Ansök
Om oss

Medarbetare

Pia Götvall

Skolsköterska

08-510 082 88

pia.gotvall@kunskapsskolan.se

Susanne Wizén

Specialpedagog

0733-40 45 52

susanne.wizen@kunskapsskolan.se

Tim Andersson

Elevassistent

Jeton Asllani

Kök & Städ

Vasvije Asllani

Kök & städ

Markus Azelius

Elevassistent

IT-ansvarig

markus.azelius@kunskapsskolan.se

Julius Ediae

Kök & städ

Robert Ericson

Elevassistent

IT-ansvarig

robert.ericson@kunskapsskolan.se

Helen Hartford

Speciallärare

0733-60 40 69

helen.hartford@kunskapsskolan.se

Mohammad Jamei

Elevassistent

Roxana Lozonschi

Vägledare

roxanna.lozonschi@kunskapsskolan.se

Hassan Najafi

Elevassistent

Naser Shakiri

Kök & städ

Våra lärare

Magnus Frid

Lärare Ma

magnus.frid@kunskapsskolan.se

Sven Alstéus

Lärare SO, 6.1

sven.alsteus@kunskapsskolan.se

Josephine Andersson

Lärare Ma, 4.2

josephine.andersson@kunskapsskolan.se

Anders Axberg

Lärare Slöjd TM, 9.1

anders.axberg@kunskapsskolan.se

Emelie Carlberg

Lärare SO, 8.1

Arbetslagsledare

emelie.carlberg@kunskapsskolan.se

Giselle Chamoun

Lärare Fr

giselle.chamoun@kunskapsskolan.se

Zrinko Culjak

Lärare Mu, 8.4

Förstelärare

zrinko.culjak@kunskapsskolan.se

Emma Dahl

Lärare NO, 4.1

emma.dahl@kunskapsskolan.se

Ankin Ergul

Lärare Fritidspedagog

0733-76 92 60

ankin.ergul@kunskapsskolan.se

Annie Faundes

Lärare Sp, 6.3

annie.faundes@kunskapsskolan.se

Daniel Fornell

Lärare Idh, SO, 9.4

Förstelärare

daniel.fornell@kunskapsskolan.se

Sofia Freij

Lärare En, 7.4

Förstelärare, Arbetslagsledare

sofia.freij@kunskapsskolan.se

Matilda Fritzson

Lärare Ma, Bd 6.5

matilda.fritzson@kunskapsskolan.se

Mikael Höglund

Lärare NO, Tk, 9.5

Arbetslagsledare

mikael.hoglund@kunskapsskolan.se

Tanya Ivarsson

Lärare Slöjd TX, 8.5

tanya.ivarsson@kunskapsskolan.se

Andreas Jarnberger

Lärare SO, 5.3

andreas.jarnberger@kunskapsskolan.se

Robert Jevic´

Lärare Sv, 7.3

robert.jevic@kunskapsskolan.se

Elina Johansson

Lärare Sv, 4.3

elina.johansson@kunskapsskolan.se

Nick Johnstone

Lärare En

nicholas.johnstone@kunskapsskolan.se

Janne Kantola

Lärare SO, 8.2

jan-erik.kantola@kunskapsskolan.se

Pirjo Laiti

Lärare Sp, En, 9.3

pirjo.laiti@kunskapsskolan.se

Emelie Liljeström

Lärare Id

emelie.liljestrom@kunskapsskolan.se

Patrick Ljungblad

Lärare Sp, 6.3

patrick.ljungblad@kunskapsskolan.se

Josefin Malmberg

Lärare Hkk, 9.1

josefin.malmberg@kunskapsskolan.se

Biljana Marusic Deno

Lärare Ty, 6.2

biljana.marusic.deno@kunskapsskolan.se

Klemens Moslavac

Lärare NO, Tk, 8.3

klemens.moslavac@kunskapsskolan.se

Malin Nordin

Lärare

Föräldraledig

malin.nordin@kunskapsskolan.se

Erika Polhem

Lärare NO, Tk, 6.4

Arbetslagsledare

erika.polhem@kunskapsskolan.se

Emelie Rolén

Lärare Ma, 5.1

Arbetslagledare

emelie.rolen@kunskapsskolan.se

Noor Salih

Lärare En, 7.2

noor.salih@kunskapsskolan.se

Azra Sehovic

Lärare

Föräldraledig

azra.sehovic@kunskapsskolan.se

Ola Sjöberg

Lärare Idh, En, 5.2

ola.sjoberg@kunskapsskolan.se

Anna-Carin Street

Lärare Sv

anna-carin.street@kunskapsskolan.se

Anton Sundbaum

Lärare Ma, 7.1

anton.sundbaum@kunskapsskolan.se

Monica Uribe Vásquez

Lärare Bild, 8.6

Förstelärare

monica.uribevasquez@kunskapsskolan.se

Eleni Vasiliagou

Lärare Ma, 7.5

Förstelärare

eleni.vasiliagou@kunskapsskolan.se

Annika Åkesson

Lärare Sv, SvA, 9.2

annika.akesson@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.