Ansök
Om oss

Medarbetare

Isabelle Anttila

Specialpedagog

Isabelle.anttila@kunskapsskolan.se

Usef Eillas

Vaktmästare

usef.eillas@kunskapsskolan.se

Hanna Agnarsson

Resurs

hanna.agnarsson@kunskapsskolan.se

Viktor Bergström

Resurs

Kunskapsklubben

0733-93 19 27

viktor.bergstrom@kunskapsskolan.se

Stefan Hedström

Resurs

Kunskapsklubben

stefan.hedstrom@kunskapsskolan.se

Heddi Mobaraz

Studiecoach

heddi.mobaraz@kunskapsskolan.se

Ingrid Nilsson

Skolmormor

Ahmed Sayid

Studiehandledare

ahmed.sayid@kunskapsskolan.se

My Vallentin

Resurs

Föräldraledig

my.vallentin@kunskapsskolan.se

Marcus van Bruggen

Resurs

marcus.van.bruggen@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Mathias Axelson

Lärare

Förstelärare

Gisela Cunningham

Lärare

gisela.cunningham@kunskapsskolan.se

Karl Fritzson

Lärare

karl.fritzson@kunskapsskolan.se

Aezam Ghaemi

Lärare

aezam.ghaemi@kunskapsskolan.se

Elin Henriksson

Lärare

elin.henriksson@kunskapsskolan.se

Sofia Jacobsson

Lärare

sofia.jacobsson@kunskapsskolan.se

Moa Kindstrand

Lärare Förstelärare

Föräldraledig

moa.kindstrand@kunskapsskolan.se

Martin Klasa

Lärare

Föräldraledig

martin.klasa@kunskapsskolan.se

Peter Lahdo

Lärare

peter.a.lahdo@kunskapsskolan.se

Sana Nabi Ali

Lärare

sana.nabi.ali@kunskapsskolan.se

Beilei Ni Ingberg

Lärare

Beilei.ni.ingberg@kunskapsskolan.se

Oskar Pettersson

Lärare

oskar.pettersson@kunskapsskolan.se

Ena Sinanovic

Lärare

ena.sinanovic@kunskapsskolan.se

Dragan Stefanovic

Lärare

dragan.stefanovic@kunskapsskolan.se

Dariusz Stundis

Lärare

dariusz.stundis@kunskapsskolan.se

Martin Tillberg

Lärare

martin.tillberg@kunskapsskolan.se

Susanne Trygg

Lärare

susanne.trygg@kunskapsskolan.se

Annie Weckfors

Lärare

Föräldraledig

annie.weckfors@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.