Ansök
Om oss

Medarbetare

Inessa Schiappacase

Skolsköterska

Måndag-tisdag samt torsdag

073-3400839

inessa.schiappacase@kunskapsskolan.se

Iman Feili

Mat & café

Iman.Feili@kunskapsskolan.se

Marcus Hugosson

Fritidspedagog

marcus.hugosson@kunskapsskolan.se

Linda Jonasson Nordquist

Resurs

linda.jonasson@kunskapsskolan.se

Carina Norrsjö

Mat & café

073-3014397

carina.norrsjo@kunskapsskolan.se

Linda Palevik

Elevassistent

linda.palevik@kunskapsskolan.se

Christoffer Stålbrand

Mat & café - vaktmästare

christoffer.stalbrand@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Astrid Ahnlund

Lärare 8.2

astrid.ahnlund@kunskapsskolan.se

Björn Andersson

Lärare 9.4

Förstelärare

bjorn.a.andersson@kunskapsskolan.se

Liselotte Andersson

Lärare 9.3

Arbetslagsledare

liselotte.andersson@kunskapsskolan.se

Helena Appelros

Lärare

helena.appelros@kunskapsskolan.se

Olga Barraza López

Lärare 7.4

olga.barraza.lopez@kunskapsskolan.se

Ismail Bayrak

Lärare 5.2

ismail.bayrak@kunskapsskolan.se

Nicole Björkholm

Lärare 6.2

nicole.bjorkholm@kunskapsskolan.se

Jessica Bygdén

Lärare

Förstelärare

jessica.bygden@kunskapsskolan.se

Joakim Camming

Lärare 8.4

joakim.camming@kunskapsskolan.se

Cecilia Elander

Lärare 9.5

Förstelärare

Cecilia.Elander@kunskapsskolan.se

Ylva Emanuelsson

Lärare 8.1

Arbetslagsledare

ylva.emanuelsson@kunskapsskolan.se

Helena Erdsjö

Lärare 7.5

helena.erdsjo@kunskapsskolan.se

Elin Genneby

Lärare 7.3

elin.genneby@kunskapsskolan.se

Emma Gunnarsson

Lärare 4.1

emma.gunnarsson@kunskapsskolan.se

Olivia Jansson

Lärare

olivia.jansson@kunskapsskolan.se

Maria Karlsson

Lärare

maria.karlsson@kunskapsskolan.se

Tiina Kastelli

Lärare 7.1

Tiina.Kastelli@kunskapsskolan.se

Ulrika Kårehed Wester

Lärare

ulrika.karehedwester@kunskapsskolan.se

Gitte Lanehed

Lärare 7.4

Arbetslagsledare

gitte.lanehed@kunskapsskolan.se

Malin Larsson

Lärare 8.3

malin.larsson@kunskapsskolan.se

Pontus Larsson

Lärare 9.2

pontus.larsson@kunskapsskolan.se

Isabelle Lindholm

Lärare 8.3

isabelle.lindholm@kunskapsskolan.se

Helene Otterberg

Lärare 9.1

helene.otterberg@kunskapsskolan.se

Paulina Parkatti

Lärare 5.1

paulina.parkatti@kunskapsskolan.se

Susanne Persson

Lärare 5.3

Arbetslagsledare

susanne.persson@kunskapsskolan.se

Lena Pettersson

Lärare 6.1

lena.a.pettersson@kunskapsskolan.se

Camilla Roos

Lärare 4.3

camilla.roos@kunskapsskolan.se

Mattias Spennare

Lärare

mattias.spennare@kunskapsskolan.se

Suzanne Stenvall

Lärare 8.5

Arbetslagsledare, förstelärare

suzanne.stenvall@kunskapsskolan.se

Sara Wallén

Lärare 7.2

Förstelärare

sara.wallen@kunskapsskolan.se

Johannes Winbladh

Lärare

johannes.winbladh@kunskapsskolan.se

Adam Åkerlund

Lärare 6.3

adam.akerlund@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.