Ansök
Om oss

Medarbetare

Annelie Björk

Kurator

Elevhälsa

08-510 084 44

annelie.bjork@kunskapsskolan.se

Henrik Björkman

SYV

Bitr.rektor, Handl. 9.1, Arb.l. åk 9

henrik.bjorkman@kunskapsskolan.se

Läs mer om Henrik

Ellinor Hedlund

Kök/Café

Carolina Kaustinen

Speciallärare

carolina.kaustinen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Niklas Bergström

Lärare Sv, ämneslagsledare sv, handledare 9.2

PH-ansvarig, Skolbibliotek

niklas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Emil Björklund

Lärare Idh/Sv, handledare 7.1

emil.bjorklund@kunskapsskolan.se

Valentina Brodin

Lärare Bl

valentina.brodin@kunskapsskolan.se

Ronny Fagernäs

Lärare Sl, Handledare 9.3

Trygghetsteam, vaktmästeri

ronny.fagernas@kunskapsskolan.se

Martin Hofling

Lärare Idh, ämneslagsledare PREST-ämnen, handledare 8.1

Trygghetsteam

martin.hofling@kunskapsskolan.se

Silvana Ivetic

Lärare Ty, handledare 6.3

silvana.ivetic@kunskapsskolan.se

Lisen Johansson

Lärare No

Marie Johansson

Lärare Ma/No, ämneslagsledare No, förstelärare, handledare 8.2

Arbetslagsledare Åk 8

marie.johansson@kunskapsskolan.se

Philip Jonsson

Lärare Ma/Sv, handledare 8.4

philip.jonsson@kunskapsskolan.se

Christine Kelland

Lärare SVA, En

Maria Larsson

Lärare So, förstelärare, handledare 7.2

Arbetslagsledare Åk 7

maria.larsson@kunskapsskolan.se

Anna Lindberg

Lärare Sv/Ma, handledare 8.3

anna.lindberg@kunskapsskolan.se

Frida Lindstedt

Lärare Ma, handledare 9.4

frida.lindstedt@kunskapsskolan.se

Aisse Marena

Lärare Fr/En, ämneslagsledare En, handledare 7.4

aisse.marena@kunskapsskolan.se

Niklas Paulsson

Lärare Ma/No

IT-ansvarig

niklas.paulsson@kunskapsskolan.se

Emil Sjöö

Lärare Sv/So, ämneslagsledare SO, handledare 7.3

Emil.sjoo@kunskapsskolan.se

Monica Stolpe

Lärare Mu, förstelärare, handledare 6.1

Arbetslagsledare Åk 6, Trygghetsteam

monica.stolpe@kunskapsskolan.se

José Ventoso

Lärare Sp, ämneslagsledare moderna språk

jose.ventoso@kunskapsskolan.se

Rikke Westerberg

Lärare Sl

rikke.westerberg@kunskapsskolan.se

Johan Wiberg

Lärare Ma/No, ämneslagsledare Ma, handledare 6.2

johan.wiberg@kunskapsskolan.se

Emma Winberg

Lärare So/En handledare 6.4

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.