Ansök
Om oss

Medarbetare

Olle Karlsson

Skolsköterska

08-510 08 168

olle.karlsson@kunskapsskolan.se

Mikael Åkerman

Specialpedagog

0733-137 129

mikael.akerman@kunskapsskolan.se

Adem Dresevic

Skolresurs

adem.dresevic@kunskapsskolan.se

Mikaela Hincks

Bibliotekarie

mikaela.hincks@kunskapsskolan.se

Jenny Holmgren Ejderfelt

Studie-och yrkesvägledare

jenny.holmgrenejderfelt@kunskapsskolan.se

Emil Nyholm

Skolresurs

Kunskapsklubben

0733-17 34 67

emil.nyholm@kunskapsskolan.se

Perry Rasmussen

Vaktmästare/it-ansvarig

0733-01 37 04

perry.rasmussen@kunskapsskolan.se

Katharina Tonberg Edling

Elevcoach

katharina.tonberg@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Marcus Broberg

Lärare

marcus.broberg@kunskapsskolan.se

Caroline Åhrman

Lärare

caroline.ahrman@kunskapsskolan.se

Caroline Alsenholt

Lärare

Kunskapsklubben

0733-17 34 67

caroline.alsenholt@kunskapsskolan.se

Anton Andersson

Lärare

anton.andersson@kunskapsskolan.se

Hanna Bendz

Lärare

hanna.bendz@kunskapsskolan.se

Björn Bertilsson

Lärare

bjorn.bertilsson@kunskapsskolan.se

Oscar Bringefalk

Lärare

oscar.bringefalk@kunskapsskolan.se

Linda Bryntesson

Lärare

Förstelärare

linda.bryntesson@kunskapsskolan.se

Max Ekerstam

Lärare

max.ekerstam@kunskapsskolan.se

Joel Eriksson

Lärare

joel.eriksson@kunskapsskolan.se

Simon Fagerlund

Lärare

Ombud Lärarnas Riksförbund

simon.fagerlund@kunskapsskolan.se

Johanna Fjellander

Lärare

johanna.fjellander@kunskapsskolan.se

Sandra Fors Bichsel

Lärare

Förstelärare

sandra.forsbichsel@kunskapsskolan.se

Kalle Haikonen

Lärare

kalle.haikonen@kunskapsskolan.se

Malin Hammarstöm

Lärare

Skyddsombud

malin.hammarstrom@kunskapsskolan.se

Victoria Hellström

Lärare

victoria.hellstrom@kunskapsskolan.se

Per Kivijärvi

Lärare

per.kivijarvi@kunskapsskolan.se

Anna Lundström

Lärare Förstelärare

Ombud Lärarförbundet

anna.lundstrom@kunskapsskolan.se

Måns Magnusson

Lärare

Förstelärare

mans.magnusson@kunskapsskolan.se

Charlotte Mattsson

Lärare

charlotte.mattsson@kunskapsskolan.se

Antonio Murano

Lärare

antonio.murano@kunskapsskolan.se

Antonio Pasquariello

Lärare

antonio.pasquariello@kunskapsskolan.se

Sanar Saeed

Lärare

Föräldraledig

sanar.saeed@kunskapsskolan.se

Stina Samuelsson

Lärare

Stina.Samuelsson@kunskapsskolan.se

Jenny Simeonidis

Lärare

jenny.simeonidis@kunskapsskolan.se

Per Sporrong

Lärare

per.sporrong@kunskapsskolan.se

Anna Svensk

Lärare

anna.svensk@kunskapsskolan.se

Andreas Sylve

Lärare

andreas.sylve@kunskapsskolan.se

Jeanette Thögesen Mattsson

Lärare

jeanette.thogesenmattsson@kunskapsskolan.se

Anton Torstensson

Lärare

anton.a.torstensson@kunskapsskolan.se

Helena Törnblom

Lärare

Förstelärare

helena.tornblom@kunskapsskolan.se

Anders Wallman

Lärare

Föräldraledig

anders.wallman@kunskapsskolan.se

Mirja Wangberg

Lärare

mirja.wangberg@kunskapsskolan.se

Zakarias Wennerström

Lärare

zakarias.wennerstrom@kunskapsskolan.se

Elin Westlund

Lärare

elin.westlund@kunskapsskolan.se

Jennie Zetterberg

Lärare

jennie.zetterberg@kunskapsskolan.se

Mattias Ågren

Lärare

Förstelärare

mattias.agren@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.