Ansök
Om oss

Medarbetare

Isabelle Anttila

Specialpedagog

Föräldraledig

Usef Eillas

Vaktmästare

usef.eillas@kunskapsskolan.se

Stefan Hedström

Resurs

Kunskapsklubben

stefan.hedstrom@kunskapsskolan.se

Ahmed Sayid

Studiehandledare

Nystart

ahmed.sayid@kunskapsskolan.se

My Vallentin

Vikarie Specialpedagog

0733-75 92 41

my.vallentin@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Johanna Boge

Lärare

Basgruppshandledare 7.1

johanna.boge@kunskapsskolan.se

Maria Brisänge

Lärare

Nystart

maria.brisange@kunskapsskolan.se

Hans Cavallin

Lärare

Basgruppshandledare 7.2

hans.cavallin@kunskapsskolan.se

Gisela Cunningham

Lärare

Basgruppshandledare 8.1

gisela.cunningham@kunskapsskolan.se

Karl Fritzson

Lärare

Föräldraledig

Aezam Ghaemi

Lärare

Basgruppshandledare 6.2

aezam.ghaemi@kunskapsskolan.se

Staffan Karlsson

Lärare

Basgruppshandledare 4-5.1

staffan.karlsson@kunskapsskolan.se

Hampus Lönn

Lärare Idrott

hampus.lonn@kunskapsskolan.se

Lisa Moberg

Lärare

lisa.moberg@kunskapsskolan.se

Beilei Ni Ingberg

Lärare

Föräldraledig

Hanna Pallin

Lärare

Basgruppshandledare 9.1

hanna.pallin@kunskapsskolan.se

Ena Sinanovic

Lärare

Basgruppshandledare 6.1

ena.sinanovic@kunskapsskolan.se

Martin Tillberg

Lärare

Basgruppshandledare 9.3

martin.tillberg@kunskapsskolan.se

Susanne Trygg

Lärare

Basgruppshandledare 8.2

susanne.trygg@kunskapsskolan.se

Annie Weckfors

Lärare

Föräldraledig

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.