Ansök
Om oss

Medarbetare

Pär Sandö

Biträdande rektor

HKK, Svenska

0733-682827

par.sando@kunskapsskolan.se

Johanna Malmqvist

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

0733-17 34 69/ 08-506 916 81

johanna.malmqvist@kunskapsskolan.se

Blerina Halili

Skolsköterska

Är på skolan tis-ons

blerina.halili@kunskapsskolan.se

Maria Malmgren

Kurator

Är på skolan mån-fre

maria.malmgren@kunskapsskolan.se

Sandra Rosén

Kurator

Är på skolan mån-fre

0763-174474

sandra.rosen@kunskapsskolan.se

Tina Söderberg

Skolmålsbiträde

Elmir Avdic

Elevassistent

elmir.avdic@kunskapsskolan.se

Andreas Dahl

Elevassistent

Vaktmästare

andreas.dahl@kunskapsskolan.se

Erik Hansson

Elevassistent

erik.hansson@kunskapsskolan.se

Jasna Imamovic

Caféansvarig, Elevassistent

Fritidsklubben

jasna.imamovic@kunskapsskolan.se

Marie Svensson

IT-ansvarig

0733-445212

marie.svensson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Alexandra Anderberg

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Bild

alexandra.anderberg@kunskapsskolan.se

Sandra Andersson

Lärare Basgruppshandledare 9.2

SO-ämnen

sandra.andersson@kunskapsskolan.se

Molly Apel

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Engelska, spanska

molly.apel@kunskapsskolan.se

Sanna Bayne

Lärare Basgruppshandledare 8.3

NO-ämnen

sanna.bayne@kunskapsskolan.se

Jenni Christensen Stergianou

Lärare Basgruppshandledare 4.1

Svenska

jennie.christensen@kunskapsskolan.se

Anders Dahlheim

Lärare

Musik

anders.dahlheim@kunskapsskolan.se

Irene Engström

Lärare Basgruppshandledare 7.2

Slöjd, teknik

irene.engstrom@kunskapsskolan.se

Yolanda Estruch-Sanchez

Lärare

Spanska

yolanda.estruch.sanchez@kunskapsskolan.se

Camilla Hansen

Lärare SO-ämnen

camilla.hansen@kunskapsskolan.se

Gustav Hemström

Lärare Basgruppshandledare 5.1

Matematik

gustav.hemstrom@kunskapsskolan.se

Amela Hodzic

Lärare Basgruppshandledare 9.1

Tyska, Engelska

amela.hodzic@kunskapsskolan.se

Alexandra Larsson

Lärare Basgruppshandledare 7.3

SO-ämnen

alexandra.larsson@kunskapsskolan.se

Connie Mantrell

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Svenska

connie.mantrell@kunskapsskolan.se

Lukas Mantrell

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Idrott

lukas.mantrell@kunskapsskolan.se

Verda Pehlivanovic Avdic

Lärare Basgruppshandledare 8.1

Engelska

Verda.Pehlivanovicavdic@kunskapsskolan.se

Alexander Randau

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Matematik

alexander.randau@kunskapsskolan.se

Piedad Román

Lärare Basgruppshandledare 7.4

Spanska, Franska

piedad.roman@kunskapsskolan.se

Aura Shaur

Lärare Basgruppshandledare 6.1

NO-ämnen

aura.shaur@kunskapsskolan.se

Mirzeta Talic

Lärare Speciallärare

Matematik

mirzeta.talic@kunskapsskolan.se

Ophelia Thomasson

Lärare Basgruppshandledare 7.4

NO-ämnen

ophelia.thomasson@kunskapsskolan.se

Rebecca Thomsen

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Svenska, svenska som andraspråk

rebecca.thomsen@kunskapsskolan.se

Caisa Wilhelmsson

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Matematik

caisa.wilhelmsson@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.