Ansök
Om oss

Medarbetare

Jonas Thornberg

Biträdande rektor

Schemaläggare

0733-621681

jonas.thornberg@kunskapsskolan.se

Charlotta Lindqvist

Skolsköterska

0733190111

charlotta.lindqvist@kunskapsskolan.se

Jenny Bergström Månsson

Kurator

0733173483

jenny.bergstrom-mansson@kunskapsskolan.se

Madeleine Sundbäck

SYV

Studie och yrkesvägledare

0733341359

madeleine.sundback@kunskapsskolan.se

Annika Jönsson

Specialpedagog

0733039091

annika.Jonsson@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Penca

Specialpedagog

åk 4-6

ann-sofie.penca@kunskapsskolan.se

Christopher Hansson Jacobsson

Elevassisten

christopher.hanssonjakobsson@kunskapsskolan.se

Cecilia Hedin

Studiecoach och Klubbenansvarig

cecilia.hedin@kunskapsskolan.se

Robin Jacobsson

Elevassistent

robin.jacobsson@kunskapsskolan.se

Gustav Jönsson

Elevassistent

gustav.jonsson.001@kunskapsskolan.se

Linda Köcher

Elevassistent

linda.kocher.001@kunskapsskolan.se

Carola Lind

Elevassistent

carola.lind@kunskapsskolan.se

Sandra Nilsson

Tjänstledig

Hannes Nilsson

IT-samordnare & Lärare

0733937043

hannes.nilsson@kunskapsskolan.se

Paula Nilsson

Tjänstledig

Alexa Piekkari

Studiecoach & Elevassistent

alexa.piekkari@kunskapsskolan.se

Zaga Thörn Hedberg

Elevassistent och IT-assistent

zaga.thornhedberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Annette Dahlqvist

Lärare Matematik och Arbetslagsledare år 8

Handledare 8.1

annette.dahlqvist@kunskapsskolan.se

Zusy Ahlner

Lärare Bild och Engelska

Handledare 9.4

zusy.ahlner@kunskapsskolan.se

Gisela Andersson

Lärare Hem- och konsumentkunskap, Svenska

Handledare 8.4

gisela.andersson@kunskapsskolan.se

Renée Frithiof

Lärare Ämnesansvarig Svenska

Handledare 8.6

renee.frithiof@kunskapsskolan.se

Pouya PG Golrou

Lärare Engelska

Handledare 5.1

pouya.golrou@kunskapsskolan.se

Marcus Haneskär

Lärare SO

Handledare 8.3

marcus.haneskar@kunskapsskolan.se

Pärla Hansson

Lärare Spanska

Handledare 9.3

parla.hansson@kunskapsskolan.se

Jenny Heathcote

Lärare Engelska och Handledare 7.4

Ämnesansvarig Engelska

jenny.heathcote@kunskapsskolan.se

Helene Larsson

Lärare Tyska och Engelska

Handledare 7.3

helene.larsson@kunskapsskolan.se

Margareta Lassander-Larsson

Lärare Engelska och Franska, Handledare 8.5

Förstelärare

margareta.lassander-larsson@kunskapsskolan.se

Mathias Ljunggren

Lärare So och Handledare 7.2

Arbetslagledare åk 7, Förstelärare

mathias.ljunggren@kunskapsskolan.se

Jennifer Malmros

Lärare Handledare 6.1

Schemaansvarig

jennifer.malmros@kunskapsskolan.se

Gustav Nilsson

Lärare Idrott

Ämnesansvarig, idrott åk 4-6 och åk 9

gustav.nilsson@kunskapsskolan.se

Julia Olsson

Lärare Idrott åk 7 och åk 8

julia.olsson@kunskapsskolan.se

Py Paavolainen

Lärare Slöjd och Handledare 9.5

py.paavolainen@kunskapsskolan.se

Therese Persson(föräldraledig)

Lärare Idrott

Camilla Persson

Lärare Arbetslagledare 4-6, Handledare 4.1

camilla.persson@kunskapsskolan.se

Ingeborg Pålsson

Lärare Hem och konsumentkunskap och NO

ingeborg.palsson@kunskapsskolan.se

Stefan Salomonsson

Lärare Musik

stefan.salomonsson@kunskapsskolan.se

William Schmatz

Lärare Matematik

william.schmatz@kunskapsskolan.se

Zophia Severin

Lärare Handledare 5.2

zophia.severin@kunskapsskolan.se

Camilla Skoglund

Lärare Slöjd och Handledare 9.1

Arbetslagsledare år 9

camilla.skoglund@kunskapsskolan.se

Frank Straubel

Lärare NO och Handledare 8.2

Ämnesansvarig

frank.straubel@kunskapsskolan.se

Susanne Thörn

Lärare Matematik och Handledare 9.4

Förstelärare

susanne.thorn@kunskapsskolan.se

Patrick Wernetoft

Lärare SO och Handledare 9.2

Ämnesansvarig SO

patrick.wernetoft@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.