Ansök
Om oss

Medarbetare

Madelene Röde

Koordinator

Projektledare "hållbarhet & arbetsmiljö"

08-510 084 41

0733-13 71 12

madelene.rode@kunskapsskolan.se

Paula Oldenheim

Skolsköterska

08-51008445

paula.oldenheim@kunskapsskolan.se

Annelie Björk

Kurator

Elevhälsa, Trygghetsteam

08-510 084 44

annelie.bjork@kunskapsskolan.se

Henrik Björkman

Bitr.rektor/SYV

0733-97 09 91

henrik.bjorkman@kunskapsskolan.se

Mari Boström

Fritidsklubben

mari.bostrom@kunskapsskolan.se

Ellinor Hedlund

Kök/Café

Anton Josipovic

Elevcoach, handledare 7.4

Trygghetsteam

anton.josipovic@kunskapsskolan.se

Carolina Kaustinen

Speciallärare

carolina.kaustinen@kunskapsskolan.se

Ayhan-Selim Köksal

Elevcoach, handledare 6.1

ayhanselim.koksal@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Lee Ahmed Winroth

Lärare Sl

lee.ahmedwinroth@kunskapsskolan.se

Iskan Ahmed

Lärare So, ämneslagsledare sv, handledare 7.5

iskan.ahmed@kunskapsskolan.se

Kristin Andersson

Lärare Ma, handledare 7.3

Ph-ansvarig

kristin.andersson.001@kunskapsskolan.se

Niklas Bergström

Lärare Sv, handledare 7.2

Arbetslagledare åk 7, Skolbibliotek

niklas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Emil Björklund

Lärare Idh/Sv, handledare 9.1

Trygghetsteam

emil.bjorklund@kunskapsskolan.se

Valentina Brodin

Lärare Bl

valentina.brodin@kunskapsskolan.se

Johanna Carlsson

Lärare Ma, Sv, Handledare 5.1

Arbetslagsledare Åk 4-6

johanna.carlsson@kunskapsskolan.se

Evelina Corona

Lärare Sv, En, Handledare 5.2

evelina.corona@kunskapsskolan.se

Martin Hofling

Lärare Idh, ämneslagsledare PREST-ämnen, handledare 8.4

martin.hofling@kunskapsskolan.se

Silvana Ivetic

Lärare Ty, Hkk, handledare 8.3

silvana.ivetic@kunskapsskolan.se

Marie Johansson

Lärare No, ämneslagsledare No, förstelärare, handledare 6.2

marie.johansson@kunskapsskolan.se

Filip Kall

Lärare Sv, handledare 9.2

filip.kall@kunskapsskolan.se

Abraham Karlsson

Lärare Sp, handledare 7.1

abraham.karlsson@kunskapsskolan.se

Maria Larsson

Lärare So, förstelärare, handledare 9.2

Arbetslagsledare Åk 9

maria.larsson@kunskapsskolan.se

Anna Lindberg

Lärare Ma, handledare 6.3

Trygghetsteam

anna.lindberg@kunskapsskolan.se

Aisse Marena

Lärare Fr/En, ämneslagsledare En och moderna språk, handledare 9.4

aisse.marena@kunskapsskolan.se

Emelie Palmertz

Lärare No

emelie.palmertz@kunskapsskolan.se

Niklas Paulsson

Lärare No

IT-ansvarig

niklas.paulsson@kunskapsskolan.se

Emil Sjöö

Lärare So, ämneslagsledare SO, handledare 9.3

Emil.sjoo@kunskapsskolan.se

Monica Stolpe

Lärare Mu, förstelärare, handledare 8.1

Arbetslagsledare Åk 7, Trygghetsteam

monica.stolpe@kunskapsskolan.se

José Ventoso

Lärare Sp

Skyddsombud, vaktmästare

jose.ventoso@kunskapsskolan.se

Rikke Westerberg

Lärare Sl

rikke.westerberg@kunskapsskolan.se

Johan Wiberg

Lärare Ma, ämneslagsledare Ma, handledare 8.2

johan.wiberg@kunskapsskolan.se

Emma Winberg

Lärare So, ämneslagsledare åk4-6, handledare 4.1

emma.winberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.