Ansök
Om oss

Medarbetare

Charlotta Lindqvist

Skolsköterska

0733190111

charlotta.lindqvist@kunskapsskolan.se

Jenny Bergström Månsson

Kurator

0733173483

jenny.bergstrom-mansson@kunskapsskolan.se

Madeleine Sundbäck

SYV

Studie och yrkesvägledare

0733341359

madeleine.sundback@kunskapsskolan.se

Annika Jönsson

Specialpedagog

annika.Jonsson@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Penca

Specialpedagog

ann-sofie.penca@kunskapsskolan.se

Freddy Andersson

Elevassistent

freddy.andersson@kunskapsskolan.se

Christopher Hansson Jacobsson

Elevassisten

christopher.hanssonjakobsson@kunskapsskolan.se

Cecilia Hedin

Studiecoach och Klubbenansvarig

cecilia.hedin@kunskapsskolan.se

Hannes Nilsson

IT-samordnare

0733937043

hannes.nilsson@kunskapsskolan.se

Julia Olsson

Elevassistent

julia.olsson@kunskapsskolan.se

Alexa Piekkari

Elevassistent

alexa.piekkari@kunskapsskolan.se

Christopher Schnell

Elevassistent

christoper.schnell@kunskapsskolan.se

Zaga Thörn Hedberg

Elevassistent

zaga.thornhedberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Annette Dahlqvist

Lärare Matematik och Handledare 7.1

Arbetslagsledare år 7

annette.dahlqvist@kunskapsskolan.se

Zusy Ahlner

Lärare Bild och Handledare 9.4

zusy.ahlner@kunskapsskolan.se

Holger Ahrent

Lärare Handledare 5.2

holger.ahrent@kunskapsskolan.se

Gisela Andersson

Lärare Hem- och konsumentkunskap, Svenska

Handledare 7.4

gisela.andersson@kunskapsskolan.se

Renée Frithiof

Lärare Svenska och Handledare 7.6

Ämnesansvarig i svenska, Förstelärare

renee.frithiof@kunskapsskolan.se

Pouya PG Golrou

Lärare Handledare 4.1

pouya.golrou@kunskapsskolan.se

Marcus Haneskär

Lärare SO och Handledare 7.3

marcus.haneskar@kunskapsskolan.se

Pärla Hansson

Lärare Spanska och Handledare 8.3

parla.hansson@kunskapsskolan.se

Jenny Heathcote

Lärare Engelska och Handledare 9.4

Ämnesansvarig Engelska

jenny.heathcote@kunskapsskolan.se

Robin Jacobsson

Lärare Idrott och Handledare 7.4

robin.jacobsson@kunskapsskolan.se

Jenny Jörnelius

Lärare NO och spets matematik

Handledare 9.5

jenny.jornelius@kunskapsskolan.se

Helene Larsson

Lärare Tyska och Engelska

Handledare 8.3

helene.larsson@kunskapsskolan.se

Margareta Lassander-Larsson

Lärare Engelska och Franska, Handledare 7.5

Förstelärare

margareta.lassander-larsson@kunskapsskolan.se

Mathias Ljunggren

Lärare So och Handledare 9.2

Förstelärare, Ämnesansvarig SO

mathias.ljunggren@kunskapsskolan.se

Jennifer Malmros

Lärare Handledare 5.1

Schemaansvarig

jennifer.malmros@kunskapsskolan.se

Sandra Nilsson (Tjänstledig)

Lärare

Gustav Nilsson

Lärare Idrott

Ämnesansvarig

gustav.nilsson@kunskapsskolan.se

Py Paavolainen

Lärare Slöjd och Handledare 8.5

py.paavolainen@kunskapsskolan.se

Therese Persson(föräldraledig)

Lärare Idrott

Camilla Persson

Lärare Arbetslagledare 4-6, Handledare 6.1

camilla.persson@kunskapsskolan.se

Ingeborg Pålsson

Lärare Hem och konsumentkunskap och NO

ingeborg.palsson@kunskapsskolan.se

Stefan Salomonsson

Lärare Musik

stefan.salomonsson@kunskapsskolan.se

Zophia Severin

Lärare Handledare 4.2

zophia.severin@kunskapsskolan.se

Camilla Skoglund

Lärare Slöjd och Handledare 8.1

Arbetslagsledare år 8

camilla.skoglund@kunskapsskolan.se

Frank Straubel

Lärare NO och Handledare 7.2

Ämnesansvarig

frank.straubel@kunskapsskolan.se

Jonas Thornberg

Lärare Matematik och Handledare 9.1

Schemaläggare, Arbetslagsledare år 9, Ämnesansvarig

jonas.thornberg@kunskapsskolan.se

Susanne Thörn

Lärare Matematik och Handledare 8.4

Förstelärare

susanne.thorn@kunskapsskolan.se

Patrick Wernetoft

Lärare SO och Handledare 8.2

Elevråds och fullmäktig ansvarig

patrick.wernetoft@kunskapsskolan.se

Johanna Öhrstedt

Lärare

johanna.orhstedet@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.