Ansök
Om oss

Medarbetare

Lena Pettersson

Specialpedagog

073-3724784

lena.a.pettersson@kunskapsskolan.se

Joni Dawd

Fritidsledare

joni.dawd@kunskapsskolan.se

Linus Eriksson

Elevassistent

linus.eriksson@kunskapsskolan.se

Iman Feili

Mat & café

Iman.Feili@kunskapsskolan.se

Marcus Hugosson

Fritidspedagog

marcus.hugosson@kunskapsskolan.se

Linda Jonasson Nordquist

Skolvärd

linda.jonasson@kunskapsskolan.se

Carina Norrsjö

Mat & café

073-3014397

carina.norrsjo@kunskapsskolan.se

Linda Palevik

Elevassistent

linda.palevik@kunskapsskolan.se

Christoffer Stålbrand

Mat & café - vaktmästare

christoffer.stalbrand@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Astrid Ahnlund

Lärare 9.2

astrid.ahnlund@kunskapsskolan.se

Björn Andersson

Lärare 7.2

Förstelärare

bjorn.a.andersson@kunskapsskolan.se

Liselotte Andersson

Lärare 7.3

Arbetslagsledare

liselotte.andersson@kunskapsskolan.se

Helena Appelros

Lärare

helena.appelros@kunskapsskolan.se

Olga Barraza López

Lärare 7.4

olga.barraza.lopez@kunskapsskolan.se

Ismail Bayrak

Lärare 6.2

ismail.bayrak@kunskapsskolan.se

Nicole Björkholm

Lärare 7.5

nicole.bjorkholm@kunskapsskolan.se

Jessica Bygdén

Lärare

jessica.bygden@kunskapsskolan.se

Joakim Camming

Lärare 9.4

joakim.camming@kunskapsskolan.se

Rola Eldgaile

Lärare 7.5

rola.eldgaile@kunskapsskolan.se

Ylva Emanuelsson

Lärare 9.1

Arbetslagsledare

ylva.emanuelsson@kunskapsskolan.se

Felicia Engdahl

Lärare 8.1

felicia.engdahl@kunskapsskolan.se

Helena Erdsjö

Lärare 8.5

helena.erdsjo@kunskapsskolan.se

Ann-Charlotte Fernkvist

Lärare 5.2

anncharlotte.fernkvist@kunskapsskolan.se

Emma Gunnarsson

Lärare 5.1

emma.gunnarsson@kunskapsskolan.se

Olivia Jansson

Lärare

olivia.jansson@kunskapsskolan.se

Maria Karlsson

Lärare

maria.karlsson@kunskapsskolan.se

Ulrika Kårehed Wester

Lärare 4.3

ulrika.karehedwester@kunskapsskolan.se

Gitte Lanehed

Lärare 8.4

Arbetslagsledare

gitte.lanehed@kunskapsskolan.se

Malin Larsson

Lärare 9.3

malin.larsson@kunskapsskolan.se

Isabelle Lindholm

Lärare 9.3

isabelle.lindholm@kunskapsskolan.se

Emilia Myllymäki

Lärare 8.3

emilia.myllymaki@kunskapsskolan.se

Helene Otterberg

Lärare 7.1

helene.otterberg@kunskapsskolan.se

Paulina Parkatti

Lärare 6.1

paulina.parkatti@kunskapsskolan.se

Susanne Persson

Lärare 6.3

Arbetslagsledare

susanne.persson@kunskapsskolan.se

Helene Randrup

Lärare 4.2

helene.randrup@kunskapsskolan.se

Camilla Roos

Lärare 5.3

camilla.roos@kunskapsskolan.se

Mattias Spennare

Lärare

mattias.spennare@kunskapsskolan.se

Suzanne Stenvall

Lärare 9.5

Förstelärare

suzanne.stenvall@kunskapsskolan.se

Sara Strömnes

Lärare 7.4

sara.stromnes@kunskapsskolan.se

Sara Wallén

Lärare 8.2

Förstelärare

sara.wallen@kunskapsskolan.se

Alexander Wielbass

Lärare 7.4

alexander.wielbass@kunskapsskolan.se

Marcus Wikman

Lärare

marcus.wikman@kunskapsskolan.se

Adam Åkerlund

Lärare 4.1

adam.akerlund@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.