Ansök
Om oss

Medarbetare

Annelie Björk

Kurator

Elevhälsa

08-510 084 44

annelie.bjork@kunskapsskolan.se

Martin Blomgren Sköld

Elevcoach

Trygghetsteam

martin.blomgren-skold@kunskapsskolan.se

Amanda Egenell

Elevassistent

Ellinor Hedlund

Kök/Café

Carolina Kaustinen

Speciallärare

carolina.kaustinen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Niklas Bergström

Lärare Sv, ämneslagsledare Sv/En, handledare 8:2

PH-ansvarig

niklas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Emil Björklund

Lärare Idh/Sv, handledare 6:1

emil.bjorklund@kunskapsskolan.se

Henrik Björkman

Lärare SO, bitr rektor, förstelärare, handledare 8.1

Arbetslagsledare Åk 8

henrik.bjorkman@kunskapsskolan.se

Läs mer om Henrik

Valentina Brodin

Lärare Bl, handledare 9:4

valentina.brodin@kunskapsskolan.se

Ronny Fagernäs

Lärare Hkk, handledare 8:3

ronny.fagernas@kunskapsskolan.se

Martin Hofling

Lärare Idh, handledare 7:1

Trygghetsteam

martin.hofling@kunskapsskolan.se

Silvana Ivetic

Lärare Ty

silvana.ivetic@kunskapsskolan.se

Marie Johansson

Lärare Ma/No, ämneslagsledare Ma, handledare 7.2

Arbetslagsledare Åk 7

marie.johansson@kunskapsskolan.se

Mari Jonasson

Lärare En/SvA, handledare 9:3

Trygghetsteam

mari.jonasson@kunskapsskolan.se

Philip Jonsson

Lärare Ma/Sv, handledare 7:4

philip.jonsson@kunskapsskolan.se

Maria Larsson

Lärare So, handledare 6:2

Arbetslagsledare Åk 6

maria.larsson@kunskapsskolan.se

Anna Lindberg

Lärare Ma/No, handledare 7:3

anna.lindberg@kunskapsskolan.se

Frida Lindstedt

Lärare Ma, handledare 8:4

frida.lindstedt@kunskapsskolan.se

Aisse Marena

Lärare En

aisse.marena@kunskapsskolan.se

Niklas Paulsson

Lärare Ma/No

IT-ansvarig

niklas.paulsson@kunskapsskolan.se

Emil Sjöö

Lärare Sv/So, ämneslagledare SO, handledare 6:3

Emil.sjoo@kunskapsskolan.se

Monica Stolpe

Lärare Mu, Tf. rektor, förstelärare, handledare 9:1

Arbetslagsledare Åk 9, Trygghetsteam

monica.stolpe@kunskapsskolan.se

José Ventoso

Lärare Sp, ämneslagsledare moderna språk

jose.ventoso@kunskapsskolan.se

Rikke Westerberg

Lärare Sl, handledare 9:4

rikke.westerberg@kunskapsskolan.se

Johan Wiberg

Lärare Ma/No, ämneslagsledare No

johan.wiberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.