Ansök
Om oss

Medarbetare

Pia Götvall

Skolsköterska

08-510 082 88

pia.gotvall@kunskapsskolan.se

Lena Norell

Specialpedagog

F-3

lena.norell@kunskapsskolan.se

Camilla Olausson

Specialpedagog

camilla.olausson@kunskapsskolan.se

Tim Andersson

Elevassistent

Jeton Asllani

Kök & Städ

Viktor Bergh

Elevassistent

Ulrika Dahlgren

Lärare i fritidshem

ulrika.dahlgren@kunskapsskolan.se

Julius Ediae

Kök & städ

Robert Ericson

IT-ansvarig, koordinatorsassistent

robert.ericson@kunskapsskolan.se

Madeleine Fredriksson

Lärare i fritidshem

madeleine.fredriksson@kunskapsskolan.se

Helen Hartford

Speciallärare

0733-60 40 69

helen.hartford@kunskapsskolan.se

Mohammad Jamei

Elevassistent

Sofie Landén

Lärare i fritidshem

sofie.landen@kunskapsskolan.se

Roxana Lozonschi

Vägledare

roxanna.lozonschi@kunskapsskolan.se

Jeanette Lööf

Lärare i fritidshem

jeanette.loof@kunskapsskolan.se

Ivo Pekalski

Elevassistent

Birgitta Persson

Kök F-3

Naser Shakiri

Kök & städ

Natasha Terzieva

Lärare i fritidshem

natasha.terzieva@kunskapsskolan.se

Våra lärare

Magnus Frid

Lärare NO, Tk

magnus.frid@kunskapsskolan.se

Anna Aaby

Lärare 7.3

anna.aaby@kunskapsskolan.se

Sven Alstéus

Lärare SO, 8.1

sven.alsteus@kunskapsskolan.se

Josephine Andersson

Lärare Ma, En, 4.2

josephine.andersson@kunskapsskolan.se

Anders Axberg

Lärare Slöjd TM, 8.3

anders.axberg@kunskapsskolan.se

Emelie Carlberg

Lärare Föräldraledig

emelie.carlberg@kunskapsskolan.se

Giselle Chamoun

Lärare Fr

giselle.chamoun@kunskapsskolan.se

Zrinko Culjak

Lärare Mu, 6.3

Förstelärare

zrinko.culjak@kunskapsskolan.se

Emma Dahl

Lärare NO, 4.1

emma.dahl@kunskapsskolan.se

Miranda Ellison

Lärare F.1

miranda.ellison@kunskapsskolan.se

Ankin Ergul

Lärare Fritidspedagog

0733-76 92 60

ankin.ergul@kunskapsskolan.se

Daniel Fornell

Lärare Idh, SO, 7.4

Förstelärare

daniel.fornell@kunskapsskolan.se

Sofia Freij

Lärare Sv, 6.1

Förstelärare, arbetslagsledare

sofia.freij@kunskapsskolan.se

Matilda Fritzson

Lärare 2.1

matilda.fritzson@kunskapsskolan.se

Farzad Hardani

Lärare Ma, 8.4

farzad.hardani@kunskapsskolan.se

Mikael Höglund

Lärare NO, Tk, 7.5

Arbetslagsledare

mikael.hoglund@kunskapsskolan.se

Karin Inger Key

Lärare En, 8.3

Arbetslagsledare

karin.ingerkey@kunskapsskolan.se

Tanya Ivarsson

Lärare Slöjd TX, 6.2

tanya.ivarsson@kunskapsskolan.se

Andreas Jarnberger

Lärare SO, 5.3

andreas.jarnberger@kunskapsskolan.se

Robert Jevic´

Lärare Sv, 9.3

robert.jevic@kunskapsskolan.se

Elina Johansson

Lärare Föräldraledig

Förstelärare

elina.johansson@kunskapsskolan.se

Janne Kantola

Lärare SO, 7.6

Arbetslagsledare

jan-erik.kantola@kunskapsskolan.se

Patrick Ljungblad

Lärare Sp, 9.2

patrick.ljungblad@kunskapsskolan.se

Susanna Lundström Tiderud

Lärare Sv, 4.3

susanna.lundstromtiderud@kunskapsskolan.se

Josefin Malmberg

Lärare Hkk, 7.1

josefin.malmberg@kunskapsskolan.se

Biljana Marusic Deno

Lärare

Föräldraledig

biljana.marusic.deno@kunskapsskolan.se

Noor Megdad

Lärare Ma, 7.2

noor.megdad@kunskapsskolan.se

Klemens Moslavac

Lärare NO, Tk

klemens.moslavac@kunskapsskolan.se

Marcelo Navarro

Lärare Sp, 8.5

marcelo.navarro@kunskapsskolan.se

Victoria Nilsson

Lärare 1.1

victoria.nilsson.001@kunskapsskolan.se

Malin Nordin

Lärare En, Idh, 9.4

Arbetslagsledare

malin.nordin@kunskapsskolan.se

Emma Payani

Lärare F.2

emma.payani@kunskapsskolan.se

Erika Polhem

Lärare 3.2

Arbetslagsledare

erika.polhem@kunskapsskolan.se

Emelie Rolén

Lärare Ma, Sv, 5.1

Arbetslagledare

emelie.rolen@kunskapsskolan.se

Noor Salih

Lärare En, 7.3

noor.salih@kunskapsskolan.se

Sali Saouli

Lärare SO, 6.5

sali.saouli@kunskapsskolan.se

Azra Sehovic

Lärare Föräldraledig

azra.sehovic@kunskapsskolan.se

Ola Sjöberg

Lärare Idh, Ma, 5.2

ola.sjoberg@kunskapsskolan.se

Anna-Carin Street

Lärare Sv

anna-carin.street@kunskapsskolan.se

Anton Sundbaum

Lärare

9.1, Ma

anton.sundbaum@kunskapsskolan.se

Ida Svensson

Lärare 3.1

ida.svensson@kunskapsskolan.se

Monica Uribe Vásquez

Lärare Bild, 6.3

Förstelärare

monica.uribevasquez@kunskapsskolan.se

Eleni Vasiliagou

Lärare Ma, 9.5, Bitr.rektor 7-9

Förstelärare

eleni.vasiliagou@kunskapsskolan.se

Kristina Wottrich

Lärare Ty, 8.2

kristina.wottrich@kunskapsskolan.se

Annika Åkesson

Lärare Sv, 6.4

annika.akesson@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.