Ansök
Om oss

Medarbetare

Olle Karlsson

Skolsköterska

08-510 08 168

olle.karlsson@kunskapsskolan.se

Katharina Tonberg Edling

Kurator

0767-797699

katharina.tonberg@kunskapsskolan.se

Elin Vindelbeck

Kurator

Föräldraledig

0767-797 699

elin.anostam@kunskapsskolan.se

Mikael Åkerman

Specialpedagog

0733-137 129

mikael.akerman@kunskapsskolan.se

Adem Dresevic

Skolresurs

adem.dresevic@kunskapsskolan.se

Fredrik Hallström

Skolresurs

fredrik.hallstrom@kunskapsskolan.se

Jenny Holmgren Ejderfelt

Lärare/Studie-och yrkesvägledare

Förstelärare

Jenny.Ejderfelt@kunskapsskolan.se

Elisabeth Nacsa

Bibliotekarie

elisabeth.nacsa@kunskapsskolan.se

Perry Rasmussen

Vaktmästare/it-ansvarig

perry.rasmussen@kunskapsskolan.se

Mirja Wangberg

Kunskapsklubben

mirja.wangberg@kunskapsskolan.se

Frida Östman

Resurs spec

frida.ostman@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Marcus Broberg

Lärare

marcus.broberg@kunskapsskolan.se

Caroline Åhrman

Lärare

caroline.ahrman@kunskapsskolan.se

Caroline Alsenholt

Lärare

Föräldraledig

Caroline.Alsenholt@kunskapsskolan.se

Anton Andersson

Lärare

anton.andersson@kunskapsskolan.se

Håkan Berg

Lärare

hakan.berg@kunskapsskolan.se

Björn Bertilsson

Lärare

bjorn.bertilsson@kunskapsskolan.se

Linda Bryntesson

Lärare

Förstelärare

linda.bryntesson@kunskapsskolan.se

Max Ekerstam

Lärare

Max.Ekerstam@kunskapsskolan.se

Joel Eriksson

Lärare

joel.eriksson@kunskapsskolan.se

Simon Fagerlund

Lärare

simon.fagerlund@kunskapsskolan.se

Johanna Fjellander

Lärare

johanna.fjellander@kunskapsskolan.se

Sandra Fors Bichsel

Lärare

Förstelärare

Sandra.ForsBichsel@kunskapsskolan.se

Lovisa Gardell

Lärare

lovisa.gardell@kunskapsskolan.se

Kalle Haikonen

Lärare

kalle.haikonen@kunskapsskolan.se

Malin Hammarstöm

Lärare

malin.hammarstrom@kunskapsskolan.se

Victoria Hellström

Lärare

victoria.hellstrom@kunskapsskolan.se

Sandra Lundberg

Lärare

sandra.lundberg@kunskapsskolan.se

Anna Lundström

Lärare

anna.lundstrom@kunskapsskolan.se

Måns Magnusson

Lärare

Förstelärare

Mans.Magnusson@kunskapsskolan.se

Charlotte Mattsson

Lärare

charlotte.mattsson@kunskapsskolan.se

Antonio Murano

Lärare

antonio.murano@kunskapsskolan.se

Antonio Pasquariello

Lärare

Föräldraledig

antonio.pasquariello@kunskapsskolan.se

Emma Reinholtz

Lärare

Förstelärare

emma.zetterman@kunskapsskolan.se

Stina Samuelsson

Lärare

Stina.Samuelsson@kunskapsskolan.se

Jenny Simeonidis

Lärare

jenny.simeonidis@kunskapsskolan.se

Per Sporrong

Lärare

per.sporrong@kunskapsskolan.se

Fia Sundnäs

Lärare

Föräldraledig

fia.sundnas@kunskapsskolan.se

Anna Svensk

Lärare

anna.svensk@kunskapsskolan.se

Anton Torstensson

Lärare

anton.a.torstensson@kunskapsskolan.se

Helena Törnblom

Lärare

Förstelärare

helena.tornblom@kunskapsskolan.se

Anna Törnqvist

Lärare

anna.tornqvist@kunskapsskolan.se

Martina Wallin

Lärare

martina.wallin@kunskapsskolan.se

Anders Wallman

Lärare

anders.wallman@kunskapsskolan.se

Samuel Wejryd

Lärare

samuel.wejryd@kunskapsskolan.se

Jennie Zetterberg

Lärare

jennie.zetterberg@kunskapsskolan.se

Mattias Ågren

Lärare

mattias.agren@kunskapsskolan.se

Anita Östling

Lärare

anita.ostling@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.