Ansök
Om oss

Medarbetare

Susanna Damm

Skolsköterska

073-3400839

susanna.damm@kunskapsskolan.se

Kenneth Jennervall

SYV

kenneth.jennervall@kunskapsskolan.se

Lena Pettersson

Specialpedagog

073-3724784

lena.a.pettersson@kunskapsskolan.se

Nils Bruksgård

Fritidsledare

nils.bruksgard@kunskapsskolan.se

Joni Dawd

Fritidsledare

joni.dawd@kunskapsskolan.se

Iman Feili

Mat & café

Iman.Feili@kunskapsskolan.se

Hilda Gwitén

Elevassistent

hilda.gwiten@kunskapsskolan.se

Marcus Hugosson

Fritidspedagog

Lärare

marcus.hugosson@kunskapsskolan.se

Linda Jonasson Nordquist

Skolvärd

linda.jonasson@kunskapsskolan.se

Malin Larsson

Speciallärare

073-3124167

malin.larsson@kunskapsskolan.se

Camilla Nicolaides

Elevassistent

camilla.nicolaides@kunskapsskolan.se

Carina Norrsjö

Mat & café

073-3014397

carina.norrsjo@kunskapsskolan.se

Linda Palevik

Elevassistent

linda.palevik@kunskapsskolan.se

Jakob Rylander

Elevassistent

jakob.rylander@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Astrid Ahnlund

Lärare 7.3

astrid.ahnlund@kunskapsskolan.se

Björn Andersson

Lärare 7.2

Arbetslagsledare

bjorn.a.andersson@kunskapsskolan.se

Helena Appelros

Lärare

helena.appelros@kunskapsskolan.se

Olga Barraza López

Lärare

olga.barraza.lopez@kunskapsskolan.se

Ismail Bayrak

Lärare 6.2

ismail.bayrak@kunskapsskolan.se

Nicole Björkholm

Lärare 8.5

nicole.bjorkholm@kunskapsskolan.se

Rola Eldgaile

Lärare 8.4

rola.eldgaile@kunskapsskolan.se

Ylva Emanuelsson

Lärare 8.2

Arbetslagsledare

ylva.emanuelsson@kunskapsskolan.se

Felicia Engdahl

Lärare 9.1

felicia.engdahl@kunskapsskolan.se

Helena Erdsjö

Lärare 9.5

helena.erdsjo@kunskapsskolan.se

Ann-Charlotte Fernkvist

Lärare 4.1

anncharlotte.fernkvist@kunskapsskolan.se

Emma Gunnarsson

Lärare 5.3

Arbetslagsledare

emma.gunnarsson@kunskapsskolan.se

Patrik Höglund

Lärare

patrik.hoglund@kunskapsskolan.se

Maria Karlsson

Lärare

maria.karlsson@kunskapsskolan.se

Tiina Kastelli

Lärare 6.1

tiina.kastelli@kunskapsskolan.se

Ulrika Kårehed Wester

Lärare

ulrika.karehedwester@kunskapsskolan.se

Gitte Lanehed

Lärare 9.4

Arbetslagsledare

gitte.lanehed@kunskapsskolan.se

Valentin Martinez Strömberg

Lärare 4.2

valentin.martinezstromberg@kunskapsskolan.se

Emilia Myllymäki

Lärare 9.3

emilia.myllymaki@kunskapsskolan.se

Elin Olofsson

Lärare 8.3

elin.olofsson@kunskapsskolan.se

Helene Otterberg

Lärare 8.1

helene.otterberg@kunskapsskolan.se

Susanne Persson

Lärare 4.3

Arbetslagsledare

susanne.persson@kunskapsskolan.se

Camilla Roos

Lärare 6.3

Arbetslagsledare

camilla.roos@kunskapsskolan.se

Mattias Spennare

Lärare

mattias.spennare@kunskapsskolan.se

Suzanne Stenvall

Lärare 7.1

Förstelärare

suzanne.stenvall@kunskapsskolan.se

Sandra Strömbäck

Lärare

sandra.stromback@kunskapsskolan.se

Sara Strömnes

Lärare

sara.stromnes@kunskapsskolan.se

Andreas Videhult

Lärare 7.5

andreas.videhult@kunskapsskolan.se

Betty Voleman

Lärare 5.2

betty.voleman@kunskapsskolan.se

Sara Wallén

Lärare 9.2

Förstelärare

sara.wallen@kunskapsskolan.se

Alexander Wielbass

Lärare 7.4

alexander.wielbass@kunskapsskolan.se

Adam Åkerlund

Lärare 5.1

adam.akerlund@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.