Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Hillefors

Biträdande rektor

08-506 913 01

sara.hillefors@kunskapsskolan.se

Carolina Larsson

Koordinator

073-317 34 40

carolina.larsson@kunskapsskolan.se

Moa Mårtensson

Specialpedagog

Förstelärare

0733-20 82 72

moa.martensson@kunskapsskolan.se

Helene Mellanmyr

Skolmålsbiträde

helene.mellanmyr@kunskapsskolan.se

Michel Andersson

Vaktmästare

michel.andersson@kunskapsskolan.se

Åsa Andersson

Kök & café

08-506 913 05

asa.andersson2@kunskapsskolan.se

Ibrahim Khalil

Elevassistent

ibrahim.khalil@kunskapsskolan.se

Josefine Wreile

Elevassistent

josefine.wreile@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Lolita Aguado

Lärare

lolita.aguado@kunskapsskolan.se

Jasmine Andersson

Lärare

jasmine.andersson@kunskapsskolan.se

Love Berzell

Lärare

love.berzell@kunskapsskolan.se

Martin Cornelius

Lärare Förstelärare

martin.cornelius@kunskapsskolan.se

Tiina Fjordell

Lärare

tiina.fjordell@kunskapsskolan.se

Mattias Gustafson

Lärare Förstelärare

mattias.gustafson@kunskapsskolan.se

Carina Hellgren

Lärare

carina.hellgren@kunskapsskolan.se

Johan Holmström

Lärare

johan.holmstrom@kunskapsskolan.se

Mariella Håkansson

Lärare

mariella.hakansson@kunskapsskolan.se

Andreas Johansson

Lärare

andreas.johansson@kunskapsskolan.se

Filip Kumlin

Lärare

filip.kumlin@kunskapsskolan.se

SungMin Lee

Lärare

sungmin.lee@kunskapsskolan.se

Annika Lindberg

Lärare

annika.lindberg@kunskapsskolan.se

Björn Lodmark

Lärare

bjorn.lodmark@kunskapsskolan.se

Avanthi Mendis Bandaranayake

Lärare

avanthi.mendisbandaranayake@kunskapsskolan.se

Martin Monnakgotla Svensson

Lärare

martin.monnakgotlasvensson@kunskapsskolan.se

Patrik Norberg

Lärare

patrik.norberg@kunskapsskolan.se

Seval Orhan Bahsi

Lärare

seval.orhan.bahsi@kunskapsskolan.se

Olga Rios Aybar

Lärare

Olga.RiosAybar@kunskapsskolan.se

Patrik Rowinski

Lärare

patrik.rowinski@kunskapsskolan.se

Jonas Schyberg

Lärare

jonas.schyberg@kunskapsskolan.se

Jenny Sedelius

Lärare

jenny.sedelius@kunskapsskolan.se

Annika Stenman

Lärare

annika.stenman@kunskapsskolan.se

Anton Svensson

Lärare

anton.svensson@kunskapsskolan.se

Jenny Södrén

Lärare

jenny.sodren@kunskapsskolan.se

Rasmus Vamos

Lärare

rasmus.vamos@kunskapsskolan.se

Sebastian Wurtz

Lärare

sebastian.wurtz@kunskapsskolan.se

Cecilia Wågström

Lärare

cecilia.wagstrom@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.