Ansök
Om oss

Medarbetare

Pär Sandö

Biträdande rektor

Svenska

0733-682827

par.sando@kunskapsskolan.se

Johanna Malmqvist

Koordinator

Studie- och yrkesvägledare

0733-17 34 69/ 08-506 916 81

johanna.malmqvist@kunskapsskolan.se

Anna Halmerius Nilsson

Skolsköterska

Jämn vecka: mån, tis, tors Udda vecka: mån, tis

08-50691685

anna.halmeriusnilsson@kunskapsskolan.se

Cecilia Ahlesten

Specialpedagog

cecilia.ahlesten@kunskapsskolan.se

Emelie Johannesson

Skolmålsbiträde

Mette Kristensen

Skolmålsbiträde

Andreas Dahl

Elevassistent

Vaktmästare

andreas.dahl@kunskapsskolan.se

Erik Hansson

Elevassistent

erik.hansson@kunskapsskolan.se

Jasna Imamovic

Caféansvarig, Elevassistent

jasna.imamovic@kunskapsskolan.se

Glenn Olsson

Elevassistent

glenn.olsson@kunskapsskolan.se

Marie Svensson

IT-ansvarig, Elevassistent

0733-445212

marie.svensson@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Alexandra Anderberg

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Bild

alexandra.anderberg@kunskapsskolan.se

Sandra Andersson

Lärare Basgruppshandledare 7.1

SO-ämnen

sandra.andersson@kunskapsskolan.se

Sanna Bayne

Lärare Basgruppshandledare 9.3

NO-ämnen

sanna.bayne@kunskapsskolan.se

Jenni Christensen Stergianou

Lärare Basgruppshandledare 5.1

Svenska

jennie.christensen@kunskapsskolan.se

Anders Dahlheim

Lärare

Musik

anders.dahlheim@kunskapsskolan.se

Irene Engström

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Slöjd, teknik

irene.engstrom@kunskapsskolan.se

Gustav Hemström

Lärare Basgruppshandledare 6.1

Matematik, SO-ämnen

gustav.hemstrom@kunskapsskolan.se

Amina Imamovic

Lärare Basgrupsshandledare 4.2

Engelska, Svenska

amina.imamovic@kunskapsskolan.se

Alexandra Larsson

Lärare Basgruppshandledare 8.3

SO-ämnen

alexandra.larsson@kunskapsskolan.se

Connie Mantrell

Lärare Basgruppshandledare 7.4

Svenska, svenska som andraspråk

connie.mantrell@kunskapsskolan.se

Carl Nielsen

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Svenska, Engelska, SO-ämnen

carl.nielsen@kunskapsskolan.se

Verda Pehlivanovic Avdic

Lärare

Engelska

Verda.Pehlivanovicavdic@kunskapsskolan.se

Alexander Randau

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Matematik

alexander.randau@kunskapsskolan.se

Dominika Ruson

Lärare Basgruppshandledare 9.1

Engelska

dominika.ruson@kunskapsskolan.se

Aura Shaur

Lärare Basgruppshandledare 4.1

NO-ämnen

aura.shaur@kunskapsskolan.se

Mirzeta Talic

Lärare Speciallärare

Matematik

mirzeta.talic@kunskapsskolan.se

Ophelia Thomasson

Lärare Basgruppshandledare 8.4

NO-ämnen, Hemkunskap

ophelia.thomasson@kunskapsskolan.se

Rebecca Thomsen

Lärare Basgruppshandledare 8.1

Svenska, svenska som andraspråk

rebecca.thomsen@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.