Ansök
Om oss

Medarbetare

Våra lärare

Annette Dahlqvist

Lärare Matematik, NO, Teknik

Arbetslagsledare

Annette.Dahlqvist@kunskapsskolan.se

Gisela Andersson

Lärare Hem- och konsumentkunskap

Ämnesansvarig i hem- och konsumentkunskap

Gisela.Andersson@kunskapsskolan.se

Renée Frithiof

Lärare Svenska

Ämnesansvarig i svenska

renee.frithiof@kunskapsskolan.se

Moa Gertsson

Lärare Bild

Ämnesansvarig i bild och personlig handledning

Moa.Gertsson@kunskapsskolan.se

Pärla Hansson

Lärare Spanska

parla@kunskapsskolan.se

Jenny Heathcote

Lärare Engelska, Ämnesansvarig i engelska

jenny.heathcote@kunskapsskolan.se

Madeleine Helgesson

Lärare Engelska

Madeleine.Helgesson@kunskapsskolan.se

Cecilia Hörgård

Lärare Ma år 4-6

cecilia.horgard@kunskapsskolan.se

Margareta Lassander Larsson

Lärare Engelska, Franska

Arbetslagsledare, KED-ansvarig

Margareta.Lassander.Larsson@kunskapsskolan.se

Mathias Ljunggren

Lärare SO

Förstelärare, Ämnesansvarig i SO

Mathias.Ljunggren@kunskapsskolan.se

Jennifer Lundgren (FL vt 19)

Lärare SO år 4, EN år 4-5

jennifer.lundgren@kunskapsskolan.se

Gustav Nilsson

Lärare Idrott

gustav.nilsson@kunskapsskolan.se

Paula Nilsson

Lärare Svenska

Förstelärare, Biträdande rektor

Paula.Nilsson@kunskapsskolan.se

Sandra Nilsson

Lärare SO och svenska

Sandra.Nilsson@kunskapsskolan.se

Marcus Nygren (FL vt 19)

Lärare Musik

Ämnesansvarig i musik

marcus.nygren@kunskapsskolan.se

Py Paavolainen

Lärare Bild, SO år 4, EN år 4-5

py.paavolainen@kunskapsskolan.se

Camilla Persson

Lärare

Camilla.Persson@kunskapsskolan.se

Therese Persson

Lärare Idrott

therese.persson@kunskapsskolan.se

Jeanna Rönn

Lärare Engelska och SO

jeanna.ronn@kunskapsskolan.se

Camilla Skoglund

Lärare Slöjd

Arbetslagsledare, Ämnesansvarig i slöjd

Camilla.Skoglund@kunskapsskolan.se

Jonas Thornberg

Lärare Matematik, NO, Teknik

Schemaläggare, Arbetslagsledare

Jonas.Thornberg@kunskapsskolan.se

Susanne Thörn

Lärare Matematik, NO och teknik

susanne.thorn@kunskapsskolan.se

Patrick Wernetoft

Lärare SO

Patrick.Nilsson@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.