Ansök
Om oss

Medarbetare

Anna Halmerius Nilsson

Skolsköterska

Jämn vecka: mån, tis, tors Udda vecka: mån, tis

08-50691685

anna.halmeriusnilsson@kunskapsskolan.se

Emelie Johannesson

Skolmålsbiträde

Mette Kristensen

Skolmålsbiträde

Andreas Dahl

Elevassistent

Vaktmästare

andreas.dahl@kunskapsskolan.se

Erik Hansson

Elevassistent

erik.hansson@kunskapsskolan.se

Jasna Imamovic

Caféansvarig, Elevassistent

jasna.imamovic@kunskapsskolan.se

Glenn Olsson

Elevassistent

glenn.olsson@kunskapsskolan.se

Marie Svensson

IT-ansvarig

0733-445212

marie.svensson@kunskapsskolan.se

Alexander Tkacz

Elevassistent

alexander.tkacz@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Rawad Abdulkader

Lärare Basgruppshandledare 9.2

Matematik

rawad.abdulkader@kunskapsskolan.se

Alexandra Anderberg

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Bild

alexandra.anderberg@kunskapsskolan.se

Sanna Bayne

Lärare Basgruppshandledare 9.1

NO-ämnen

sanna.bayne@kunskapsskolan.se

Semir Cehic

Lärare Basgruppshandledare 8.2

Tyska

semir.cehic@kunskapsskolan.se

Jenni Christensen Stergianou

Lärare Basgruppshandledare 6.1

Svenska, SO-ämnen

jennie.christensen@kunskapsskolan.se

Anders Dahlheim

Lärare

Musik

anders.dahlheim@kunskapsskolan.se

Irene Engström

Lärare Basgruppshandledare 9.2

Slöjd, teknik

irene.engstrom@kunskapsskolan.se

Dylan Flucher

Lärare Franska

dylan.flucher@kunskapsskolan.se

Lars Hansson

Lärare Basgruppshandledare 7.2

Matematik

lars.hansson@kunskapsskolan.se

Gustav Hemström

Lärare Basgruppshandledare 4.1

Svenska, Matematik, SO-ämnen

gustav.hemstrom@kunskapsskolan.se

Amina Imamovic

Lärare Basgrupsshandledare 7.4

NO-ämnen

amina.imamovic@kunskapsskolan.se

Fatlum Istrefi

Lärare Basgruppshandledare 4.2

Engelska

fatlum.istefi@kunskapsskolan.se

Alexandra Larsson

Lärare Basgruppshandledare 9.3

SO-ämnen

alexandra.larsson@kunskapsskolan.se

Carl Nielsen

Lärare Basgruppshandledare 5.2

Svenska, Matematik, SO-ämnen

carl.nielsen@kunskapsskolan.se

Filip Otterdahl

Lärare Basgruppshandledare 8.4

SO-ämnen

filip.otterdahl@kunskapsskolan.se

Verda Pehlivanovic Avdic

Lärare Basgruppshandledare 7.1

Engelska

verda.pehlivanovicavdic@kunskapsskolan.se

Alexander Randau

Lärare Basgruppshandledare 6.2

Matematik

alexander.randau@kunskapsskolan.se

Dominika Ruson

Lärare Basgruppshandledare 7.3

Engelska

dominika.ruson@kunskapsskolan.se

Aura Shaur

Lärare Basgruppshandledare 5.1

NO-ämnen

aura.shaur@kunskapsskolan.se

Mirzeta Talic

Lärare Speciallärare

Matematik

mirzeta.talic@kunskapsskolan.se

Aida Tatarevic

Lärare Basgruppsansvarig 8.1

aida.tatarevic@kunskapsskolan.se

Ophelia Thomasson

Lärare Basgruppshandledare 9.4

Hemkunskap

ophelia.thomasson@kunskapsskolan.se

Irina Thurnelin

Lärare Spanska

irina.thurnelin@kunskapsskolan.se

Qendrim Vishaj

Lärare Idrott

qendrim.vishaj@kunskapsskolan.se

Arta Zulfiu

Lärare Basgruppshandledare 8.3

Svenska

arta.zulfiu@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.