Ansök
Om oss

Medarbetare

Våra lärare

Andreas Carlsson

Lärare

andreas.carlsson@kunskapsskolan.se

Therese Marcus-Clevstam

Lärare

therese.marcus-clewestam@kunskapsskolan.se

Admir Adrovic

Lärare

admir.adrovic@kunskapsskolan.se

Anna-Asée Almroth

Lärare

anna-asee.almroth@kunskapsskolan.se

Bosse Andersson

Lärare Bild och form

bo.andersson@kunskapsskolan.se

Stéphanie Arseneau Bussieres

Lärare

Stephanie.Arseneau.Bussieres@kunskapsskolan.se

Kader Benali

Lärare Idrott

kader.benali@kunskapsskolan.se

Ola Curinder

Lärare

ola.curinder@kunskapsskolan.se

Kerstin Eklöf

Lärare

kerstin.eklof@kunskapsskolan.se

Tommy Ekman

Lärare

tommy.ekman@kunskapsskolan.se

Sara Floria Tamayo

Lärare

Vik för Sebastian Skarp

sara.floria.tamayo@kunskapsskolans.e

Kicki Gustafsson

Lärare

kristina.gustafsson@kunskapsskolan.se

Beatrice Halldén

Lärare Textilslöjd

Beatrice.Hallden@kunskapsskolan.se

Lisa Harnung

Lärare

lisa.harnung@kunskapsskolan.se

Anneli Heikkinen

Lärare

anneli.heikkinen@kunskapsskolan.se

Susanne Hellgren

Lärare

susanne.hellgren@kunskapsskolan.se

Payam Hormatipour

Lärare

payam.hormatipour@kunskapsskolan.se

Erik Hörnsten

Lärare

erik.hornsten@kunskapsskolan.se

Olle Johansson

Lärare

olle.johansson@kunskapsskolan.se

Karolina Jung

Lärare

Karolina.Jung@kunskapsskolan.se

Jan Järlefelt

Lärare

jan.jarlefelt@kunskapsskolan.se

Niklas Lind

Lärare

niklas.lind@kunskapsskolan.se

Petter Lindén

Lärare

Förstelärare

petter.linden@kunskapsskolan.se

Victor Lundqvist

Lärare

Victor.Lundqvist@kunskapsskolan.se

Anna Marcial

Lärare Musik

anna.marcial@kunskapsskolan.se

Jovan Nikolic´

Lärare

jovan.nikolic@kunskapsskolan.se

Astrid Rang

Lärare

astrid.rang@kunskapsskolan.se

Lotta Schnelzer

Lärare

lotta.schnelzer@kunskapsskolan.se

Sebastian Skarp

Lärare

Föräldraledig t o m 15/8-19

Sebastian.Skarp@kunskapsskolan.se

Anna Säfström

Lärare

anna.safstrom@kunskapsskolan.se

Susanne Vikberg

Lärare Hkk

susanne.vikberg@kunskapsskolan.se

Per Wallander

Lärare

per.wallander@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.