Ansök
Om oss

Medarbetare

Sara Tollet

Skolsköterska

08 506 91 237

sara.tollet@kunskapsskolan.se

Lena Ferlander-Liljeblad

Kurator

08 506 91 234

lena.ferlanderliljeblad@kunskapsskolan.se

Margarida Faria

SYV

margarida.faria@kunskapsskolan.se

Sofia Berg Carlsson

Specialpedagog

sofia.bergcarlsson@kunskapsskolan.se

Catrin Söderman

Specialpedagog

08-506 912 58

catrin.soderman@kunskapsskolan.se

Sofie Bergman

Kök & café

Sofie.Bergman@kunskapsskolan.se

Anneli Vikberg

Kök & Café

08-506 912 35

Anneli.Vikberg@kunskapsskolan.se

Thomas Wicklund

IT-ansv

thomas.wicklund@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Therese Marcus-Clevstam

Lärare

therese.marcus-clewestam@kunskapsskolan.se

Pernilla Widén

Lärare

pernilla.widen@kunskapsskolan.se

Admir Adrovic

Lärare

admir.adrovic@kunskapsskolan.se

Anna-Asée Almroth

Lärare

anna-asee.almroth@kunskapsskolan.se

Bosse Andersson

Lärare Bild och form

bo.andersson@kunskapsskolan.se

Stéphanie Arseneau Bussieres

Lärare

Stephanie.Arseneau.Bussieres@kunskapsskolan.se

Kader Benali

Lärare Idrott

kader.benali@kunskapsskolan.se

Greger Bäckman

Lärare

greger.backman@kunskapsskolan.se

Ola Curinder

Lärare

ola.curinder@kunskapsskolan.se

Tommy Ekman

Lärare

tommy.ekman@kunskapsskolan.se

Yulia Elfvingsson

Lärare

yulia.estradaelfvingsson@kunskapsskolan.se

Sara Floria Tamayo

Lärare

sara.floria.tamayo@kunskapsskolan.se

Kicki Gustafsson

Lärare

kristina.gustafsson@kunskapsskolan.se

Beatrice Halldén

Lärare Textilslöjd

Beatrice.Hallden@kunskapsskolan.se

Lisa Harnung

Lärare

lisa.harnung@kunskapsskolan.se

William Hedman

Lärare

william.hedman@kunskapsskolan.se

Anneli Heikkinen Lind

Lärare

anneli.heikkinen@kunskapsskolan.se

Payam Hormatipour

Lärare

payam.hormatipour@kunskapsskolan.se

Erik Hörnsten

Lärare

erik.hornsten@kunskapsskolan.se

Olle Johansson

Lärare

olle.johansson@kunskapsskolan.se

Karolina Jung

Lärare

Föräldrarledig t.o.m. mars 2022

Karolina.Jung@kunskapsskolan.se

Jan Järlefelt

Lärare

jan.jarlefelt@kunskapsskolan.se

Carl Lidblad

Lärare

carl.lidblad@kunskapsskolan.se

Petter Lindén

Lärare

Förstelärare

petter.linden@kunskapsskolan.se

Nilla Lénárt

Lärare Textilslöjd

nilla.lenart@kunskapsskolan.se

Anna Marcial

Lärare Musik

Föräldraledig

anna.marcial@kunskapsskolan.se

Lina Portnoff

Lärare

lina.portnoff@kunskapsskolan.se

Lisa Renfors

Lärare

lisa.renfors@kunskapsskolan.se

Lotta Schnelzer

Lärare

lotta.schnelzer@kunskapsskolan.se

Tomas Sjöberg

Lärare

tomas.sjoberg@kunskapsskolan.se

Anna Säfström

Lärare

anna.safstrom@kunskapsskolan.se

Jeanette Thorén

Lärare

jeanette.thoren@kunskapsskolan.se

Susanne Vikberg

Lärare Hkk

susanne.vikberg@kunskapsskolan.se

Per Wallander

Lärare

per.wallander@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.