Ansök
Om oss

Medarbetare

Hulda Emilsdottir

Skolsköterska

08-506 914 93

hulda.emilsdottir@kunskapsskolan.se

Madeleine Andersson

SYV

madeleine.andersson@kunskapsskolan.se

Lena Hörnfeldt

Specialpedagog

lena.hornfeldt@kunskapsskolan.se

Elisabeth Svensson

Specialpedagog

elisabeth.svensson@kunskapsskolan.se

Sandra Bergman

Socialpedagog

sandra.bergman@kunskapsskolan.se

Ivan Cavar

Elevresurs, Kunskapsklubben

ivan.cavar@kunskapsskolan.se

Joachim Johansson

Vaktmästare/Fritidsledare

0733-14 08 40

joachim.johansson@kunskapsskolan.se

Daniel Norrby

Elevresurs

daniel.norrby@kunskapsskolan.se

Rickard Persson

Vaktmästare

0733-17 34 75

rickard.persson@kunskapsskolan.se

Lill Roos

Skolvärdinna, Caféansvarig

lill.roos@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Ayah Abuawad

Lärare Basgruppshandledare 7.5

Matematik

ayah.abuawad@kunskapsskolan.se

Fredrik Andersson

Lärare Basgruppshandledare 7.2

SO

fredrik.andersson@kunskapsskolan.se

Yvonne Andersson

Lärare Basgruppshandledare 8.5

Svenska

yvonne.andersson@kunskapsskolan.se

Marko Chukman

Lärare Basgruppshandledare 8.3

Matematik

marko.chukman@kunskapsskolan.se

Lotta Dahl Petersson

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Hem- och konsumentkunskap

charlotta.dahl.petersson@kunskapsskolan.se

Johan Dahlberg

Lärare Musik

johan.dahlberg.001@kunskapsskolan.se

Karoline Egard Malmberg

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Svenska

karoline.egardmalmberg@kunskapsskolan.se

Beatriz Granda

Lärare Spanska

beatriz.granda@kunskapsskolan.se

Linda Hellvärn

Lärare Basgruppshandledare 9.2

SO

linda.hellvarn@kunskapsskolan.se

Annika Holmström

Lärare Basgruppshandledare 8.3

Textilslöjd

annika.holmstrom@kunskapsskolan.se

Marie Håkansson

Lärare Basgruppshandledare 4.1

Ma, NO, Teknik

marie.hakansson@kunskapsskolan.se

Camilla Jacobsson

Lärare Basgruppshandledare 4.2

SO, Engelska

camilla.jacobsson@kunskapsskolan.se

Marie Jakobsson

Lärare Basgruppshandledare 5.1

SO, Svenska

Marie.Jakobsson@kunskapsskolan.se

Christoffer Johansson

Lärare Trä- och metallslöjd samt IT-ansvarig

christoffer.johansson@kunskapsskolan.se

Johanna Juhlin

Lärare Matematik

johanna.juhlin@kunskapsskolan.se

Lina Larsson

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Svenska, Engelska, SO

lina.larsson@kunskapsskolan.se

Jenny Levin

Lärare

Matematik

jenny.levin@kunskapsskolan.se

Sofie Lind

Lärare Basgruppshandledare 9.4

Engelska

sofie.lind@kunskapsskolan.se

Annica Magnusson

Lärare

Tyska, Engelska, Förstelärare

annica.magnusson@kunskapsskolan.se

Angelica Märling

Lärare

Idrott åk 7-9

angelica.marling@kunskapsskolan.se

Niklas Olniansky

Lärare Basgruppshandledare 8.2

SO

nikolaj.olniansky@kunskapsskolan.se

Julia Olsson

Lärare Idrott åk 4-6

julia.olsson@kunskapsskolan.se

Ylva Persson

Lärare Basgruppshandledare 6.1

Matematik, Teknik, NO

ylva.persson@kunskapsskolan.se

Sanna Sender

Lärare Basgruppshandledare 9.1

NO

susanna.sender@kunskapsskolan.se

Nina Strömberg

Lärare Basgruppshandledare 8.4

NO

nina.stromberg@kunskapsskolan.se

Jonas Ståleker

Lärare Basgruppshandledare 8.1

Engelska

jonas.ståleker@kunskapsskolan.se

Karin Svensson

Lärare Basgruppshandledare 7.4

Förstelärare, NO

karinl.svensson@kunskapsskolan.se

Julie Tangvik

Lärare Bild och form

julie.tangvik@kunskapsskolan.se

Jonas Vijk

Lärare Basgruppshandledare 7.3

Förstelärare, Matematik

jonas.a.vijk@kunskapsskolan.se

Sara Warrant

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Matematik

sara.warrant@kunskapsskolan.se

Tobias Wendt

Lärare Basgruppshandledare 9.5

Svenska

tobias.wendt@kunskapsskolan.se

Isabelle Örnberg

Lärare Franska

isabelle.ornberg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.