Ansök
Om oss

Medarbetare

Hulda Emilsdottir

Skolsköterska

08-506 914 93

hulda.emilsdottir@kunskapsskolan.se

Nina Alsenfelt Pamp

Specialpedagog

nina.alsenfeltpamp@kunskapsskolan.se

Elisabeth Svensson

Specialpedagog

elisabeth.svensson@kunskapsskolan.se

Sandra Bergman

Skolkurator

0733 91 15 06

sandra.bergman@kunskapsskolan.se

Nils Birath

Elevresurs

nils.birath@kunskapsskolan.se

Joachim Johansson

Fritidsledare/Vaktmästare

0733-14 08 40

joachim.johansson@kunskapsskolan.se

Aksin Kartal

Elevresurs

aksin.kartal@kunskapsskolan.se

Rickard Persson

Vaktmästare

0733-17 34 75

rickard.persson@kunskapsskolan.se

Lill Roos

Skolvärdinna, Caféansvarig

lill.roos@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Ayah Abuawad

Lärare Basgruppshandledare 9.5

Matematik

ayah.abuawad@kunskapsskolan.se

Fredrik Andersson

Lärare Basgruppshandledare 9.2

SO

fredrik.andersson@kunskapsskolan.se

Miriam Andersson

Lärare Spanska

miriam.andersson@kunskapsskolan.se

Rebecca Andersson

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Matematik

rebecca.andersson@kunskapsskolan.se

Yvonne Andersson

Lärare Basgruppshandledare 7.5

Engelska, Svenska

yvonne.andersson@kunskapsskolan.se

Johan Dahlberg

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Musik

johan.dahlberg.001@kunskapsskolan.se

Pascale Durand

Lärare Franska

pascale.durand@kunskapsskolan.se

Karoline Egard Malmberg

Lärare Basgruppshandledare 9.1

Förstelärare, Tyska

karoline.egardmalmberg@kunskapsskolan.se

Max Falkman

Lärare Idrott och hälsa

åk 4-7

max.falkman@kunskapsskolan.se

Wiveca Gullberg

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Hem- & konsumentkunskap, SVA

wiveca.gullberg@kunskapsskolan.se

Linda Hellvärn

Lärare Basgruppshandledare 8.1

SO

linda.hellvarn@kunskapsskolan.se

Annika Holmström

Lärare Basgruppshandledare 8.4

Textilslöjd

annika.holmstrom@kunskapsskolan.se

Carolina Ingeson

Lärare Basgruppshandledare 7.3

Matematik

carolina.ingeson@kunskapsskolan.se

Camilla Jacobsson

Lärare Basgruppshandledare 6.2

SO, Engelska

camilla.jacobsson@kunskapsskolan.se

Marie Jakobsson

Lärare Basgruppshandledare 4.1

SO, Svenska

marie.jakobsson@kunskapsskolan.se

Agnes Johansson

Lärare Basgruppshandledare 8.3

NO

agnes.johansson@kunskapsskolan.se

Christoffer Johansson

Lärare Trä- och metallslöjd samt IT-ansvarig

christoffer.johansson@kunskapsskolan.se

Johanna Juhlin

Lärare Matematik

johanna.juhlin@kunskapsskolan.se

Maria Meincke

Lärare Basgruppshandledare 8.4

Idrott & hälsa, engelska åk 7-9

maria.meincke@kunskapsskolan.se

Angelica Märling

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Idrott och svenska åk 7-9

angelica.marling@kunskapsskolan.se

Niklas Olniansky

Lärare Basgruppshandledare 7.4

SO

nikolaj.olniansky@kunskapsskolan.se

Jenny Olsson

Lärare Basgruppshandledare 5.1

Matematik, NO, teknik

jenny.olsson@kunskapsskolan.se

Rickard Omfors

Lärare Basgruppshandledare 6.1

Matematik, NO, teknik

rickard.omfors@kunskapsskolan.se

Jonas Ståleker

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Engelska

jonas.staleker.se

Karin Svensson

Lärare Basgruppshandledare 9.4

Förstelärare, NO

karinl.svensson@kunskapsskolan.se

Julie Tangvik

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Bild och form

julie.tangvik@kunskapsskolan.se

Jonas Vijk

Lärare Basgruppshandledare 7.2

Förstelärare, NO

jonas.a.vijk@kunskapsskolan.se

Sara Warrant

Lärare Basgruppshandledare 8.3

Matematik

sara.warrant@kunskapsskolan.se

Tobias Wendt

Lärare Basgruppshandledare 8.5

Svenska, engelska

tobias.wendt@kunskapsskolan.se

Julia Österlin

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Svenska, SO, Engelska

julia.landaeus@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.