Ansök
Om oss

Medarbetare

Isabelle Anttila

Specialpedagog

Föräldraledig

Usef Eillas

Vaktmästare

usef.eillas@kunskapsskolan.se

Stefan Hedström

Resurs

Kunskapsklubben

stefan.hedstrom@kunskapsskolan.se

Ahmed Sayid

Studiehandledare

ahmed.sayid@kunskapsskolan.se

My Vallentin

Vikarie Specialpedagog

0733-75 92 41

my.vallentin@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Mathias Axelson

Lärare

Förstelärare

mathias.axelson@kunskapsskolan.se

Johanna Boge

Lärare

johanna.boge@kunskapsskolan.se

Gisela Cunningham

Lärare

gisela.cunningham@kunskapsskolan.se

Karl Fritzson

Lärare

Föräldraledig

Aezam Ghaemi

Lärare

aezam.ghaemi@kunskapsskolan.se

Sofia Jacobsson

Lärare

sofia.jacobsson@kunskapsskolan.se

Klas Jarle

Lärare

klas.jarle@kunskapsskolan.se

Mia Lindkvist

Lärare

Nystart

mia.lindkvist@kunskapsskolan.se

Beilei Ni Ingberg

Lärare

Föräldraledig

Ena Sinanovic

Lärare

ena.sinanovic@kunskapsskolan.se

Elin Stjernlöf

Lärare

elin.stjernlof@kunskapsskolan.se

Martin Tillberg

Lärare

martin.tillberg@kunskapsskolan.se

Susanne Trygg

Lärare

susanne.trygg@kunskapsskolan.se

Annie Weckfors

Lärare

Föräldraledig

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.