Ansök
Om oss

Medarbetare

Inessa Schiappacase

Skolsköterska

Måndag-tisdag samt torsdag

08-50691347

inessa.schiappacase@kunskapsskolan.se

Johan Thelander

SYV

johan.thelander@kunskapsskolan.se

Jennie Lundin

Specialpedagog

073-3724784

jennie.lundin@kunskapsskolan.se

Carina Norrsjö

Skolmålsbiträde

08-50691333

carina.norrsjo@kunskapsskolan.se

Iman Feili

Matansvarig

08-50691333

Iman.Feili@kunskapsskolan.se

Marcus Hugosson

Fritidspedagog

marcus.hugosson@kunskapsskolan.se

Linda Jonasson Nordquist

Resurs

linda.jonasson@kunskapsskolan.se

Linda Palevik

Elevassistent

linda.palevik@kunskapsskolan.se

Sofi Sorvoja Sigge

Elevassistent

sofi.sorvoja.sigge@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Astrid Ahnlund

Lärare 7.2

astrid.ahnlund@kunskapsskolan.se

Björn Andersson

Lärare 8.4

bjorn.a.andersson@kunskapsskolan.se

Liselotte Andersson

Lärare 8.3

Arbetslagsledare

liselotte.andersson@kunskapsskolan.se

Helena Appelros

Lärare

helena.appelros@kunskapsskolan.se

Olga Barraza López

Lärare 7.4

olga.barraza.lopez@kunskapsskolan.se

Ismail Bayrak

Lärare 6.4

ismail.bayrak@kunskapsskolan.se

Jessica Bygdén

Lärare

Förstelärare

jessica.bygden@kunskapsskolan.se

Joakim Camming

Lärare 7.4

joakim.camming@kunskapsskolan.se

Cecilia Elander

Lärare 8.5

Förstelärare

Cecilia.Elander@kunskapsskolan.se

Ylva Emanuelsson

Lärare 9.2

Arbetslagsledare

ylva.emanuelsson@kunskapsskolan.se

Helena Erdsjö

Lärare 9.3

helena.erdsjo@kunskapsskolan.se

Daniel From

Lärare 6.3

daniel.from@kunskapsskolan.se

Elin Genneby

Lärare 9.1

elin.genneby@kunskapsskolan.se

Emma Gunnarsson

Lärare 6.5

emma.gunnarsson@kunskapsskolan.se

Emelie Gunnstedt

Lärare 4.2

emelie.gunnstedt@kunskapsskolan.se

Olivia Jansson

Lärare

olivia.jansson@kunskapsskolan.se

Maria Karlsson

Lärare

maria.karlsson@kunskapsskolan.se

Tiina Kastelli

Lärare 7.1

Tiina.Kastelli@kunskapsskolan.se

Gitte Lanehed

Lärare 9.5

gitte.lanehed@kunskapsskolan.se

Malin Larsson

Lärare 7.3

malin.larsson@kunskapsskolan.se

Pontus Larsson

Lärare 8.2

pontus.larsson@kunskapsskolan.se

Isabelle Lindholm

Lärare 7.3

isabelle.lindholm@kunskapsskolan.se

Matlida Norlén

Lärare 4.1

matilda.norlen@kunskapsskolan.se

Helene Otterberg

Lärare 8.1

helene.otterberg@kunskapsskolan.se

Susanne Persson

Lärare 6.2

Arbetslagsledare

susanne.persson@kunskapsskolan.se

Lena Pettersson

Lärare 5.1

Arbetslagledare

lena.a.pettersson@kunskapsskolan.se

Camilla Roos

Lärare 5.2

camilla.roos@kunskapsskolan.se

Mattias Spennare

Lärare

mattias.spennare@kunskapsskolan.se

Suzanne Stenvall

Lärare 7.5

Arbetslagsledare, förstelärare

suzanne.stenvall@kunskapsskolan.se

Daniel Svensson

Lärare

daniel.svensson@kunskapsskolan.se

Sara Wallén

Lärare 9.4

Förstelärare

sara.wallen@kunskapsskolan.se

Alexander Wielbass

Lärare

alexander.wielbass@kunskapsskolan.se

Johannes Winbladh

Lärare

johannes.winbladh@kunskapsskolan.se

Adam Åkerlund

Lärare 6.1

adam.akerlund@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.