Ansök
Om oss

Medarbetare

Malin Sandbecker

Biträdande rektor

Årskurs F-6

0733-13 71 71

malin.sandbecker@kunskapsskolan.se

Eleni Vasiliagou

Biträdande rektor

Årskurs 7-9, Ma

0733-02 72 54

eleni.vasiliagou@kunskapsskolan.se

Pia Götvall

Skolsköterska

Åk 4-9

0733-02 76 82

pia.gotvall@kunskapsskolan.se

Shaily Noori

Skolsköterska

Åk F-3

0733-12 95 43

shaily.noori@kunskapsskolan.se

Helen Hartford

Specialpedagog

Åk 7-9

0733-60 40 69

helen.hartford@kunskapsskolan.se

Lena Norell

Specialpedagog

Åk F-3

0733-05 84 97

lena.norell@kunskapsskolan.se

Camilla Olausson

Specialpedagog

Åk 4-6

0733- 40 45 52

camilla.olausson@kunskapsskolan.se

Manuel Araujo Porles

Kurator åk 4-9

0767-79 76 94

manuel.araujo.porles@kunskapsskolan.se

Tim Andersson

Elevassistent

Jeton Asllani

Vaktmästare, kök & städ

Pep Beqaj

Elevassistent

Robert Ericson

IT, koordinatorsassistent

0733-02 48 75

robert.ericson@kunskapsskolan.se

Jenny Grew

Speciallärare åk 7-9

0733-037974

jenny.grew@kunskapsskolan.se

Mohammad Jamei

Elevassistent

Roxana Lozonschi

Kurator åk F-3, Vägledare

0733-02 46 83

roxanna.lozonschi@kunskapsskolan.se

Birgitta Persson

Kök F-3

0733-02 91 46

Naser Shakiri

Kök & städ

Rak Tanwong

Kök & städ

Izis Yared

Kök & städ

Våra lärare

Magnus Frid

Lärare NO, Tk

magnus.frid@kunskapsskolan.se

Anna Aaby

Lärare En, 8.3

anna.aaby@kunskapsskolan.se

Josephine Andersson

Lärare Ma, En, 5.2

josephine.andersson@kunskapsskolan.se

Anders Axberg

Lärare Slöjd TM, 9.3

anders.axberg@kunskapsskolan.se

Anne Bergsten

Lärare 1.1

anne.bergsten@kunskapsskolan.se

Annette Boberg

Lärare i fritidshem

annette.boberg@kunskapsskolan.se

Edisa Bushi

Lärare i fritidshem

edisa.bushi@kunskapsskolan.se

Emelie Carlberg

Lärare SO, 7.5

emelie.carlberg@kunskapsskolan.se

Giselle Chamoun

Lärare Fr

giselle.chamoun@kunskapsskolan.se

Zrinko Culjak

Lärare Mu, 7.3

Förstelärare

zrinko.culjak@kunskapsskolan.se

Emma Dahl

Lärare NO, 5.1

emma.dahl@kunskapsskolan.se

Miranda Ellison

Lärare F.1

miranda.ellison@kunskapsskolan.se

Ankin Ergul

Lärare Fritidspedagog

0733-091529

ankin.ergul@kunskapsskolan.se

Carolina Fernandez

Lärare Sp

carolina.fernandez@kunskapsskolan.se

Daniel Fornell

Lärare Idh, 8.4

Förstelärare

daniel.fornell@kunskapsskolan.se

Amanda Frantz

Lärare 1.2

amanda.frantz@kunskapsskolan.se

Madeleine Fredriksson

Lärare i fritidshem

madeleine.fredriksson@kunskapsskolan.se

Matilda Fritzson

Lärare 3.1

matilda.fritzson@kunskapsskolan.se

Johny Gebrayel

Lärare i fritidshem

johny.gebrayel@kunskapsskolan.se

Mikael Höglund

Lärare NO, Tk, 8.5

Arbetslagsledare

mikael.hoglund@kunskapsskolan.se

Karin Inger Key

Lärare En, Idh, 9.3

Arbetslagsledare

karin.ingerkey@kunskapsskolan.se

Tanya Ivarsson

Lärare Slöjd TX, 7.2

tanya.ivarsson@kunskapsskolan.se

Elina Jarnberger

Lärare 4.2

Förstelärare

elina.jarnberger@kunskapsskolan.se

Nathaliya Jayawardena

Lärare 2.2

nathaliya.jayawardena@kunskapsskolan.se

Robert Jevic´

Lärare Sv, 6.3

robert.jevic@kunskapsskolan.se

Klara Joëlson

Lärare Eng, 6.4

klara.joelson@kunskapsskolan.se

Janne Kantola

Lärare SO, 8.6

jan-erik.kantola@kunskapsskolan.se

Sofie Landén

Lärare i fritidshem

sofie.landen@kunskapsskolan.se

Patrick Ljungblad

Lärare Sp, 7.6

Arbetslagsledare

patrick.ljungblad@kunskapsskolan.se

Ebba Magnusson

Lärare , vikarie, 4.2

Josefin Malmberg

Lärare Hkk, 8.1

josefin.malmberg@kunskapsskolan.se

Noor Megdad

Lärare Ma, 8.2

noor.megdad@kunskapsskolan.se

Klemens Moslavac

Lärare NO, Tk

klemens.moslavac@kunskapsskolan.se

Allia Naseem

Lärare Ma, 9.4

allia.naseem@kunskapsskolan.se

Marcelo Navarro

Lärare Föräldraledig, Sp, 9.5

marcelo.navarro@kunskapsskolan.se

Victoria Nilsson

Lärare 2.1

Arbetslagsledare

victoria.nilsson.001@kunskapsskolan.se

Pontus Paulin Hugo

Lärare SO, 9.1

pontus.paulinhugo@kunskapsskolan.se

Sara Peterlunger

Lärare Ty, 9.2

sara.peterlunger@kunskapsskolan.se

Emelie Rolén

Lärare Ma, Sv, 6.1

Arbetslagledare

emelie.rolen@kunskapsskolan.se

Sali Saouli

Lärare Ma, Sv, 4.1

sali.saouli@kunskapsskolan.se

Azra Sehovic

Lärare Föräldraledig

azra.sehovic@kunskapsskolan.se

Ola Sjöberg

Lärare Idh, Ma, 5.3

ola.sjoberg@kunskapsskolan.se

Ida Sjögren

Lärare , vikarie

Anna-Carin Street

Lärare Sv

anna-carin.street@kunskapsskolan.se

Anton Sundbaum

Lärare

Ma, 6.2

anton.sundbaum@kunskapsskolan.se

Ida Svensson

Lärare 3.2

ida.svensson@kunskapsskolan.se

Sofia Taube

Lärare Sv, 7.1

Förstelärare

sofia.taube@kunskapsskolan.se

Natasha Terzieva

Lärare i fritidshem

natasha.terzieva@kunskapsskolan.se

Viktor Touma

Lärare SO, 4.3

viktor.touma@kunskapsskolan.se

Monica Uribe Vásquez

Lärare Bild, 7.3

Förstelärare

monica.uribevasquez@kunskapsskolan.se

Jane Wood

Lärare F.2

jane.wood@kunskapsskolan.se

© Kunskapsskolan i Sverige AB 2018

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.