlner

Lärare Bild

zusy.ahlner@kunskapsskolan.se

Holger Ahrent

Lärare 4-6

holger.ahrent@kunskapsskolan.se

Gisela Andersson (föräldraledig)

Lärare Hem- och konsumentkunskap

Ossian Edlund

Lärare Musik

ossian.edlund@kunskapsskolan.se

Renée Frithiof

Lärare Svenska

Ämnesansvarig i svenska, Förstelärare

renee.frithiof@kunskapsskolan.se

Pouya PG Golrou

Lärare 4-6

pouya.golrou@kunskapsskolan.se

Marcus Haneskär

Lärare SO

marcus.haneskar@kunskapsskolan.se

Pärla Hansson

Lärare Spanska

parla.hansson@kunskapsskolan.se

Jenny Heathcote

Lärare Engelska, Ämnesansvarig i engelska

jenny.heathcote@kunskapsskolan.se

Madeleine Helgesson

Lärare Engelska

madeleine.helgesson@kunskapsskolan.se

Jenny Jörnelius

Lärare NO och spets matematik

jenny.jornelius@kunskapsskolan.se

Jennie Karlsson

Lärare Idrott

jennie.karlsson@kunskapsskolan.se

Helene Larsson

Lärare Tyska och Svenska

helene.larsson@kunskapsskolan.se

Margareta Lassander-Larsson

Lärare Engelska, Franska

Förstelärare

margareta.lassander-larsson@kunskapsskolan.se

Mathias Ljunggren

Lärare SO

Förstelärare, Ämnesansvarig i SO

mathias.ljunggren@kunskapsskolan.se

Jennifer Malmros

Lärare 4-6

Schemaansvarig

jennifer.malmros@kunskapsskolan.se

Sandra Nilsson (Tjänstledig)

Lärare

Gustav Nilsson

Lärare Idrott

gustav.nilsson@kunskapsskolan.se

Hannes Nilsson

Lärare IT samordnare och klubbenassistent

hannes.nilsson@kunskapsskolan.se

Py Paavolainen

Lärare Slöjd

py.paavolainen@kunskapsskolan.se

Therese Persson(föräldraledig)

Lärare Idrott

Camilla Persson

Lärare

Arbetslagledare 4-6

camilla.persson@kunskapsskolan.se

Ingeborg Pålsson

Lärare Hem och konsumentkunskap

ingeborg.palsson@kunskapsskolan.se

Stefan Salomonsson

Lärare Musik

stefan.salomonsson@kunskapsskolan.se

Zophia Severin

Lärare 4-6

zophia.severin@kunskapsskolan.se

Camilla Skoglund

Lärare Slöjd

Arbetslagsledare år 7

camilla.skoglund@kunskapsskolan.se

Frank Straubel

Lärare NO

Ämnesansvarig

frank.strauble@kunskapsskolan.se

Jonas Thornberg

Lärare Matematik

Schemaläggare, Arbetslagsledare år 8

jonas.thornberg@kunskapsskolan.se

Susanne Thörn

Lärare Matematik

Förstelärare

susanne.thorn@kunskapsskolan.se

Patrick Wernetoft

Lärare SO

patrick.wernetoft@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.