Ansök
Om oss

Medarbetare

Madelene Röde

Koordinator

Projektledare "hållbarhet & arbetsmiljö"

08-510 084 41

0733-13 71 12

madelene.rode@kunskapsskolan.se

Paula Oldenheim

Skolsköterska

08-51008445

paula.oldenheim@kunskapsskolan.se

Annelie Björk

Kurator

Elevhälsa

08-510 084 44

annelie.bjork@kunskapsskolan.se

Tilda Arnborg

Elevassistent

tilda.arnborg@kunskapsskolan.se

Henrik Björkman

Bitr.rektor/SYV

0733-97 09 91

henrik.bjorkman@kunskapsskolan.se

Martin Blomgren Sköld

Studiecoach/Elevcoach

martin.blomgren-skold@kunskapsskolan.sd

Ronny Fagernäs

Vaktmästare

Trygghetsteam

ronny.fagernas@kunskapsskolan.se

Ellinor Hedlund

Kök/Café

Carolina Kaustinen

Speciallärare

carolina.kaustinen@kunskapsskolan.se

Sigge Moberg

Elevassistent

sigge.moberg@kunskapsskolan.se

Ellen Olsson

Elevassistent

ellen.olsson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Iskan Ahmed

Lärare So, handledare 8.3

iskan.ahmed@kunskapsskolan.se

Kristin Andersson

Lärare Ma, handledare 9.4

kristin.andersson.001@kunskapsskolan.se

Niklas Bergström

Lärare Sv, ämneslagsledare sv, handledare 6.2

Arbetslagledare 4-6, Skolbibliotek

niklas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Emil Björklund

Lärare Idh/Sv, handledare 8.1

emil.bjorklund@kunskapsskolan.se

Valentina Brodin

Lärare Bl

valentina.brodin@kunskapsskolan.se

Johanna Carlsson

Lärare Ma, Sv, Handledare 4.1

johanna.carlsson@kunkapsskolan.se

Evelina Corona

Lärare No, Sv, SVA, En, Handledare 5.1

evelina.corona@kunskapsskolan.se

Martin Hofling

Lärare Idh, ämneslagsledare PREST-ämnen, handledare 9.1

Ph-ansvarig

martin.hofling@kunskapsskolan.se

Silvana Ivetic

Lärare Ty, Hkk, handledare 7.3

silvana.ivetic@kunskapsskolan.se

Lisen Johansson

Lärare No, handledare 7.4

lisen.johansson@kunskapsskolan.se

Marie Johansson

Lärare No, ämneslagsledare No, förstelärare, handledare 9.2

Arbetslagsledare Åk 9

marie.johansson@kunskapsskolan.se

Filip Kall

Lärare En

filip.kall@kunskapsskolan.se

Angelica Karlsen

Lärare Sv, handledare 6.1

angelica.karlsen@kunskapsskolan.se

Maria Larsson

Lärare So, förstelärare, handledare 8.2

Arbetslagsledare Åk 8

maria.larsson@kunskapsskolan.se

Anna Lindberg

Lärare SVA, handledare 9.3

anna.lindberg@kunskapsskolan.se

Frida Lindstedt

Lärare Ma, handledare 9.4

frida.lindstedt@kunskapsskolan.se

Aisse Marena

Lärare Fr/En, ämneslagsledare En och moderna språk, handledare 8.4

aisse.marena@kunskapsskolan.se

Niklas Paulsson

Lärare Ma

IT-ansvarig

niklas.paulsson@kunskapsskolan.se

Emil Sjöö

Lärare So, ämneslagsledare SO, handledare 8.3

Emil.sjoo@kunskapsskolan.se

Monica Stolpe

Lärare Mu, förstelärare, handledare 7.1

Arbetslagsledare Åk 7, Trygghetsteam

monica.stolpe@kunskapsskolan.se

José Ventoso

Lärare Sp

Skyddsombud

jose.ventoso@kunskapsskolan.se

Rikke Westerberg

Lärare Sl

rikke.westerberg@kunskapsskolan.se

Johan Wiberg

Lärare Ma, ämneslagsledare Ma, handledare 7.2

johan.wiberg@kunskapsskolan.se

Emma Winberg

Lärare So, ämneslagsledare åk4-6

emma.winberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.