Ansök
Om oss

Medarbetare

Charlotta Lindqvist

Skolsköterska

08-50691453

charlotta.lindqvist@kunskapsskolan.se

Jenny Bergström Månsson

Kurator

08-506 914 54

jenny.bergstrom-mansson@kunskapsskolan.se

Annika Jönsson

Specialpedagog

Annika.Jonsson@kunskapsskolan.se

Ann-Sofie Penca

Specialpedagog

ann-sofie.penca@kunskapsskolan.se

Freddy Andersson

Elevassistent

freddy.andersson@kunskapsskolan.se

Cecilia Hörgård

Elevassitent

cecilia.horgard@kunskapsskolan.se

Robin Jacobsson

Elevassistent

robin.jacobsson@kunskapsskolan.se

Hannes Nilsson

Lärarvikarie

hannes.nilsson@kunskapsskolan.se

Alexa Piekkari

Skolvärd

alexa.piekkari@kunskapsskolan.se

Christoper Schnell

Elevassistent

christoper.schnell@kunskapsskolan.se

Anton Åkesson

Studiecoach

anton.akesson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Annette Dahlqvist

Lärare Matematik, NO, Teknik

Arbetslagsledare

annette.dahlqvist@kunskapsskolan.se

Gisela Andersson

Lärare Hem- och konsumentkunskap

Ämnesansvarig i hem- och konsumentkunskap

gisela.andersson@kunskapsskolan.se

Renée Frithiof

Lärare BS 8.6, Svenska

Ämnesansvarig i svenska

renee.frithiof@kunskapsskolan.se

Moa Gertsson

Lärare Bild

Ämnesansvarig i bild och personlig handledning

moa.gertsson@kunskapsskolan.se

Pouya PG Golrou

Lärare 5.1

pouya.golrou@kunskapsskolan.se

Filip Hansson

Lärare BS 9.3

filip.hansson@kunskapsskolan.se

Pärla Hansson

Lärare Spanska

parla.hansson@kunskapsskolan.se

Jenny Heathcote

Lärare BS 7.4, Engelska, Ämnesansvarig i engelska

jenny.heathcote@kunskapsskolan.se

Madeleine Helgesson

Lärare BS 8.4, Engelska

madeleine.helgesson@kunskapsskolan.se

Jenny Jörnelius

Lärare 7.5

jenny.jornelius@kunskapsskolan.se

Helene Larsson

Lärare BS 7.3

helene.larsson@kunskapsskolan.se

Margareta Lassander-Larsson

Lärare Engelska, Franska

Arbetslagsledare, KED-ansvarig

margareta.lassander-larsson@kunskapsskolan.se

Mathias Ljunggren

Lärare BS 7,2, SO

Förstelärare, Ämnesansvarig i SO

mathias.ljunggren@kunskapsskolan.se

Jennifer Lundgren (Föräldraledig)

Lärare

jennifer.lundgren@kunskapsskolan.se

Gustav Nilsson

Lärare Idrott

gustav.nilsson@kunskapsskolan.se

Sandra Nilsson

Lärare SO och svenska

BS 8.3

sandra.nilsson@kunskapsskolan.se

Marcus Nygren

Lärare Musik

Ämnesansvarig i musik

marcus.nygren@kunskapsskolan.se

Py Paavolainen

Lärare Bild

py.paavolainen@kunskapsskolan.se

Camilla Persson

Lärare 4.1

Arbetslagledare 4-6

camilla.persson@kunskapsskolan.se

Therese Persson

Lärare Idrott

therese.persson@kunskapsskolan.se

Ingeborg Pålsson

Lärare BS 6.1

ingeborg.palsson@kunskapsskolan.se

Jeanna Rönn

Lärare Engelska och SO

jeanna.ronn@kunskapsskolan.se

Camilla Skoglund

Lärare Slöjd

Arbetslagsledare, Ämnesansvarig i slöjd

camilla.skoglund@kunskapsskolan.se

Frank Straubel

Lärare BS 8.2

frank.strauble@kunskapsskolan.se

Jonas Thornberg

Lärare BS 7.1, Matematik, NO, Teknik

Schemaläggare, Arbetslagsledare

jonas.thornberg@kunskapsskolan.se

Susanne Thörn

Lärare Matematik, NO och teknik

BS 9.2

susanne.thorn@kunskapsskolan.se

Patrick Wernetoft

Lärare BS 9.4, SO

patrick.wernetoft@kunskapsskolan.se

Anna Ås

Lärare 5.2

anna.as@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.