Ansök
Om oss

Medarbetare

Anna Halmerius Nilsson

Skolsköterska

Jobbar mån, tis. ons fm och tors

0733-173413

08-50691685

anna.halmeriusnilsson@kunskapsskolan.se

Olga Madsen

Specialpedagog

0733-173468

olga.madsen@kunskapsskolan.se

Mamoun Al Shayeb

Elevresurs

mamoun.alshayeb@kunskapsskolan.se

Victor Gustafsson

Elevresurs

victor.gustafsson@kunskapsskolan.se

Jasna Imamovic

Caféansvarig, Elevresurs

jasna.imamovic@kunskapsskolan.se

Erik Kirebloom

Elevresurs

Vaktmästare

erik.kirebloom@kunskapsskolan.se

Malin Ohlsson

Socialpedagog

malin.ohlsson@kunskapsskolan.se

Glenn Olsson

Elevresurs

glenn.olsson@kunskapsskolan.se

Marie Svensson

IT-tekniker

0733-445212

marie.svensson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Alexandra Anderberg

Lärare Basgruppshandledare 9.3

Svenska

alexandra.anderberg@kunskapsskolan.se

Elmir Avdic

Lärare Idrott

elmir.avdic.001@kunskapsskolan.se

Sanna Bayne

Lärare Basgruppshandledare 8.1

NO-ämnen, Teknik

sanna.bayne@kunskapsskolan.se

Semir Cehic

Lärare Basgruppshandledare 7.2

Tyska

semir.cehic@kunskapsskolan.se

Jenni Christensen Stergianou

Lärare Basgruppshandledare 5.1

Svenska, Engelska, SO-ämnen

jennie.christensen@kunskapsskolan.se

Joan Cornejo

Lärare Tjänstledig

Spanska

joan.cornejo@kunskapsskolan.se

Ida Corneliusson

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Bild

ida.corneliusson@kunskapsskolan.se

Anders Dahlheim

Lärare Tjänstledig

Musik

anders.dahlheim@kunskapsskolan.se

Pascale Durand

Lärare Franska

pascale.durand@kunskapsskolan.se

Lars Hansson

Lärare Basgruppshandledare 9.2

Matematik

lars.hansson@kunskapsskolan.se

Gustav Hemström

Lärare Basgruppshandledare 6.1

Svenska, SO, NO, Teknik

gustav.hemstrom@kunskapsskolan.se

Amina Imamovic

Lärare Basgruppshandledare 9.4

NO-ämnen, Teknik

amina.imamovic@kunskapsskolan.se

Fatlum Istrefi

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Matematik, NO, Teknik

fatlum.istefi@kunskapsskolan.se

Murat Koca

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Matematik

murat.koca.001@kunskapsskolan.se

Jonatan Kruuse

Lärare Basgruppshandledare 7.4

Slöjd, Engelska

jonatan.kruuse@kunskapsskolan.se

Dario Kumerle

Lärare Musik

dario.kumerle@kunskapsskolan.se

Alexandra Larsson

Lärare Basgruppshandledare 8.3

SO-ämnen

alexandra.larsson@kunskapsskolan.se

Carl Nielsen

Lärare Basgruppshandledare 4.1

Svenska, Engelska, Matematik, SO-ämnen

carl.nielsen@kunskapsskolan.se

Filip Otterdahl

Lärare Basgruppshandledare 7.3

SO-ämnen

filip.otterdahl@kunskapsskolan.se

Verda Pehlivanovic Avdic

Lärare Basgruppshandledare 9.1

Engelska

verda.pehlivanovicavdic@kunskapsskolan.se

Alexander Randau

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Matematik

alexander.randau@kunskapsskolan.se

Dominika Ruson

Lärare Föräldraledig

Engelska

dominika.ruson@kunskapsskolan.se

Ophelia Thomasson

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Hemkunskap

ophelia.thomasson@kunskapsskolan.se

Arta Zulfiu

Lärare Basgruppshandledare 8.4

Svenska

arta.zulfiu@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.