Ansök
Om oss

Medarbetare

Usef Eillas

Vaktmästare

usef.eillas@kunskapsskolan.se

Hanna Agnarsson

Elevstöd/IT

hanna.agnarsson@kunskapsskolan.se

Anncarin Düring

Speciallärare

0733-75 92 41

anncarin.during@kunskapsskolan.se

Rasmus Rindom

Elevstöd

rasmus.rindom@kunskapsskolan.se

Ahmed Sayid

Studiehandledare

ahmed.sayid@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Johanna Boge

Lärare Idrott

johanna.boge@kunskapsskolan.se

Maria Brisänge

Lärare Spanska, Svenska, Sva

maria.brisange@kunskapsskolan.se

Gisela Cunningham

Lärare Hemkunskap, Engelska

gisela.cunningham@kunskapsskolan.se

Maja Dusén

Lärare Musik

maja.dusen@kunskapsskolan.se

Staffan Karlsson

Lärare Engelska, SO

staffan.karlsson@kunskapsskolan.se

Lisa Moberg

Lärare Tyska, Svenska, Sva

lisa.moberg@kunskapsskolan.se

Beilei Ni Ingberg

Lärare Franska

beilei.niingberg@kunskapsskolan.se

Anders Nilsson

Lärare Matematik, NO

anders.nilsson@kunskapsskolan.se

Ljiljana Obrenovic

Lärare Matematik, NO

ljiljana.obrenovic@kunskapsskolan.se

Hanna Pallin

Lärare SO

hanna.pallin@kunskapsskolan.se

Ena Sinanovic

Lärare Svenska, Sva

ena.sinanovic@kunskapsskolan.se

Martin Tillberg

Lärare Engelska, Svenska, Sva

martin.tillberg@kunskapsskolan.se

Susanne Trygg

Lärare Bild, Slöjd

susanne.trygg@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.