Ansök
Om oss

Medarbetare

Madeleine Nilsson

Kurator

Elevhälsa,Trygghetsteam

08-510 084 44

madeleine.nilsson@kunskapsskolan.se

Tommy Sandström

Specialpedagog

tommy.sandstrom@kunskapsskolan.se

Martin Blomgren Sköld

Elevcoach

Trygghetsteam

martin.blomgren-skold@kunskapsskolan.se

Ellinor Hedlund

Kök/Café

Carolina Kaustinen

Speciallärare

Föräldraledig

carolina.kaustinen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Niklas Bergström

Lärare Sv, handledare 7.2

Trygghetsteam

niklas.bergstrom@kunskapsskolan.se

Henrik Björkman

Lärare So,Tf. rektor, förstelärare, handledare 7.1

Arbetslagsledare Åk 7

henrik.bjorkman@kunskapsskolan.se

Valentina Brodin

Lärare Bild, handledare 8.4

valentina.brodin@kunskapsskolan.se

Ronny Fagernäs

Lärare En, handledare 7:3

ronny.fagernas@kunskapsskolan.se

Benoit Geers

Lärare Fr

benoit.geers@kunskapsskolan.se

Martin Hofling

Lärare Id, handledare 6:1

martin.hofling@kunskapsskolan.se

Markus Holgersson

Lärare Ma/No

markus.holgersson@kunskapsskolan.se

Silvana Ivetic

Lärare Tyska

silvana.ivetic@kunskapsskolan.se

Marie Johansson

Lärare Ma/No, handledare 6.2

Arbetslagsledare Åk 6

marie.johansson@kunskapsskolan.se

Mari Jonasson

Lärare Sv/SvA, handledare 8.3

Trygghetsteam

mari.jonasson@kunskapsskolan.se

Anders Jonsson

Lärare Ma/No

andersjonsson@kunskapsskolan.se

Lise Kirkegaard

Lärare En

lise.kirkegaard@kunskapsskolan.se

Maria Larsson

Lärare So, handledare 9.2

Arbetslagsledare Åk 9

maria.larsson@kunskapsskolan.se

Frida Lindstedt

Lärare Ma, handledare 7.4

frida.lindstedt@kunskapsskolan.se

Emelie Palmertz

Lärare Ma/no,handledare 9.1

emelie.palmertz@kunskapsskolan.se

Olof Petersson

Lärare Ma/No, handledare 9.4

olof.petersson@kunskapsskolan.se

Markus Röjerdal

Lärare En

markus.rojerdal@kunskapsskolan.se

Emil Sjöö

Lärare Sv/So,handledare 9.3

Trygghetsteam

Emil.sjoo@kunskapsskolan.se

Monica Stolpe

Lärare Mu, Tf. rektor, förstelärare, handledare 8.1

Arbetslagsledare Åk 8, Trygghetsteam

monica.stolpe@kunskapsskolan.se

José Ventoso

Lärare Spanska

jose.ventoso@kunskapsskolan.se

Rikke Westerberg

Lärare Slöjd, handledare 8.4

rikke.westerberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.