Ansök
Om oss

Medarbetare

Ingrid Edvall

Skolsköterska

08-50691493

ingrid.edvall@kunskapsskolan.se

Nina Alsenfelt Pamp

Specialpedagog

nina.alsenfeltpamp@kunskapsskolan.se

Elisabeth Svensson

Specialpedagog

elisabeth.svensson@kunskapsskolan.se

Sandra Bergman

Skolkurator

0733 91 15 06

sandra.bergman@kunskapsskolan.se

Nils Birath

Elevresurs

nils.birath@kunskapsskolan.se

Joachim Johansson

Fritidsledare/Vaktmästare

0733-14 08 40

joachim.johansson@kunskapsskolan.se

Rickard Persson

Vaktmästare

0733-17 34 75

rickard.persson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Elvin Ali

Lärare Basgruppshandledare 8.1

Idrott och Hälsa åk 8-9

elvin.ali@kunskapsskolan.se

Murtadha Alkefagy

Lärare Engelska åk 8

murtadha.alkefagi@kunskapsskolan.se

Fredrik Andersson

Lärare Basgruppshandledare 7.2

SO

fredrik.andersson@kunskapsskolan.se

Rebecca Andersson

Lärare

rebecca.andersson@kunskapsskolan.se

Yvonne Andersson

Lärare Basgruppshandledare 8.5

Engelska, Svenska

yvonne.andersson@kunskapsskolan.se

Jessica Björk

Lärare Basgruppshandledare 8.3

NO, Tk

jessica.bjork@kunskapsskolan.se

Johan Dahlberg

Lärare Basgruppshandledare 7.3

Musik

johan.dahlberg.001@kunskapsskolan.se

Codruta Damian

Lärare Basgruppshandledare 7.5

Matematik

codruta.damian@kunskapsskolan.se

Amanda Danhov

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Svenska

amanda.danhov@kunskapsskolan.se

Pascale Durand

Lärare Franska

pascale.durand@kunskapsskolan.se

Karoline Egard Malmberg

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Förstelärare, Tyska

karoline.egardmalmberg@kunskapsskolan.se

Max Falkman

Lärare Idrott och hälsa

åk 4-7

max.falkman@kunskapsskolan.se

Wiveca Gullberg

Lärare Basgruppshandledare 9.2

Hem- & konsumentkunskap, SVA

wiveca.gullberg@kunskapsskolan.se

Ahmed Haidar

Lärare Basgruppshandledare 5.1

Svenska, SO, SVA

ahmed.haidar@kunskapsskolan.se

Linda Hellvärn

Lärare Basgruppshandledare 9.1

Förstelärare, SO

linda.hellvarn@kunskapsskolan.se

Annika Holmström

Lärare Basgruppshandledare 9.4

Textilslöjd

annika.holmstrom@kunskapsskolan.se

Camilla Jacobsson

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Förstelärare, SO, Engelska

camilla.jacobsson@kunskapsskolan.se

Agnes Johansson

Lärare Basgruppshandledare 9.3

NO

agnes.johansson@kunskapsskolan.se

Christoffer Johansson

Lärare Trä- och metallslöjd samt IT-ansvarig

christoffer.johansson@kunskapsskolan.se

Johanna Juhlin

Lärare Matematik

johanna.juhlin@kunskapsskolan.se

Maria Meincke

Lärare Basgruppshandledare 9.4

Engelska åk 7 och 9

maria.meincke@kunskapsskolan.se

Angelica Märling

Lärare

angelica.marling@kunskapsskolan.se

Niklas Olniansky

Lärare Basgruppshandledare 8.4

SO

nikolaj.olniansky@kunskapsskolan.se

Jenny Olsson

Lärare Basgruppshandledare 6.1

SO, svenska, engelska

jenny.olsson@kunskapsskolan.se

Rickard Omfors

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Matematik, NO, teknik

rickard.omfors@kunskapsskolan.se

Jonas Ståleker

Lärare Engelska åk 7

jonas.staleker.se

Filip Svensson

Lärare Basgruppshandledare 9.5

Matematik

filip.svensson@kunskapsskolan.se

Karin Svensson

Lärare Basgruppshandledare 7.4

Förstelärare, NO

karinl.svensson@kunskapsskolan.se

Julie Tangvik

Lärare Basgruppshandledare 8.1

Bild och form

julie.tangvik@kunskapsskolan.se

Julia Tapia

Lärare Spanska

julia.tapia@kunskapsskolan.se

Jonas Vijk

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Förstelärare, matematik

jonas.a.vijk@kunskapsskolan.se

Tobias Wendt

Lärare Tjänstledig HT22 och VT23

Svenska, engelska

tobias.wendt@kunskapsskolan.se

Margaretha Åberg

Lärare Basgruppshandledare 4.1

Matematik, NO

margaretha.aberg@kunskapsskolan.se

Julia Österlin

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Matematik, NO, teknik, engelska

julia.osterlin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.