Ansök
Om oss

Medarbetare

Elin Holmerin

Biträdande rektor

073-303 87 34

elin.holmerin@kunskapsskolan.se

Caroline Hedström

Koordinator

073-314 32 01

caroline.hedstrom@kunskapsskolan.se

Therese Flykt

Skolsköterska

therese.flykt@kunskapsskolan.se

Cathrin Brohlin

SYV

Jobbar måndagar

cathrin.brohlin@kunskapsskolan.se

Rasmus Broström

Elevassistent och ansvarig för klubben

rasmus.brostrom@kunskapsskolan.se

Anneli Schlegel

Speciallärare

anneli.schlegel@kunskapsskolan.se

Marko Sevon

Elevassistent

marko.sevon@kunskapsskolan.se

Simon Werner Lönn

Elevassistent

simon.werner.lonn@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Anna Adolfsson

Lärare

anna.adolfsson@kunskapsskolan.se

Sanna Canderskog

Lärare

sanna.canderskog@kunskapsskolan.se

Annika Eklind

Lärare

annika.eklind@kunskapsskolan.se

Marie Hardt

Lärare

marie.hardt@kunskapsskolan.se

Emilia Hellberg

Lärare

emilia.hellberg@kunskapsskolan.se

Niclas Johansson

Lärare

niclas.johansson@kunskapsskolan.se

Eva Nordenmalm

Lärare

eva.nordenmalm@kunskapsskolan.se

Irene Olsson

Lärare

irene.olsson@kunskapsskolan.se

Per Rohlin

Lärare

Förstelärare

per.rohlin@kunskapsskolan.se

Henrik Rubensson

Lärare

henrik.rubensson@kunskapsskolan.se

Jennie Selin

Lärare

jennie.selin@kunskapsskolan.se

Yeny Silva Fahlberg

Lärare

yeny.fahlberg@kunskapsskolan.se

Annika Skoogh

Lärare

annika.skoogh@kunskapsskolan.se

Madeleine Stenberg

Lärare

madeleine.stenberg@kunskapsskolan.se

Jenny Ahlenius

Lärare

jenny.ahlenius@kunskapsskolan.se

Caroline Arana

Lärare

caroline.arana@kunskapsskolan.se

Linda Aronsson

Lärare

linda.aronsson@kunskapsskolan.se

Anna Dahlgren

Lärare

annalena.dahlgren@kunskapsskolan.se

Sarah Harrsjö

Lärare

sarah.harrsjo@kunskapsskolan.se

Anna-Sandrine Larsson

Lärare

anna-sandrine.larsson@kunskapsskolan.se

Linus Larsson

Lärare

linus.larsson@kunskapsskolan.se

Lisa Moberg

Lärare

lisa.moberg@kunskapsskolan.se

Sandra Nyman

Lärare

sandra.nyman@kunskapsskolan.se

Indira Pandic

Lärare

indira.pandic@kunskapsskolan.se

Josefin Plantin

Lärare

josefin.plantin@kunskapsskolan.se

Anna Samuelsson

Lärare

anna.samuelsson@kunskapsskolan.se

Geir Syversen

Lärare

geirolav.syversen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.