Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Hillefors

Biträdande rektor

08-506 913 01

sara.hillefors@kunskapsskolan.se

Felicia Lingedal

Koordinator

Lingedal

0733-17 34 40

felicia.lingedal@kunskapsskolan.se

Moa Mårtensson

Specialpedagog

Förstelärare

0733-20 82 72

moa.martensson@kunskapsskolan.se

Shahpoor Mohammed

Skolmålsbiträde

08-506 913 05

shahpoor.mohammed@kunskapsskolan.se

Åsa Andersson

Kök & café

08-506 913 05

asa.andersson2@kunskapsskolan.se

Ibrahim Khalil

Receptionist/elevresurs

0733-17 34 40

ibrahim.khalil@kunskapsskolan.se

Johan Söderberg

Vaktmästare

johan.a.soderberg@kunskapsskolan.se

Josefine Wreile

Elevassistent

josefine.wreile@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Agneta Moquist

Lärare

agneta.moquis@kunskapsskolan.se

Lolita Aguado

Lärare

lolita.aguado@kunskapsskolan.se

Jasmine Andersson

Lärare

jasmine.andersson@kunskapsskolan.se

Christina Becerra

Lärare

christina.becerra@kunskapsskolan.se

Love Berzell

Lärare

love.berzell@kunskapsskolan.se

Martin Cornelius

Lärare Förstelärare

Föräldraledig

martin.cornelius@kunskapsskolan.se

Micaela Fernandez

Lärare

micaela.fernandez@kunskapsskolan.se

Johanna Gullsved

Lärare

johanna.gullsved@kunskapsskolan.se

Mattias Gustafson

Lärare Förstelärare

mattias.gustafson@kunskapsskolan.se

Carina Hellgren

Lärare

carina.hellgren@kunskapsskolan.se

Andreas Johansson

Lärare

andreas.johansson@kunskapsskolan.se

Filip Kumlin

Lärare

filip.kumlin@kunskapsskolan.se

SungMin Lee

Lärare

sungmin.lee@kunskapsskolan.se

Clara Lindqvist

Lärare

clara.lindqvist@kunskapsskolan.se

Björn Lodmark

Lärare

bjorn.lodmark@kunskapsskolan.se

Emma Nilsson

Lärare

emma.nilsson@kunskapsskolan.se

Jesper Nyberg

Lärare

jesper.nyberg@kunskapsskolan.se

Seval Orhan Bahsi

Lärare

seval.orhan.bahsi@kunskapsskolan.se

Olga Rios Aybar

Lärare

Olga.RiosAybar@kunskapsskolan.se

Nicklas Román

Lärare

nicklas.roman@kunskapsskolan.se

Jonas Schyberg

Lärare

jonas.schyberg@kunskapsskolan.se

Jenny Sedelius

Lärare

jenny.sedelius@kunskapsskolan.se

Sara Silfversten

Lärare

sara.silfversten@kunskapsskolan.se

Annika Stenman

Lärare

annika.stenman@kunskapsskolan.se

Sebastian Storm

Lärare

Föräldraledig

sebastian.storm@kunskapsskolan.se

Anton Svensson

Lärare

anton.svensson@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Sebastian Wurtz

Lärare

Föräldraledig

sebastian.wurtz@kunskapsskolan.se

Cecilia Wågström

Lärare

cecilia.wagstrom@kunskapsskolan.se

Joachim Öhlin

Lärare

Joachim.Ohlin@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.